Любовний Гороскоп Овен на 2017 Рік

Для напористого, нестримного і в той же час непоступливого Овна, рік 2017 просто зобов’язаний стати часом компромісів. У вже утворених парах партнер Овна з початку цього періоду буде відчувати на собі тиск з боку коханої людини, його постійний контроль, бажання все знати про дії коханого, а то і контролювати кожен його крок. Така ревна опіка не повинна перетворюватися на тотальне стеження з прослуховуванням телефонів своєї коханої людини. Якщо Овен не послабить хватку і буде продовжать тиснути на партнера і не давати йому жити більш вільно і розкуто, вже в середині весни між двома половинками спалахне серйозний конфлікт, який загрожує парі чималими проблемами, аж до розриву і розлучення.

В той же час сімейні Овни, з приходом цього року будуть дуже велелюбні і не раз дозволять собі флірт і залицяння за симпатичними їм представниками протилежної статі. Ця людина з легкістю може змінити своєму партнерові в цьому році і не буде відчувати з такого приводу докорів сумління, щиро не розуміючи, в разі розголосу, в чому його звинувачують. Зірки радять людям цього знака Зодіаку думати про наслідки і передусім самим вести себе чесно по відношенню до партнера, а вже потім вимагати від другої половинки вірності.

Набагато краще і плідніше в плані любові і відносин пройде рік у самотніх осіб цього знака. Вже навесні і на початку літа в душі Овна оселиться нове, світле і дуже сильне почуття, під назвою любов. Причому, цій людині доведеться вистояти в конкуренції за серце коханої чи коханого. У вересні або жовтні року Півня такі Овни можуть зіграти весілля або ж оголосити про свої заручини. Крім того, утворили нову сім’ю Овни в самому кінці цього періоду можуть дізнатися про те, що незабаром у них з’явиться спадкоємець. З цього моменту ставлення до життя цих людей і їх поведінка круто зміниться в кращу сторону.


Залишити відгук