Любовний Гороскоп Лев на 2018 Рік

Лев – один з найбільш влюблива знаком Зодіаку, тому в його житті завжди є додатковий аеропорт для любовних утіх, який прикриє в 2018 році господиня року, не терпить зради і зради. Тому Левам доведеться визначитися, що важливіше – бути ловеласом, що задовольняє будь-яке бажання протилежної статі, або ж зупинитися і жити спокійним сімейним життям з ідеальним партнером. Саме такого Леви зустрінуть в 2018 році.

Леви – батьки сімейства, раптом зрозуміють, що втомилися від постійних і нудних відносин і захочуть завести ні до чого не зобов’язує роман на стороні, за що поплатиться своїм здоров’ям. А от сімейні Левиці будуть щасливі від того, що будинок – повна чаша, поруч люблячий чоловік і здорові діти.

Самотнім Левам Собака дасть можливість знайти справжню любов, якщо не буде розтрачувати свої емоції і свою привабливість на швидкоплинні романи і одноденні побачення, вони все одно ні до чого серйозного не приведуть. Краще звернути увагу на своє оточення – друга половинка зовсім поруч! Погляд, посмішка і гумор підкажуть, хто вона!


Залишити відгук