Любовний Гороскоп Діва

Діва, любовний гороскоп якої неоднозначний, — це знак Зодіаку, має головне достоїнство — розум. Вона ретельно і скрупульозно розбирає по дрібницях будь-яку подію, але найчастіше Діва буває незадоволена своїм колом спілкування і життям в цілому. Спілкується з оточуючими Діва досить стримано і обережно, хоча на перший погляд здається кокеткою. Діва дуже відповідальна, загострене почуття обов’язку робить її дуже практичною, точної, кмітливою, проникливої і акуратною. Погляд на світ крізь рожеві окуляри — це не про неї. Вона завжди ясно уявляє собі перспективи розвитку відносин з партнером, його достоїнства і недоліки.

Діви дуже віддані своєму супутнику, віддадуть всю ласку й любов тій людині, до якого відчувають прихильність і відчувають близькість. Безпеку, стабільність і визначеність є головними в житті Діви, вона потребує гостріше всіх інших знаків Зодіаку.

Облаштування квартири і рішення всіх проблем дуже займає Діву, вона почуває себе погано в безладді і невизначеності. Не всі жінки-Діви з маніакальною завзятістю прибирати квартиру і вимагати, щоб все лежало на своєму місці, але порядок у житті завжди відрізняє Діву від інших. Взагалі, Діви дуже лагідні і добрі, і ці якості приховують їх приземленість. Вони уникають бурхливих з’ясувань відносин, розмов, які можуть привести до сварки, відкритої конфронтації.

У відносинах Діва повинна відчувати душевну близькість, з допомогою якої вона може відкрито поділитися тим, чого вона хоче або, навпаки, не бажає. Діва-чоловік не може раптово втратити голову і захопитися. Він буде довго аналізувати, прикидати, планувати перспективи перед тим, як прийняти рішення. І якщо вашим обранцем став Діва, то необхідно підготуватися до постійних хвилювань через дрібниці, яким він періодично буде віддаватися.

Люди, народжені під знаком Діва, погано переносять галасливі місця, куріння в недозволених місцях, люблять здорову правильну їжу. Вдома доведеться завжди мати медичну аптечку, яка повинна бути заповнена всім необхідним. Діви дуже обережні і ранимі, ці відчуття посилюються, якщо в минулому вони пережили розчарування або важкий розрив. Все дрібниці, особливо неприємні, і невдачі Діви, завдяки своїй відмінній пам’яті, запам’ятовують і постійно аналізують. Це призводить до самопізнання і переоцінки своїх вчинків.

Діви дуже тонко почувають неправду і нещирість у відносинах, тому для них важливо, щоб партнер був самим собою і володів хорошим почуттям гумору, був освіченою і тактовним, тому що неосвічених дурнів Діви категорично відкидають. Для них важливі серйозні стосунки, рідний і близький чоловік, а не партнер на пару ночей. Щоб Діва-чоловік вибрав вас, необхідно навчитися дисциплінованості й організованості, особливо в побуті. Вірність і порядність стануть додатковими помічниками, якщо ви вирішили завоювати жінку-Діву.

Люди, народжені під знаком Діви, люблять критикувати і їдко помічати недоліки партнера, до цього потрібно ставитися спокійно. Якщо ви дали обіцянку, то її, безперечно, потрібно виконати. Постійно підвищувати свій рівень освіти — необхідна умова, якщо ви в парі з Дівою, тому що розмови про почуття швидко набриднуть їй і почнуть дратувати, а щоб підтримати розмову з партнером цього знака Зодіаку, потрібно бути культурною, освіченою людиною.


Залишити відгук