Любовний Гороскоп Овен на Місяць

Для Вашого знака справи завжди були набагато важливіше слів. І в цьому місяці Вам випаде чудова можливість помітно наблизитися до здійснення своїх старих цілей. 1-го числа Ви будете будувати дуже багато планів на майбутнє. Але ще більше Ви будете мріяти. Самотнім людям буде вкрай важливо докладати реальних зусиль до знайомства з новими людьми.

3-го числа Вам буде необхідно підтримувати відкритість і щирість у спілкуванні зі своєю пасією. Надішліть їй яке-небудь невелике любовне послання — у формі електронного повідомлення або реального листи. Це допоможе їй у повній мірі відчути Вашу турботу і любов.

11-е число може вийти досить непростим для пар, які перебувають у шлюбі, адже в цей день пристрасті будуть напружені до межі. Особливо сильно це буде проявлятися в спілкуванні з колегами, але не допустіть, щоб невдалий робочий день поставив хрест на всьому тому, що Ви так довго створювали вашого спільного життя.

Напередодні повного місяця, який припаде на 12-е число, підштовхне Вас залишити всі ці негаразди позаду і з головою зануритися в розваги. І вже до 19-го числа Ви знову повернетеся в норму і продовжуйте будувати плани на майбутнє. Якщо Ви з партнером давно хотіли купити новий будинок, то чому б не провести вихідні, займаючись пошуками найбільш підходящого Вам варіанти?

23-го числа Ви зможете знайти якийсь новий спосіб вираження тих трепетних почуттів, які ви відчуваєте один до одного.

Хоча 27-го числа Вами може оволодіти відчуття того, що Ваша пасія Вас зовсім не слухає, не потрібно переходити на підвищений тон — це не допоможе Вам до неї достукатися. Краще просто дочекайтеся настання 28-го числа, коли молодик знову поверне у ваші відносини гармонію і лад.


Залишити відгук