Любовний Гороскоп Телець на Місяць

Тельцям подобається зберігати атмосферу безпечності та невимушеності в особистому житті, і цей місяць почнеться саме в такому ключі. Ви з партнером будете дуже часто просто дивитися один одному в очі й віддаватися мріям про майбутнє. Особливо виразно така атмосфера буде відчуватися 3-го числа — особливо у життя самотніх Тельців. Проявіть романтичну і відкриту сторону своєї натури — цього буде цілком достатньо для того, щоб добитися уваги з боку якогось нового цікавого людини. У цей період слова будуть впливати на оточуючих особливо сильний вплив.

Незважаючи на те, що 11-го числа у відносинах вже відбулися пар розіграються пристрасті, Вам буде необхідно взяти себе в руки і заспокоїтися, перш ніж намагатися говорити зі своїм партнером про якого б то не було важливих речах.

12-го числа у Ваше життя знову повернеться гармонія, і між вами запанують злагода і любов. На це ж число доведеться повний місяць, і Ви з партнером почнете серйозно подумувати про те, щоб почати жити разом. У цей період ви будете віддавати перевагу проводити вечори вдома, замість того щоб вести бурхливе нічний спосіб життя. Вам буде дуже комфортно в товаристві один одного.

19-е число може вийти для Вас дуже напруженим, але 23-го Ви зможете відкрито і щиро поділитися своїми почуттями і думками з партнером.


Залишити відгук