День Народження 30 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Народилися 30 липня дотепні, люблять пожартувати і володіють привабливою зовнішністю, що робить їх неймовірно популярними. Ви природжений актор, який потребує уваги та любові натовпу. Виразний і красномовний, ви можете будь-якого переконати у своїй правоті. Ви з тих, хто віддає перевагу компанію самотності. Люди і їх життя надзвичайно цікавлять вас, але бажання дізнатися подробиці останніх подій часто перетворюється у прагнення зібрати якомога більше чуток. Тим не менш вас не можна назвати поверхневим людиною. Ви чітко розумієте, що в житті важливо, і вмієте донести це до оточуючих.

Народжені 30 липня, як правило, надто стурбовані станом свого тіла; деякі з фізично неповноцінних людей виявляють тяжіння до іпохондрії. Народжені 30 липня можуть занадто захоплюватися фізичними аспектами життя в збиток емоційному розвитку. У взаєминах з людьми своєї вікової групи вони, як не дивно, часто страждають від подавляемой агресивності, вони немов бояться оголити свою неврівноваженість, випустивши з-під контролю власні негативні емоції. Само собою зрозуміло, що регулярні фізичні вправи в поєднанні з різноманітними формами прояву чуттєвих і сексуальних відчуттів життєво необхідні для тих, хто народився в цей день. Масаж, йога, музика, скульптура — все це можна порадити в якості хобі. Велика проблема для народжених 30 липня — постійне переїдання. Потреба в зайвому білку і цукрі слід стримати і тримати під контролем.

Народжені 30 липня примудряються зробити досить помітним присутність. Ці люди не тільки орієнтовані на матеріальну субстанцію, вони мало не шкірою відчувають, як функціонує постійно розвивається світ. Солідні, наполегливі особистості, вони твердо стоять на землі, яку вважають своїм бастіоном, і їх важко переконати у необхідності проникнення в духовну сферу життя. Народжені в цей день зайняті конкретними справами, їм ніколи відволікатися на порожню філософію і споглядальність.

Знак Зодіаку 30 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Вогняної стихії, які володіють наступними якостями: лицарство, привітність, впевненість, вірність, творчість.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює самореалізація, індивідуальність. Сонце — покровитель для більшості чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Її Леви можуть подякувати за брак свободи мислення, а також залежність від оцінок оточуючих.

Народжений 30 липня Лев – не просто Лев. Це справжній майстер управління. Мистецтво маніпулювання, здається, у нього в крові. Ще дитиною Лев без праці домагається бажаного. При цьому істерики, капризи, вимоги – не його коник. Лев, народжений 30 липня, використовує в кожному конкретному випадку найбільш ефективний підхід. Відмінною особливістю представника знака є здатність завжди контролювати емоції. Лев, народжений 30 липня, виключно раціональний. Він наділений почуттям гумору, відкритий для спілкування. Що стосується слабких сторін, такі теж є. Страждати Лев може від гордості, проявів егоїзму. Крім того, він потребує выплеске енергії. Якщо така можливість відсутня, Лев стає дратівливим, нервовим.

Народжені 30 липня висловлюють свої думки та творчі ідеї гучно. Проте з часом вони стають все більш відкритими для метафізичних концепцій. Справа в тому, що одним з найскладніших питань для них є смерть. З одного боку, їм важко повірити в кінець свого існування, а з іншого боку, так само важко визнати безсмертні душі. Інтерес до релігії та філософії прокидається в них років до п’ятдесяти шести (це збігається з другим періодом обертання Сатурна), і тоді в їх житті відкривається абсолютно нова хвилююча сторінка. Однак до цього часу вони живуть і діють виключно на прагматичній, земній основі.

Ще однією болючою темою для тих, хто народився в цей день, може стати любов. Багато хто з них свідомо проводять різку грань між «чистими» почуттями і фізіологічними потребами організму. Пригнічуючи здорові інстинкти, вони шукають якихось незвичайних форм прояву свого інтересу до протилежної статі. Труднощі у набутті «нормальних», добре зрозумілих взаємин з улюбленими пробуджують у них надзвичайно активні фантазії, а це вже загрожує різними відхиленнями в сексуальному плані. Деякі з них починають всерйоз подумувати про те, що любові взагалі не існує, а є тільки секс. Так у них поступово виробляється цинізм, а це ускладнює подальший розвиток особистості. Народжених 30 липня цікавлять всі форми фізичної активності. Навіть самі тендітні і делікатні жінки, що народилися в цей день, активні в спорті: велику увагу вони приділяють удосконаленню свого тіла, його гігієну. Цей інтерес може бути як естетичним і артистичним, так і цілком звичайним і навіть вульгарним.

Народженим 30 липня важко боротися з усякого роду страхами і фобіями, несподівані катаклізми ставлять їх у глухий кут. Вони найчастіше виявляються непідготовленими до випробувань, якщо тільки не пройшли психологічної підготовки заздалегідь. Однак такі потрясіння мають і свої переваги: вони розпалюють у народжених 30 липня цікавість щодо того, що ж відбувається за рамками матеріального світу. Це може дати певний стимул до пізнання духовності. Кидаючи виклик долі, народжені 30 липня неодмінно захочуть подолати всі страхи, а це, в свою чергу, призведе до розвитку особистості. До того ж це допоможе їм поглибити свої уявлення про життя.

Чоловік Лев — народився 30 Липня

Чоловіки, які народилися 30 липня — можуть похвалитися такими рисами: такий кавалер -ідеалістичний, організований, галантний, теплий. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 30 Липня

Жінки, що народилися 30 липня, володіють наступними рисами: така дама цікава, вірна, щира, впевнена. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 30 Липня

Люди, які народилися 30 липня, люблять бути на виду. Вони завжди в полі зору оточуючих. Величезне значення для них мають матеріальні цінності. Вони спостерігають за змінами у світі. Серед рис характеру, якими володіють, народжені 30 липня знак зодіаку Лев, можна виділити завзятість. Вони впевнено йдуть до досягнення бажаного. З віком стають солідними, діловими людьми. Їм не зрозуміти духовні цінності. У їхньому житті немає місця філософським міркуванням і спогляданню. Їм важливо займатися справами, не витрачати час на пусті думки. Але в зрілому віці, ближче до старості, вони починають замислюватися про сенс життя. Найбільше їх цікавить смерть. Їм складно повірити, що душа безсмертна. Вони починають шукати відповіді на свої питання в релігії і філософії.

Про своїх думках люди, що з’явилися на світ 30 липня знак зодіаку Лев, заявляють голосно. Їм дуже важливо показати всім свої творчі ідеї. Любов для Левів, які відзначають свій День народження 30 липня знак зодіаку Лев, є болючою темою. Вони чітко розділяють почуття і фізіологічні потреби. Для них важливо зацікавити статевого партнера, незвично виявити свої почуття. Домагаючись любові своєї другої половинки, вони зазнають невдачі. Їх сексуальні фантазії часто бувають хворими. У них часто бувають сексуальні відхилення. Багато з них приходять до висновку, що любов у цьому світі немає, їм править секс. Поступово вони стають цинічними особами. На цьому грунті їх чекають труднощі у саморозвитку.

Народжені 30 липня знак зодіаку Лев, фізично активні. Для них заняття спортом представляють великий інтерес. Для жінок цього дня дуже важливо підтримувати своє тіло в тонусі, мати ідеальний вагу. Багато часу вони приділяють щоденних гігієнічних процедур. Надмірно захоплення спортом може перерости в патологію. Природні катаклізми, проблеми, навалившиеся несподівано, викликають у цих людей стрес і паніку. Неочікувані неприємності вибивають їх життєвої колії. Якщо вони до них психологічно не підготовлені, їм буде нелегко. Їм важко перебороти свої страхи, часто у них бувають різного роду фобії. Але їх природну цікавість, змушує боротися зі страхами. У цьому є переваги, які дозволяють розвиватися особистості.

Ті, хто з’явився на світ 30 липня знак зодіаку Лев, незалежні і самодостатні, честолюбні. Самовпевненість і волелюбність – відмінні риси їх характеру. Вони цінують свою свободу, нікому не дозволяють втручатися в особисте життя. Для них дуже важливо визнання оточуючих. Для них життєво необхідно, щоб люди, які знаходяться поруч, поділяли їх інтереси. Часто їх поведінка буває зухвалим. Доводячи свою точку зору, вони можуть переступить дозволену межу. 30 липня народжуються оригінальні особистості. У них завжди багато творчих ідей, якими вони бажають поділитися з усіма. Вони прагнуть бути лідерами, виділитися з натовпу. Люди, що народилися в передостанній день липня, точно знають, що їм потрібно для щастя. Заради нього вони зроблять все можливе. Вони втілюють в життя свої бажання. Щоб уникнути невдач, дуже важливо розставити життєві пріоритети. Зробивши це, Левам буде супроводжувати успіх. Важливо займатися однією справою, а не братися за кілька одночасно.

Любов і Сумісність

Ви любите фліртувати, тому не поспішайте вступати в міцні довготривалі стосунки. Вас нелегко зловити і утримати, але якщо ви знайдете свого єдиного, то перетворитеся в надзвичайно відданого і надійного партнера.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Лев, народжений 30 липня, – відмінний начальник і виконавець. Важливою умовою для успішної діяльності є інтерес до роботи. Професійно Леви готові розвиватися до глибокої старості. Народжені 30 липня стають митцями, науковцями, викладачами, спортсменами.

Здоров’я і Хвороби

Однією з проблем народжених 30 липня є фобії. Лев може боятися вогню, води, відкритого або закритого простору… найскладнішими є соціальні фобії. Вони гірше піддаються корекції. Фізичне здоров’я Львів рідко являє собою проблему. Вони, як правило, хворіють стандартними хворобами, які виліковуються швидко і без особливих витрат.

Доля і Удача

В цей день народжуються безстрашні, незалежні натури, наділені великими можливостями. Люди, народжені в цей день, щасливі в бізнесі. У фінансовій сфері їх чекає успіх. Але в них є схильність до того, щоб розпорошувати свою енергію, беручись відразу за безліч справ і не доводячи ні одне до логічного завершення. Це може привести до погіршення фінансового положення і ускладнень; як підсумок буде розчарування в житті.

Поради Левам, Народженим 30 Липня

Якість життя народжених 30 липня може знизити надмірна турбота про своє здоров’я. Тяга до іпохондрії – часте явище серед Львів. Страждають нею зазвичай представники знаку, не реалізувалися в професії і соціальному плані. Найкращі ліки для будь-якого Лева – зайнятість, виконання місії, суть такої значення не має.


Залишити відгук