Любовний Гороскоп Близнюки на Місяць

Ви завжди володіли блискучими навичками спілкування з людьми, і особливо Вам подобалося говорити про кохання. Цей місяць отримає воістину фантастичне начало, і 1-го числа у Вас будуть всі шанси на те, щоб втілити свої найпотаємніші мрії та бажання в життя.

3-го числа Ви будете активно листуватися і фліртувати з новими потенційними залицяльниками.

До 11-го числа події в особистому житті одиноких Близнюків виразно наберуть обертів. А напередодні повного місяця, який припаде на 12-е число підштовхне Вас почати більш активно ділитися зі своєю пасією своїми думками і почуттями. Вам обом дуже подобається проводити час зі своїми друзями, але зараз ви, ймовірно, вирішите трохи перепочити від нескінченних вечірок і частіше залишатися наодинці один з одним. І вам точно не доведеться нудьгувати.

19-го числа Ваші плани можуть зайти в глухий кут, але 23-го Ви знову відчуєте себе на коні і будете готові до рішучих дій на амурном фронті.

27-го числа любов може відійти на задній план Вашого життя, і основне місце в ній будуть займати більш практичні турботи і справи. Але якщо Ви будете перебувати поруч зі своїм партнером, то, як і раніше будете почувати себе щасливими.


Залишити відгук