Любовний Гороскоп Водолій на 2017 Рік

Якщо особи знаку Водолій мріють завести щирі і чесні відносини в цьому році їм потрібно проявляти активність, забути про лінь, про утиску і незручності. Першими зав’язуючи знайомство, представникам даного знаку Зодіаку рідко будуть відмовляти у милому спілкуванні, що стане гарною запорукою майбутніх відносин, можливо дружніх, а то і любовних.

Зірки радять особистостям знака Водолій не сидіти на місці, а рухатися і переміщатися, можливо подорожувати, як по роботі, так і перебуваючи на відпочинку.

У цих людей є великі шанси зустріти близьку людину в іншій країні, особливо в літній період, коли багато особистості даного знаку Зодіаку вирушать в південний курортне місто. Між тим, зірки відзначають, що шлях до любові у Водоліїв буде довгим, і йому доведеться добиватися коханої людини, можливо зіткнутися з нерозумінням і неприйняттям цієї кандидатури своїми родичами або близькими коханого людини. Більше того, існує великий ризик конкуренції, так як можливо Йому належить відбивати коханого або кохану у суперників. У другій половині року особам цього знака Зодіаку доведеться прийняти важливе рішення, можливо піти наперекір своїм батькам або переїхати в іншу країну заради того, щоб завжди бути разом з коханим.

Ezolog.ru пророкує не найпростіший рік і у відносинах сімейних пар. Небезпека цього періоду буде ховатися в тому, що більшу частину року партнери будуть жити окремо, можливо із-за роботи за кордоном або в силу сімейних проблем. Дуже важливо провести цей час цнотливо, не зраджувати своїм половинкам і частіше спілкуватися з ними, підтримуючи пристрасть різними несподіваними сюрпризами і подарунками, адже Водолії, в більшості своїй, творчі особистості і неймовірно талановиті. Тільки таким чином можна буде підтримати почуття в парі і не дати двом людям охолонути один до одного.


Залишити відгук