День Народження 29 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Люта агресивність Львів, народжених 29 липня, врівноважується ввічливістю і товариськістю числа 2. Ваше завдання — гармонійно поєднувати всі риси свого характеру. З ентузіазмом зустрічаючи життєві виклики, ви, на відміну від інших Львів, все ж не готові без роздумів взятися за нову справу. Ви віддаєте перевагу все ретельно обміркувати, обговорити з ким-небудь і тільки потім прийняти рішення. Але навіть після того як все вирішено, ви схильні до застережень і перегляду позицій.

Деякі з народжених 29 липня надто стурбовані спадковими хворобами, якими страждають їхні батьки або близькі. Вони вважають, що їм уготована така ж доля. Свої згубні пристрасті, психологічну неврівноваженість та інші недуги вони схильні приписувати в першу чергу спадковості. Багато хвороби справді передаються генетично, але народжені 29 липня повинні визнати, що навіть в подібних випадках спосіб життя і ставлення до власного здоров’я можуть зіграти вирішальну роль у придбанні або, навпаки, щоб уникнути цих захворювань. Орієнтовані на структури, народжені 29 липня, як правило, вміють організувати свій життєвий розпорядок, так що в ньому завжди знаходиться місце регулярного сну, харчування і відпочинку.

Народжені 29 липня без праці визначають цінність сформованого потенціалу, моральних засад та конкретних діянь — загалом, все, що складає навколишній світ. Крім того, вони на диво точні пророкування результату різних і, в тому числі досить складних процесів, де б вони не відбувалися. Ті з них, хто залучений в світ бізнесу, політики, урядові або військові структури, бувають блискучими аналітиками, які вкрай рідко помиляються, роблячи попередні прогнози розвитку громадських тенденції. Єдина складність, пов’язана з цим днем, полягає в тому, що, проводячи свої нескінченні дослідження, народжені 29 липня мимоволі сприяють виробленню усталених стереотипів і забобонів. Крім того, критично оцінюючи роботу інших, вони іноді не помічають власних недоліків.

Знак Зодіаку 29 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Вогняних знаків, які відрізняються наступними якостями: покровительственность, надійність, талановитість, шляхетність, безкорисливість.

Планета Управитель: Сонце. Відповідає за індивідуальність, самореалізація. Сонце сприятливо для переважної числа чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Можете бути вдячні їй за надмірну сприйнятливість до того, що подумають оточуючі, а також брак свободи мислення.

В цей день народжуються реалісти, практики. Таким людям властива обережність у вираженні думок, прийнятті рішень. Вона часто є зайвою. Правляча планета наділяє людей, народжених 29 липня, розвиненою інтуїцією. Місяць визначає і ще одну відмітну рису характеру – співчуття. Народжені 29 липня, як правило, вдумливі, обачні, цілеспрямовані. Їм притаманні щирість, відданість своїх поглядів, ідей, рішень і партнеру. Такі люди великодушні. Вони не схильні даремно ображатися, вміють прощати. Ще однією відмінною рисою народжених 29 липня є емоційність. Вони не соромляться відкрито виражати свої почуття.

Народжені 29 липня наділені сильно розвиненим почуттям патріотизму. Причому це не обов’язково всепоглинаюча любов до своєї вітчизни. Патріотизм народжених 29 липня може проявлятися і в інших формах: скажімо, у захисті інтересів своєї компанії або соціальної групи, до якої вони належать. У своєму колі народжені в цей день блискуче виступають у ролі організаторів та організаторів різних заходів. Багато хто з них надзвичайно пишаються своїми дітьми, друзями, родичами і взагалі високо цінують значення сімейних уз. Вони проявляють максимальну турботу про близьких, захищають їх від будь-яких можливих неприємностей, охоче жертвують цікавою кар’єрою заради стабільності сім’ї.

Народжені 29 липня чудово справляються з роллю викладачів, соціальних працівників, профспілкових і політичних діячів. Неперевершені знавці групової психології, вони часто виступають в ролі арбітрів в суперечках. Чудово розуміючи мотиви, рушійні представниками обох ворогуючих сторін, вони негайно знаходять підхід до вирішення конфлікту мирним шляхом. Як це ні сумно, але, у силу своєї одержимості ідеєю об’єднання людей у групи і організації, народжені 29 липня можуть залишити без уваги індивідуальні здібності. Так, скажімо, як батьки вони можуть недооцінювати своєї дитини, не бачити в ньому особистість. Крім того, за нескінченними турботами про інших вони часом забувають про себе. Звичка асоціювати і поразки, і перемоги з групою, до якої вони належать, може призвести до повної втрати індивідуальності — і це треба врахувати.

Чоловік Лев — народився 29 Липня

Чоловіки, що з’явилися на світ 29 липня — володіють наступними якостями: такий кавалер -грайливий, впливовий, впевнений, визнаний. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 29 Липня

Жінки, що з’явилися на світ 29 липня, володіють наступними якостями: така екстравагантна дама, впевнена, виняткова, відкрита. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 29 Липня

29 липня народжуються люди, наділені від природи аналітичним складом розуму. Їм легко визначити моральні підвалини, оцінити дії та вчинки. Їх передбачення завжди вірні. Дякую своєму вмінню зробити точний прогноз розвитку ситуації, з цих людей виходять чудові політики, бізнесмени, члени військових підрозділів і уряду. Помилки вони роблять дуже рідко. Але успадкований дар може стати причиною неприємностей у тих, хто народився 28 липня знак зодіаку Лев. Займаючись нескінченними дослідженнями, у них формуються стереотипи, з’являються забобони. Аналізуючи дії інших людей, нерідко стикаються з тим, що не можуть помітити свої недоліки.

Народжені 29 липня знак зодіаку Лев, наділені великі патріоти. Вони люблять свою Батьківщину, захищають її інтереси. Це стосується і соціальних груп, до яких вони належать. Також вони завжди стануть на захист своєї компанії або підприємства. Леви, народжені 29 липня, чудові організатори. Вони без проблем влаштують різні заходи. У професійній діяльності досягнуть успіхів, якщо будуть працювати вчителями або соціальними працівниками, профспілковими діячами. Ці люди зможуть досягти висот у політиці. Ті, хто народилися 29 липня, легко знаходять компроміс, воліють вирішувати конфліктні ситуації мирним шляхом. Вони завжди допоможуть вирішити спір між іншими людьми. Їм вдається регулювати конфлікти, вникаючи в мотиви людей, що затіяли суперечку.

Найбільше люди, народжені 29 липня знак зодіаку Лев, цінують своїх рідних і близьких. Заради сім’ї вони можуть пожертвувати кар’єрою з високим заробітком. Для них важливо оточити членів своєї сім’ї турботою і увагою, захищаючи від проблем і несподіваних сюрпризів долі. Їх сім’ї завжди вважаються зразковими. Але гіперопіка над дітьми може нашкодити спадкоємцям, у майбутньому вони не захочуть самостійно приймати рішення і проявляти ініціативу. Їх організаторські здібності можуть затьмарити індивідуальні здібності. Їм важко розкритися як особистість. Проявляючи турботу про інших людей, вони пригнічують власні інтереси і бажання. Всі свої перемоги і поразки вони приписують команді, з якою є єдиним цілим.

Доля прихильна до людей, які народилися 29 липня знак зодіаку Лев. Вони дуже розумні, талановиті. За що б вони ні бралися, їм завжди буде супроводжувати успіх. Це дуже енергійні люди, які не можуть всидіти на місці. Їм судилося будувати плани і йти до поставленої мети. Свої обов’язки вони виконують на вищому рівні. Зірки обіцяють їм довге і щасливе життя, якщо вони будуть жити за правилами, що не суперечать моральним засадам. Людям, народженим 29 липня знак зодіаку Лев, дуже важливо жити чесно, бути добрими і милосердними, забути про зарозумілість. Вони не повинні пишатися своїми здібностями, інакше їх будуть переслідувати невдачі, поки вони не зрозуміють, що діяли неправильно. Людина, що з’явився на світ 29 липня – душа компанії, до нього тягнуться люди. З ними завжди весело. Їм легко розрядити обстановку.

Любов і Сумісність

В особистому житті ви — щедрий і люблячий партнер. Людські відносини багато для вас значать, оскільки ви не мислите себе на самоті. Ви хочете бути з тим, хто готовий розділити всі сторони вашого життя, однак романтичний ідеалізм і потреба в постійній увазі можуть виявитися для вашого партнера важким тягарем.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Роботодавці цінують народжених 29 липня Львів відповідальність, старанність, патріотизм. Представники знаку завзято захищають інтереси компанії, відстоюють реалізовані проекти. На керівних постах Леви, народжені 29 липня, відчувають себе не так впевнено, як інші представники знаку. Вони схильні сумніватися, переглядати прийняті рішення. Що стосується професій, часто Леви вибирають журналістику, мистецтво, театр, технічні спеціальності.

Здоров’я і Хвороби

Медичні проблеми народжених 29 липня часто надумані. Багато представників знаку стурбовані питаннями генетики. Їх турбує можливість розвитку спадкових захворювань. При цьому реальних передумов для цього може не бути зовсім. Народжені 29 липня недовірливі. Вони часто стикаються з психосоматичними проблемами. Специфіка захворювань обумовлює складність їх діагностики та лікування.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, наділені творчими здібностями, вони талановиті і працьовиті. За що б не взялися-все чудово виходить. Можуть проявити себе в музиці, поезії, літературі. Вони амбітні, прагнуть скрізь бути лідерами. Володіючи потужною енергетикою, здатні забезпечити для себе прекрасні умови життя. Якщо вони будуть порушувати етичні норми і закони Бога, життя заведе їх у глухий кут, з якого шлях до нормального життя можливий тільки через визнання своїх помилок, покаяння, що для Лева складно.

Поради Левам, Народженим 29 Липня

Темпераментним людям необхідно навчитися контролювати свої емоції. Не завжди відкрите вираження почуттів – найкраще рішення. Ставши більш терплячим, народжений 29 липня зможе добитися величезних успіхів в обраній професії. Що стосується спілкування, тут можна дати волю чарівності, креативності, оптимізму. Це ті якості, які хотіли б бачити в своїх друзях.


Залишити відгук