Любовний Гороскоп Скорпіон на Місяць

Для Скорпіонів недостатньо просто виражати любов. Їм дійсно необхідно її відчувати. І цей місяць розпочнеться з двох дуже сприятливих для Вас аспектів, які 1-го і 3-го числа підштовхнуть Вас до більш рішучих дій в особистому житті. Звичайно, вдаватися до романтичних мрій дуже здорово і приємно. Але куди краще втілювати ці мрії в життя.

Якщо Ви недавно зустріли якогось нового цікавого людини, то Ви зможете стати з ним помітно ближче один одному.

11-е число особливо сприяє жагучому романтичного проведення часу — і Ви не зможете думати ні про що іншому. Перебуваючи поруч зі своїм партнером, Ви будете відчувати себе на сьомому небі від щастя.

Для тих Скорпіонів, які вже знайшли свого супутника життя, 12-е число буде дуже вдалим. Воно припаде на напередодні повного місяця, яке надасть відчутну підтримку розвитку ваших відносин. Не забивайте собі голову ніякими іншими справами і думайте тільки про свою пасію.

19-го числа між вами можуть виникнути якісь розбіжності щодо тих серйозних змін, які ви вже давно обговорювали. Не потрібно проявляти упертість і намагатися переконати свою пасію. Краще просто наберіться терпіння і чекати більш сприятливого моменту для бесіди з нею.

23-го числа Ви будете досить неуважні, і Вам навряд чи можна буде довірити побудова яких би то не було планів. Але до молодика, яке припаде на 28-е число, ви обидва будете цілком готові зібратися з думками і подумати про своє майбутнє.


Залишити відгук