День Народження 27 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Величні Леви, які народилися 27 липня, впевнені в собі, заповзятливі й амбітні. Товариський і великодушний, ви обдаровані щедрістю і прекрасним розумінням людей. Відкрита, добра натура робить вас неймовірно популярним серед друзів і колег. Їх вдячність, успіх і похвала дуже багато для вас значать, однак ваші відкриті, прямолінійні манери і прагнення говорити правду не завжди можуть послужити хорошу службу. Тонка інтуїція робить з вас справжнього ясновидця, а сприйнятливість дозволяє налаштуватися на майбутні події. В результаті ви бачите те, чого інші не помічають.

Оскільки народжені 27 липня дуже багато часу віддають процесу організації, їх життя також підпорядкована визначеним розпорядком, а тому для них немає проблем спланувати для себе регулярний сон, години прийому їжі та відпочинку. Для цих фізично витривалих людей цілком підходять будь-які активні вправи; вони можуть варіюватися від альпінізму і бігу на довгі дистанції до командних і змагальних видів спорту. Проста збалансована їжа допоможе підтримати їм гарне здоров’я. Втім, ці люди схильні до періодичних криз психологічного характеру, з якими важко впоратися без кваліфікованої допомоги. Бажано участь або лікаря, або консультанта, або просто близького друга.

Народжені 27 липня нерідко свідомо ставлять себе в положення, яке передбачає ухвалення рішень за інших. Мова може йти про створення якихось теоретичних структур, робітничих організацій, соціальних груп та сімей. Народжені в цей день мають унікальну здатність привести у відповідність всі графіки і режими, зробити працездатними будь-які новоутворення. Однак, коли ці динамічні плановики намагаються прийняти рішення, що стосуються особисто їх, щоразу виникають труднощі. Оскільки, як правило, ці люди віддані організації, кар’єри чи бізнесу, вони приділяють занадто мало часу планування приватного життя (майже як шевці без чобіт). Іноді самим складним рішенням для народжених 27 липня стає вихід з такої структури, до створення якої вони були причетні.

Знак Зодіаку 27 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: великодушність, самостійність, шляхетність, надійність, натхнення.

Планета Управитель: Сонце. Дарує Леву цілісність, індивідуальність. Планета сприятлива для всіх чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Можете бути вдячні їй за залежність від оцінок оточуючих, а також брак свободи мислення.

Народженим в цей день властиві гордість, чесність. Під заступництвом Марса з’являються на світ підприємливі люди. Правляча планета наділяє їх і самовпевненістю. Народжені 27 липня відкриті, контактні, доброзичливі. Для них найважливішим у житті часто стає комунікація. Люди, народжені в цей день, дуже страждають, перебуваючи в ізоляції. Часто народжений 27 липня з гордістю носить звання кращого друга. Як людині товариському, щедрому, справедливого, небайдужому до чужих проблем, йому нескладно заводити друзів. Страждати народжений 27 липня може від своєї прямолінійності, не помічаючи того, що він ображає своїми висловлюваннями близьких. В цей день народжуються Леви з відмінними лідерськими якостями. Вони рішучі, хоробрі, готові використовувати задля досягнення мети будь-які засоби. При цьому Леви ніжні, сердечны, щедрі на ласки в любові. В сім’ї вони – романтики. В побуті – практичні люди, раціоналісти.

Власний успіх (за мірками суспільних стандартів) є для них не меншою з проблем. Можливо, якась інша організація або компанія, визнаючи їх суспільну значимість і цінність, намагається прибрати їх з дороги; частіше, однак, криза настає, коли вторинна діяльність починає перетворюватися на першочергову по важливості в житті. Як правило, такий побічний інтерес має емоційний присмак і вимагає пристрасній самовіддачі. Саме в цьому випадку наші аналітики губляться. Страх втратити первинну сферу прикладання сил, сумніви щодо успішного просування у вторинній заважають їм плідно трудитися.

Багато з тих, хто народився 27 липня, також стикаються з проблемою гніву й агресивності. Як правило, ці люди сильні і витривалі. Їм небудь вдається направити свою силу в конструктивне русло (на здійснення творчих проектів), або вони придушують у собі агресивний початок, яке згодом все одно періодично буде проявлятися у відкритих і руйнівних формах. Як не дивно, але за зовнішньою самовпевненістю народжених 27 липня дуже часто ховається сором’язливість, а разом з нею і небажання відкривати потаємні страхи.

Таким чином, найважливіше рішення, яке належить прийняти народженим 27 липня не для інших, але для себе, полягає в наступному: спланувати свою реалістичну кар’єру, яка дозволила б знайти звичайне людське щастя. Можливо, насамперед, їм треба подумати, з ким саме вони хотіли б пов’язати свою подальшу долю. Поки народжені 27 липня не визнають, в чому полягає їхній головний інтерес як в особистому, так і в суспільному житті, вони приречені на повільність у прийнятті рішень. Для того щоб іти за покликом серця і залишатися чесним з самим собою, потрібна величезна сила волі, але, якщо це вдасться здійснити, винагорода буде по-справжньому вартісне.

Чоловік Лев — народився 27 Липня

Чоловіки, що з’явилися на світ 27 липня — володіють наступними якостями: такий кавалер -цікавий, благородний, відкритий, сильний. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 27 Липня

Жінки, чия дата народження припадає на 27 липня, виділяються особливими відзнаками натури: така дама дисциплінована, яскрава, надійна, пристрасна. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 27 Липня

27 липня народжуються Леви, які вважають себе досконалими у всіх планах особами. Вони з усіх сил намагаються звернути на себе увагу. Ці люди неодмінно хочуть бути в центрі всіх подій. Люди, що з’явилися на світ у цей день, визнають тільки власні здібності. Інших людей вважають неспроможними. Вони люблять, щоб всі їхні прохання і бажання виконували негайно. Всі свої зусилля вони витрачають на те, щоб досягти високого соціального положення. Незважаючи на свою самовпевненість, народжені 27 липня знак зодіаку Лев, дуже благородні люди. Їм хочеться захищати слабких, допомагати бідним. Вони із задоволенням займаються благодійністю, показуючи свою силу і владу. Але з-за свого самолюбства не завжди бачать людей, яким потрібна їх допомога. Друзів вони вибирають дуже ретельно. З народження вони дуже довірливі, часто стають жертвами обману. Можуть не помітити, що їм лестять. Власне зарозумілість може стати причиною багатьох проблем.

Люди, народжені 27 липня знак зодіаку Лев, від природи наділені безстрашністю. Для досягнення поставленої мети вони готові на все. Їх важко зупинити, якщо вони щось задумали. Бажаного домагаються самостійно. Левам невідомий страх. Вони прагнуть влади, і це їм вдається. Завдяки розвиненій інтуїції, Леви можуть вибрати зручний момент, коли ситуація їм буде на руку. Навколишні їм довіряють, їм легко довести власну правоту. Народжені 27 липня, можуть переконати будь-кого у власній кмітливості та креативності. Успіхів досягають завдяки своїм здібностям і цілеспрямованості. Ті, хто народився в цей день, володіють високим розвинутим логічним мисленням. Вони розважливі і завбачливі. Не виключено, що заради високої посади вони будуть жорстокі з іншими людьми.

Народжені 27 липня знак зодіаку Лев, не виносять критику. Це амбітні люди, які на всі 100% впевнені у власній правоті. Вони не люблять, коли хтось стає їх на шляху. Лев відразу покаже, хто тут цар. Якщо втручатися в їх особисте життя і діяльність, вони швидко поставлять на місце. Мало кому захочеться з ними змагатися і ставати на їхньому шляху. Народжені 27 липня знак зодіаку Лев, легко приймати рішення. Ці люди знайдуть вихід з будь-якої складної ситуації. Природа наділила їх сміливістю і рішучістю. Цілеспрямованість у них дуже виражена. Крім цього вони володіють високим енергетичним потенціалом, гостротою розуму і розвиненою логікою. Люди, народжені в цей період, відзначаються високою працездатністю.

Це великі трудоголіки. Свою роботу виконують бездоганно, враховуючи всі дрібниці і деталі. Фінансист – найкраща професія для них. Також з них вийдуть хороші начальники та керівники. Вони вимогливі не лише до підлеглих, але і до себе. Але найбільше їм подобається працювати на себе. Серед народжених 27 липня знак зодіаку Лев, можна зустріти успішних бізнесменів. Інтерес у них викликає робота, в якій можна проявити себе, показати всі свої здібності.

Робота цікавить народжених 27 липня більше, ніж сім’я. Більше часу вони приділяють своїй кар’єрі, ніж особисте життя. Сімейного щастя вдасться досягти, якщо поряд буде близька по духу людей. Леви, які народилися 27 липня, дуже люблять містику. Їх цікавить все таємне і непізнане. В азартних іграх їм не щастить. Удача забуває про них і в більшості випадків великий куш зірвати не вдалося.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви надзвичайно відданий, пристрасний і щедрий, але при цьому ревнивий і вимогливий партнер. Ваше его вимагає постійної уваги, турботи і безперервних запевнень в любові, оскільки лише в цьому випадку ви будете почувати себе щасливим.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Леви, народжені 27 липня – відмінні підприємці. Вони успішні в бізнесі. На керівній посаді в організації Лев теж буде почувати себе комфортно. Розвиток кар’єри нерідко стрімкий у представників цього знака. Лев, народжений 27 липня, самодостатній. Він чітко розуміє, чого домагається, як втілити ідеї в життя. Це в сукупності з розвиненим інтелектом обумовлює успішність.

Здоров’я і Хвороби

Леви відрізняються гарним здоров’ям. Фізіологічні проблеми народжених 27 липня часто визначаються їх професійною діяльністю. Що стосується загальних медичних рекомендацій, Левам варто звернути увагу на роботу імунної системи, виключити фізичні перевантаження. Народжені 27 липня витривалі. Більшість захворювань проходить у них досить швидко. Небезпеку можуть представляти хірургічні операції. Після них необхідно час для відновлення організму.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, сміливі, вольові, самолюбивые, амбітні натури. Можуть проявити себе в літературі і науковій діяльності. Люблять подорожувати, часто змінювати місце проживання та роботи. У зв’язку з цим можуть бути фінансові проблеми, негаразди в особистому житті, самотність. Але якщо людина зможе приборкати свої пристрасті, змінить ставлення до життя та звички, то життя його буде щасливою, фінансове становище стабільним.

Поради Левам, Народженим 27 Липня

Леву нескладно отримати від життя максимальну віддачу. Народженому 27 липня варто використовувати для цього ентузіазм, комунікабельність. Допоможуть в цьому і дружелюбність з чесністю. Особливу увагу представникам знака рекомендується звернути на емоційність. Не варто соромитися висловлювати емоції.


Залишити відгук