Любовний Гороскоп Козеріг на 2018 Рік

Багато Козероги зможуть реалізувати в 2018 році свою мрію – жити красиво і не напружуючись для цього. Допоможуть в цьому їх привабливість і вміння показати свої найкращі якості, на які просто не зможе не звернути уваги протилежну стать.

Так як в рік Собаки більшість Козерогів вирішить зайнятися спортом, то у них з’явиться можливість не тільки вдосконалювати свій зовнішній вигляд, але і частіше виходити в суспільство, де вони обзаведуться новими знайомими, багато їх яких протилежної статі і привабливої зовнішності. Деякі знайомства можуть стати не просто приємними, але і романтичними. Що дивно, Собака «дозволить» навіть сімейним рідкісні походи наліво, не кажучи вже про самотніх Козерогах. Їм всюди горить зелене світло, тому залишається лише схопити удачу за хвіст і знайти гідну другу половинку.

В кінці року багато представників цього знаку Зодіаку зіштовхнуться з проблемою вибору, з ким із нових знайомих продовжувати свій життєвий шлях. Нехай переможе той, чиє ім’я підкаже серце, розум в цьому питанні не помічник, швидше навпаки. Не варто також орієнтуватися на меркантильність, на цей раз з Козерогом вона зіграє злий жарт.


Залишити відгук