Любовний Гороскоп Близнюки

Люди, народжені під знаком Близнюки, відчувають постійний інформаційний голод: інтелектуально насичена інформація їм потрібна, як повітря. Чим ширша її потік, тим більше задоволення отримують Близнюки. Гороскоп це показує.

Володіючи гнучким розумом, Близнюки (за гороскопом) люблять проводити час у бесідах, охоче демонструючи співрозмовникові свої пізнання. Втім, від нього вони чекають того ж. Близнюки за гороскопом охоче виступають в якості учня і наставника, чергуючи ці ролі на власний розсуд. Тільки завоювавши розум представника цього знака, можна спробувати завоювати його серце.

Візитна картка Близнюків і гороскоп Близнюків — мінливість: вони здатні миттєво змінювати свої почуття, бажання і рішення. Наприклад, душевні устремління жінки-Близнюків змінюються настільки стрімко, що її партнеру встигнути за нею буває дуже непросто.

Близнюки не терплять одноманітності і нудьги, особливо Близнюки-чоловіки. Нові враження їм життєво необхідні, і якщо вони не матимуть бажаного в суспільстві подружжя, то реалізують свої потреби в товаристві знайомих, друзів, а, можливо, і нового партнера.

Тривале перебування в чотирьох стінах, обов’язки і зобов’язання — не для Близнюків: відсутність різноманітності здатне звернути їх у втечу. Безвідповідальність цього знака закріпила за ним репутацію вічного блукача.

Близнюки не терплять ніяких обмежень особистої свободи. Вони не виносять ревнощів і нав’язування їм яких-небудь відносин. Представники цього знака боїться надмірної емоційності, віддаючи перевагу почуттям розум. Спроби проникнути в тайники душі не викличуть у Близнюків співчуття.

Прагнучи завоювати прихильність Близнюків, необхідно дати їм зрозуміти, що вони мають справу з чудовим співрозмовником, для якого дружба важливіше уз шлюбу. Говорити про свої почуття Близнюкам треба поступово і обережно, уникаючи зайвої емоційності.


Залишити відгук