Любовний Гороскоп Риби

Людина зі знаком Зодіаку Риби дуже чутливий до навколишнього середовища, у нього хороша розвинена інтуїція і уява. В справах він нерішучий, схильний до частих змін настрою. З-за зайвої своєї мрійливості відчуває себе відірваним від життя, часто змішує реальність з вигадкою, зі своїми фантазіями. Риби не люблять багато говорити, але зате з них виходять хороші слухачі, які готові допомогти словом чи ділом.

За характеристиками з любовного гороскопу, Риби дуже романтичні, ніжні і чутливі. Якщо це жінка-Риба, то вона повністю віддається любові і бажає належати тільки одному чоловікові. Правда, Риби мають деякий непостійність у любовних справах, тому чоловікові дуже складно звикнутися з думкою, що його улюблена «рибка» йому може змінити.

Жінки-Рибі потрібен такий чоловік, який зможе захистити її, бути життєвою опорою і стіною. Його впевненість у власних силах і незалежність здатна підняти рівень поваги в очах такої жінки. Як це не звучить сумно, але жінка-Риба боїться найбільше заподіяти біль, страждання і печаль тим людям, які принесли їй самій багато горя. В цьому проявляється дружелюбність і миролюбність Риб навіть до тих, хто ніяк не заслуговують навіть найменшого її поваги, ні тим більше любові. Але Риби жертвенні, тому відносини з стражданнями і болем на серці можуть протікати нестерпно довго.

Що ж стосується чоловіка-Риби, то у відносинах він виявляє багато турботи і уваги. Готовий переживати разом з партнером всі негаразди і невдачі. Такий чоловік за життя дуже талановита людина, він поетичний і м’який, романтичний і життєрадісний. Його мрійлива натура часто грає з ним злий жарт. Насилу відрізняючи, де реальне життя, а де вигадка, він важко контактує з людьми.

Якщо не заважати чоловікові-Рибі, то він може надовго покинути цей світ і, віддавшись солодким мріям і мріям, спрямувати свій погляд у вигадану країну, де немає зради, болю і тієї жорстокості, якою наповнений наш світ. По своїй сутності Риби здатні відступити від своїх дій, так і не розпочавши боротьбу. Згодом це може перешкодити їхньому кар’єрному зростанню або ставлення в суспільстві однолітків і друзів. Як і жінка, чоловік-Риби так само здатний часто перебувати в стані меланхолії. Йдучи на поводу у настрої, він часто починає думати, що його ніхто не любить і що світ до нього не справедливий.

Якщо ви хочете зберегти міцні дружні стосунки з Рибою, то необхідно оточити її ніжністю й турботою, показати всю чутливість, любов і відданість. Риби дуже сентиментальні. Їх необхідно постійно направляти на істинний шлях, інакше вони можуть відмовитися від складнощів і прийти в стан меланхолії.


Залишити відгук