Любовний Гороскоп Козеріг на 2017 Рік

Досить активний рік в плані любовних відносин належить прожити особистостям, які були народжені під знаком Козерога. Між тим, помилок у побудові відносин уникнути їм навряд чи вдасться. У першу чергу це стосується сімейних Козерогів, які часто будуть влаштовувати скандали своїм другим половинкам ревнуючи і постійно контролюючи їх переміщення. А між тим, самі ці особи будуть не дуже романтичними і навряд чи можуть запропонувати своїм коханим людям альтернативу у вигляді романтичних вечорів, цікавих подорожей і спільних походів. Козерогам необхідно буде прийти до розуміння того, що у його партнера існують свої інтереси, які поширюються далеко за межі бізнесу і сім’ї. Якщо ці особи не послаблять хватку і не зрозуміють своєї коханої людини, майбутнє пари буде під великим питанням.

Астропрогноз говорить про те, що ці люди будуть рішучі і брутальны, частіше будуть брати від партнера все що їм потрібно не зважаючи на почуття. Між тим самі ці особи рідко будуть відчувати до партнера щось більше ніж пристрасть і сексуальний потяг. Таке споживацьке ставлення і гра почуттями вже до осені перестануть приносити Козерогам бажане задоволення, а значить цей період може бути пов’язаний з енергетичним спадом і депресивним настроєм. Можливо, потрібно переглянути своє ставлення до любові, відкинути свої меркантильні інтереси і просто насолоджуватися відносинами з вподобаним людиною. Більш того, в кінці року Козеріг може бути покараний за своє ставлення до протилежної статі, так як щиро закохавшись він зіткнеться з людиною, для якого відношення обов’язково повинні приносити вигоду.

Підбиваючи підсумок цього періоду для Козерога, потрібно сказати: для того, щоб наблизитися до щастя і повною мірою відчути задоволення від відносин, цим особам належить змінитися і дивитися на світ іншими очима.


Залишити відгук