Любовний Гороскоп Риби на Місяць

Схоже, що в цьому місяці для Риб не буде нічого неможливого в особистому житті. 1-го числа у Вашому житті складеться дуже сприятлива атмосфера, і Ви зможете зробити рішучий крок у відносинах з цікавим Вам людиною.

3-е число наповнить Вас твердістю і впевненістю в собі, і Ви будете відкрито висловлювати свої думки і почуття вголос — навіть у спілкуванні з тими, з ким Ви щойно познайомилися. І подібна сміливість принесе Вам дуже хороші плоди!

11-е число допоможе вже відбувся парам стати ще ближче один одному. Ви навряд чи захочете кудись виходити і вважатимете за краще провести весь день вдома наодинці зі своєю другою половинкою. Ну що ж, у такому разі це розтягніть задоволення на два дні, адже 12-го числа на Вас чекає повний місяць, який, безумовно, додасть вашим відносинам яскравості і гостроти.

19-го числа будьте обережні і не здійснюйте ніяких сміливих і необачних кроків. Якщо Вам здасться, що у ваших стосунках настав застій, не звертайте уваги на це відчуття — насправді, Вам не про що турбуватися. Просто проведіть якийсь час наодинці зі своїми думками, і до настання молодика, що доведеться на 28-е число, Ви відчуєте, що між вами все знову налагодилося. Ви безумовно наближаєтеся до здійснення своїх давніх бажань і мрій, і ніщо не зможе Вас зупинити. Настав час почати нову, більш щасливе сторінку свого життя.


Залишити відгук