Любовний Гороскоп Лев на Місяць

Для Львова любов — це практично друга натура. І на початку місяця у Вас будуть всі шанси зустріти настільки ж пристрасного і чуттєвого людини, як Ви.

1-го числа властива Вам зазвичай напористість буде доповнено дивовижною мрійливістю. А 3-го самотні Леви дуже виграють від сприятливого аспекту, що сприяє проявам поетичності і краси. Відкрито діліться своїми почуттями зі своєю пасією — і вона неодмінно це оцінить.

11-го числа у Вас особливо загостриться властива Вам привабливість, і Ви будете активно використовувати її для чарівності якогось симпатичного Вам людини.

Напередодні повного місяця, 12-го числа, підштовхне тих Левів, які вже встигли знайти свою другу половинку, до того, щоб почати приділяти їй більше уваги.

19-е число дуже добре підходить для серйозних спільних кроків — ви обидва будете до цього готові. Будь то заручини або плани щодо майбутньої сім’ї — так чи інакше, цей період буде для Вас дуже важливим.

23-го числа Вам може захотітися щось приховати від своєї пасії, але не робіть цього. Будьте до кінця щирі з нею, інакше ризикуєте зруйнувати все те, над створенням чого Ви так багато працювали.

Сприятливий астральний клімат 27-го числа в поєднанні з молодиком 28-го наповнить вас обох непідробною життєрадісністю і відчуттям щастя.


Залишити відгук