Любовний Гороскоп Стрілець на Місяць

Як представник знаку Стрільця, Ви дуже любите пригоди, і це робить Вас виключно привабливою і чарівною природою. У цьому місяці Ви будете активно займатися підготовкою якихось серйозних змін, які Ви хочете здійснити у своєму особистому житті.

1-го числа властива Вам від природи діяльність буде доповнено мрійливістю. Якщо Ви самотні і шукаєте нову любов, то цей період як не можна краще підходить для того, щоб забути про боязкості і з головою зануритися у флірт. Звичайно, далеко не всі Ваші амурні ініціативи будуть увенчиваться успіхом, але зате Ви отримаєте масу задоволення від знайомства з новими людьми. Та й до того ж, у кінцевому рахунку, Вам неодмінно вдасться знайти того, хто перейметься до Вам щирою симпатією. І ті романтичні повідомлення, які ця людина буде посилати Вам протягом дня, будуть робити Вас щасливішими.

11-го числа переповнила Вас пристрасть прийме куди більш фізичний відтінок, і Ви з Вашою пасією нікуди не захочете виходити з дому.

Для Стрільців, які вже встигли обзавестися другою половинкою, повний місяць і сприятливий астральний клімат 12-го числа стануть справжнім подарунком в особистому житті. Ви почнете думати про те, щоб укласти шлюб або з’їхатися зі своєю пасією, але через страх втратити таку дорогоцінну Вам свободу Ви можете злякатися цього кроку. Однак відженіть від себе всі переживання і нагадайте собі про те, що ви ідеально підходите один одному.


Залишити відгук