Любовний Гороскоп Риби на 2018 Рік

Цей знак Зодіаку чекають протягом першого півріччя постійні зустрічі та побачення, більшість з яких будуть мати романтичний характер. Риби будуть відчувати себе в такій атмосфері чудово. Однак, це триватиме недовго, вже в серпні все зміниться – закохані у цей знак Зодіаку раптом помітять в ньому недоліки – владність, егоїстичність і невміння поступатися іншим. Що і стане причиною розладу любовних пар.

Собака буде прихильною до сімейних Рибам – дасть їм реалізуватися на професійному поприщі, що позначиться і на любовні стосунки з чоловіком. Але при одній умові, – Риби не мають зазнаватися, інакше все зіпсують! Можливий навіть розлучення з причини недовіри Риб своїй другій половинці.

Деякі самотні представники цього знаку Зодіаку дізнаються щось цікаве про минулу любові, що змусить їх переглянути ставлення до себе і підштовхне до нових знайомств. Завести їх простіше в подорожі, тому Рибам рекомендується більше часу проводити в дорозі і в спілкуванні з протилежною статтю. До речі, в 2018 році багато представників цього знаку Зодіаку можуть повернутися до колишнім партнерам.


Залишити відгук