Любовний Гороскоп Лев

Якщо вірити любовного гороскопу, то Лев завжди прагне до досконалості. Він готовий перед партнером блиснути своїм благородством, великодушністю. Але не можна сказати, що все це напускне. Одним з головних якостей Лева є відданість. Він готовий бути вірним, але лише до тієї пори, поки партнер не вирішить підпорядкувати його собі. Виключення, хіба що, може скласти жінка-Лев, яка часом прихильно дозволяє чоловікові командувати собою. Але щоб це сталося, мають бути виконані певні умови.

Насамперед від свого шанувальника жінка буде чекати обожнювання. Досить не забувати захоплюватися нею, дарує квіти і підтримувати той самий романтичний настрій, який так часто буває на початку відносин. І тоді непохитна Левиця перетвориться на слухняного кошеня. Але не сердити її, намагайтеся діяти гнучко, щоб вона не відчула, що з нею грають або нею командують. В іншому випадку прокинеться вся її агресія хижака.

Чоловік-Лев, навпаки, важко піддається дресируванню. Для нього головною потребою є потреба у лідерстві. Йому, як повітря, необхідна повага, увага, любов. Якщо все це є, то хижак зможе стати вдячним. Він постійно піклується про тих, кого любимо і кого любить сам. Зазначає любовний гороскоп: Лев з усіх вогняних знаків — найкращий і вірний сім’янин. Якщо партнер оточить Лева турботою і любов’ю, то він навряд чи піде на зраду. Однак приготуйтеся до того, що іноді такі чоловіки здатні вести себе, як маленькі діти.

Не думайте, купити чоловіка-Лева або жінку цього знака Зодіаку тільки сексом. Цього одного буде мало. Адже цей вогненний знак може бути і чуттєвим, і душевним. Леви здатні дивувати турботою і ніжністю, якщо ви їх подпитываете повагою і любов’ю.

Але врахуйте, що Леви будуть до вас пред’являти ще одна вимога: ви повинні в очах інших виглядати привабливо. Тут у всю проявляється їх власницький інстинкт, з’єднаний з бажанням володіти найкращим. Не завадить у відносинах і почуття гумору. Однак все має бути в міру: не рекомендує любовний гороскоп у Лева зачіпати самолюбство.


Залишити відгук