Любовний Гороскоп Рак на Місяць

Для представників знаку Раку любов є необхідною умовою їх щастя. 1-го числа зірки будуть надавати Вам дуже серйозну підтримку в особистому житті, і якщо Ви об’єднаєте свої сили з партнером, то зможете досягти абсолютно будь-яких, навіть самих захмарних цілей. Особливо сприятливим цей астральний клімат буде для тих, хто вже встиг знайти свою другу половинку.

3-го числі не обмежуйтеся тільки фізичним аспектом при вираженні тих ніжних почуттів, які Ви маєте до своєї пасії. Романтичні розмови і грайлива листування теж будуть доставляти вам обом невимовне задоволення.

11-го числа в особистому житті самотніх Раків почнеться помітний сплеск активності. Ви відчуєте прилив кипучої романтичної енергії — скористайтеся ним, щоб піднести своїй пасії якийсь зворушливий сюрприз або навіть вирушити з нею в незабутню подорож.

12-го числа, напередодні повного місяця, у Вашому житті встановиться дуже гармонійна атмосфера, що сприяє любові у всіх її проявах і формах. І хоча Ви з партнером, ймовірно, віддасте перевагу провести цей вечір наодинці, замість того, щоб вирушати на яку-небудь вечірку, в принципі ніщо не заважає Вам знайти час як на перше, так і друге. Тому подумайте над тим, щоб сходити в той новий ресторан, який нещодавно відкрився у Вашому місті.

19-го числа ваші відносини можуть прийняти досить напружений оборот, особливо якщо хтось із вас не буде ясно висловлювати свої думки. Якщо цією людиною будете Ви, то як можна швидше переглянете свою лінію поведінки. На щастя, напередодні молодика, 28-го числа, у ваших відносинах будуть просто дивно поєднуватися дружба і любов, і вони будуть складатися дійсно щасливо.


Залишити відгук