Любовний Гороскоп на 2017 Рік

2017 рік принесе масу яскравих емоцій, часом змушуючи робити дурниці, здійснювати несподівані, необдумані вчинки і йти на ризиковані кроки. Будьте готові до того, що в цей період захочеться насолодитися життям, отримати задоволення практично всього – від шопінгу, розваг, їжі, подорожей і спілкування з протилежною статтю. Зірки сприятимуть цьому, пропонуючи вам масу спокус і можливостей зав’язати нове знайомство.

Якщо на даний момент ви самотні, то скористайтеся цим часом, щоб знайти свою другу половинку. Якщо ж у вас вже є кохана людина, то постарайтеся не гратися з долею і в наступаючому році зайвий раз не залишайте свою другу половинку на самоті.

Період з липня по жовтень 2017 року буде особливо сприятливий для закоханих і для сімейних пар. Саме тоді у вас з’явиться можливість зміцнити свої відносини з коханою людиною або вивести їх на новий рівень. Любовний гороскоп на 2017 рік говорить про те, що це самий підходящий момент, щоб зробити пропозицію руки і серця, зіграти весілля або завести дитину. Шлюби, укладені в цей період, будуть відзначені зірками.

Однак, 2017 рік не стане таким вже безхмарним в любовному плані. Він обіцяє неабиякі пристрасті, а як відомо, пристрасть – це вогонь. Він може спокійно горіти в сімейному вогнищі, а може й спалити весь будинок. Саме тому в 2017 році любовний гороскоп радить не грати почуттями – ні своїми, ні чужими. Не можна піддаватися таким деструктивним почуттям, як підозрілість і ревнощі, і самим йти на обман і зрада. В іншому випадку ви ризикуєте сильно обпектися.

Крім цього, в 2017 році любовний гороскоп буде схиляти вас до прояву таких якостей особистості, як егоїзм і навіть егоцентризм. А в любові такі прояви можуть привести вас до великої кількості конфліктів і сварок з партнером. Якщо ваші почуття ще не зміцніли, вони можуть не витримати таку перевірку. Тому головна порада, яку можна дати закоханим на 2017 рік, такий: «Не тягніть ковдру на себе, воно може розірватися».

Намагайтеся поводитися дипломатично і стримано, а конфліктами, сварками і претензіями в 2017 році ви зможете домогтися лише розриву. Проявіть мудру стриманість, і це не тільки збереже ваші відносини з партнером, але і виведе їх на нову висоту.

Гороскопи на 2017 рік для Знаків Зодіаку


Залишити відгук