Любовний Гороскоп Козеріг

Козеріг відноситься до того типу знаків Зодіаку, які на підсвідомому рівні створюють невидиму стіну між собою і іншими людьми. Саме тому Козерогам не так легко налагодити контакт навіть із тими, хто перший йде їм назустріч. Для Козерогів надзвичайно важливо, щоб в їх особистому житті завжди залишалося місце для думок, бажань та вчинків, про яких не буде знати ні одна жива душа. Видиме неприйняття, небажання продовжувати відносини або надмірна замкнутість Козерогів пояснюється саме цим — вони бояться допустити людину занадто близько, адже він може безцеремонно там розташуватися і не залишити затишного містечка для самого Козерога.

Сумісність знаків Зодіаку — це завжди складні переплетення характерів, особистісних якостей, темпераментів. Гороскоп Козерога стверджує, що сумісність Козерогів з іншими знаками Зодіаку вибудовується непросто, всі хитросплетіння і нерівності у відносинах подвоюються, а часом і потроюються.

Козерогові, як повітря, необхідна можливість побути на самоті, разом з тим їм не менш важлива підтримка і любов рідних людей, тому в житті Козерога дуже мало вірних і близьких товаришів, а любов, одного разу народжена в душі Козерога, що часто залишається з ним на все життя.

В любові Козероги одні з найбільш вірних партнерів, здатних на зраду і зраду. Створивши сім’ю, вони намагаються зберегти відносини як можна довше і часто прикладають неймовірні зусилля. Козеріг-Жінка з великої літери — елегантна, віддана, горда, чарівна і граціозна. Така жінка перебуває в пошуку такого ж Чоловіка, саме Чоловіки з великої літери — того, на якого можна покластися в скрутну хвилину.

Виходячи заміж, Козеріг-жінка ставить перед собою певну мету — вона повинна бути за чоловіком, як за кам’яною стіною. Саме тому в чоловіки Козероги вибирають сильних, впевнених у собі чоловіків, які при цьому не люблять виставляти свої почуття напоказ, але змушують жінку почувати себе захищеною.

Козеріг-чоловік — це честолюбний, розважливий представник сильної статі. При цьому він уміло маніпулює іншими людьми, часто використовує їх у своїх, корисливих цілях. Такий чоловік шанує традиції і рідко порушує загальноприйняті правила. Дотримується він усталених традицій і в сімейному житті. Зовні грубий і різкий Козеріг-чоловік в душі вразливий та ніжний, а навмисна грубість і неприступність пов’язані з боязню відкритися перед іншою людиною і пустити його в своє життя.

Козеріг не поспішає зв’язувати себе узами шлюбу, оскільки боїться помилитися і зробити неправильний вибір. Дуже часто серед друзів та однокласників саме Козероги одружуються і виходять заміж пізніше за всіх, але саме їх шлюби стають міцними і надійними. Пояснюється пізніше створення сім’ї і тим, що в першу чергу Козеріг прагне зробити кар’єру, закріпитися в життя, міцно стати на ноги, оскільки у всьому звик покладатися на себе і свої сили.

Людина, що полюбив Козерога, може домогтися взаємності тільки в тому випадку, якщо доведе йому свої серйозні наміри. Оскільки Козеріг шукає партнера на все життя, то і сумісність повинна бути у всіх сферах життя, в тому числі й у сексуальному плані. Тільки у разі взаєморозуміння на фізичному і духовному рівні Козеріг дозволить собі розкритися і показати свою ніжну, трепетну, вразливу душу.

Всі ці нюанси характеру Козерога і критерій вибору свого партнера призводять до того, що гороскоп любовний, Козеріг у якому грає роль одного з учасників союзу, що являє собою низку складних взаємин характерів, а часом і повну несумісність. Хто ж із знаків Зодіаку підходить Козерогові і може стати для нього вірним супутником життя, а кому доведеться докласти чимало зусиль і перебудувати свій характер для того, щоб Козеріг пов’язав з ним своє життя? Відповіддю на це питання стане любовний гороскоп, який допоможе розібратися у взаєминах Козерога з іншими знаками Зодіаку.


Залишити відгук