Любовний Гороскоп Діва на Місяць

Діви завжди знайдуть у своєму житті місце і час для любові. Ось і 1-го числа цього місяця Ви будете сповнені рішучості і бажання зробити наступний крок у відносинах з цікавим Вам людиною, але він навряд чи буде до цього готовий. На щастя, 3-го числа астральний клімат зміниться, і ви зможете відкрито з’ясувати стосунки один з одним.

Якщо Ви самотні, то 11-го числа відчуєте прилив неймовірної привабливості і магнетизму, тому виходьте за поріг і поринайте в активну соціальну діяльність і знайомство з новими людьми. Сміливіше! Що ж стосується тих, хто вже встиг знайти свою другу половинку, то 12-е число вийде для них просто незабутнім. Поєднання повного місяця і дуже романтичного аспекти наповнять їх відносини надзвичайною чуттєвістю і пристрастю. Організуйте яскраве розкішне побачення або просто проведіть вечір наодинці у вашому затишному гніздечку.

19-го числа намагайтеся зберігати обережність у спілкуванні один з одним. Цей день буде наповнений безліч пристрастей, і між вами можуть спалахувати конфлікти без всякої видимої на те причини. Намагайтеся, однак, не приймати це надто близько до серця. Просто продовжуйте спокійно жити далі.

27-го числа ви будете будувати безліч спільних романтичних планів. Будете ви говорити про вступ у шлюб і створення сім’ї, так чи інакше, вам обом буде надзвичайно приємно мріяти про це.


Залишити відгук