Любовний Гороскоп на 2018 Рік

Символ 2018 року – Жовта Собака – тварина добра і сімейне, яке любить ласку і теплі стосунки, тому в цьому році багато знайдуть свої другі половинки, а в родині пануватиме мир і спокій. Люди стануть терпимішими один до одного, а значить навіть володарі незлагідного і складного вдачі зможуть знайти компроміси для вирішення конфліктів мирним шляхом.

Але навіть у такий сімейний рік деякі пари все-таки не зможуть зберегти свій шлюб, тому що одного з подружжя потягне наліво при вигляді більш гідного і привабливого партнера, особливо це торкнеться сімей, які прожили разом кілька десятиліть. Собаки ж вірні і віддані за натурою просто не потерплять зради і докладуть всіх зусиль, щоб покарати зрадника будь-яким способом – фінансовий крах, проблеми на роботі або зі здоров’ям, сварка з друзями, а також інші неприємності.

Весільних урочистостей в рік Собаки буде дуже багато, так як закоханих не просто буде тягнути один одного, їм захочеться створити власне затишне сімейне гніздечко. Однак, не у всіх вийде обзавестися власним житлом – доведеться жити кількома родинами, але це навіть на користь — згуртує всіх і зробить ближче.

Але найприємніше, що Собака посприяє красі закоханої людини, як зовнішньої, так і внутрішньої, що зробить стосунки гармонійними і чистими, тому в 2018 році не будуть створюватися шлюби за розрахунком, а якщо навіть спочатку так і буде, то дуже скоро подружжя щиро полюблять один одного.

В рік Собаки рекомендується одиноким особам більше часу проводити в розвагах, походах по музеям і театрам, а також в подорожах: зросте велика ймовірність розширити своє коло знайомих протилежної статі, з деякими з них складуться стосунки.

У цілому 2018 рік пройде в любові, взаєморозуміння і гармонії.


Залишити відгук