Любовний Гороскоп Козеріг на Місяць

Цей місяць обіцяє Козерогам дуже багато хорошого, і Вам представиться чудово можливість втілити свої романтичні фантазії і мрії в реальність.

1-го числа у Вашому житті запанує дуже сприятливий астральний клімат, і Ви будете готові до того, щоб знову повернутися до активних пошуків любові.

3-го числа самотні Козероги відчують, що весь світ лежить біля їх ніг, і вони зможуть зачарувати будь-якого вподобаного ним людини.

Вже відбулися романтичним парам 11-е число обіцяє романтику і пристрасть. Організуйте розкішний вечеря при свічках або виходьте в місто і весело покутите — це допоможе Вам зберегти свіжість і яскравість ваших відносин.

Гармонійний астральний клімат у поєднанні з повним місяцем, яке припаде на 12-е число, зробить для Вас цей день воістину прекрасним. Здійсніть романтичну прогулянку під місяцем — і ви відчуєте, що знову закохалися один в одного.

19-го числа події можуть складатися не так, як Ви планували, і ця обставина Вас точно засмутить. Однак, замість того, щоб падати духом, просто дочекайтеся настання 23-го числа, коли у Вашому розпорядженні буде все необхідне для того, щоб наблизитися до здійснення ваших спільних мрій і планів на майбутнє.


Залишити відгук