Любовний Гороскоп Стрілець

Прагнення Стрільця розширювати кругозір і постійно досліджувати щось нове завжди супроводить з його тверезим і холодним розумом, але іноді в пориві обурення розум затьмарюють емоції. Тоді Стрілець прямолінійно і нетактовно висловлює все, що думає про свого партнера, абсолютно не усвідомлюючи, що це веде до розриву.

Закоханий Стрілець — наївний піднесений ідеаліст. Будучи самим відкритим знаком Вогню, Стрілець-жінка відверта до простодушності, чого вимагає і від свого партнера. Їй просто потрібен чоловік, який прагне, як і вона, дотягнути відношення до ідеальної планки.

Дорослий чоловік-Стрілець завжди в душі залишається захопленим хлопчиськом. Життя для нього — вічне свято, що складається з авантюр і пригод. Плекаючи свої дитячі мрії, в той же час він не схвалює прояви дитячості і інших слабкостей в інших: зайва сентиментальність, м’яко кажучи, його не обрадує.

Життєрадісний і доброзичливий Стрілець моментально показує всі свої «голки» при відмові з боку предмета жадання. Сприймаючи це як особисту образу, він, як дитина, змінює великодушність і пристрасть на холодність і презирство.

Прагнучи піймати в свої сіті Стрільця, не злякайте його зайвої напористістю: дайте йому свободу вибору. Для нього події, як і обідні страви, повинні слідувати один за одним: на «перше» — пошук спільних інтересів, на «друге» — дружня прихильність, ну а десерт дістанеться вам у вигляді люблячого Стрільця.

Правда, приготуйтеся до того, що солодке може виявитися з гірчинкою: Стрільці дуже неакуратні в побуті. Вони обожнюють гучні величезні компанії.


Залишити відгук