Любовний Гороскоп Рак

Рак — це, в першу чергу, тонка душевна організація, заплутаність у своїх почуттях і емоціях. Якщо іншим знакам Зодіаку можна порадити стримувати свою владність або, навпаки, бути трохи напористо, то Ракам можна дати тільки одна порада: розберіться у своїх почуттях! Тільки після того, як ці представники знаку зможуть зрозуміти, що ж все-таки діється в їхніх серцях, вони зможуть досягти тієї душевної близькості, яка зветься любов’ю.

Сумісність знаків Зодіаку з Раком досить проблематична з-за того, що вони занадто вразливі, ранимі. А якщо висловлювати їм критичні зауваження, Раки можуть стати різкими. Втім, це відбувається ненавмисно, і вони швидко заспокоюються. Але, зрозуміло, все залежить від того, з ким ви хочете зв’язати свою долю: жінкою чи чоловіком, що народилися під знаком Рака.

Жінка-Рак повинна завжди бути кохана, їй необхідно відчувати емоційну прив’язаність. Якщо вона не знаходить відгуку в серце чоловіка, то зазнає досить глибоке потрясіння. Щоб відносини між партнерами складалися гармонійно і гладко, жінки-Раку необхідно завжди доводити свою любов, демонструвати свої почуття. Дама, яка є представником цього знаку, завжди буде дуже сентиментальна.

Пам’ять її довго зберігає романтичні спогади про події або речі, які пов’язані з її коханим, нехай навіть і колишнім. Але, тим не менш, жінка-Рак може виявитися і дуже честолюбною і енергійною жінкою. Витривалість і сильний характер укупі з чутливою натурою складають воістину чудову суміш, яка просто притягує чоловіків до неї.

А от чоловік-Рак — це домосід і прекрасний сім’янин, який володіє відданою натурою і відважним характером, якщо справа стосується його близьких. Чоловік-Рак завжди буде кращим другом, родичем, чоловіком і батьком, який зробить практично неможливе для своєї сім’ї. Чоловік-Рак буде захищати слабких, жінок і дітей. Але якщо жінка починає наполегливо шукати його розташування, чоловік-Рак відступає вбік, так як його така поведінка лякає. Однак підсвідомо він тягнеться до сильним і владним жінкам. В найгірших проявах цей знак може уславитися угрюмцем і закінченим песимістом.

Любовний гороскоп Рака залежить від приналежності партнера до певного сегмента гороскопу. Не з усіма представниками може бути гарною сумісність знаків Зодіаку, але романтичні стосунки, які складаються з Раком — це завжди цікаво і захоплююче. Рак завжди повинен бути впевнений, що випробовувані їм почуття взаємні. Чоловік-Рак, незважаючи на те, що він готовий віддати своєї улюбленої багато, не зможе продовжувати стосунки, якщо його друга половинка занадто розпорошує свої почуття і емоції на оточуючих. На перших порах ви повинні все увагу приділяти Раку, а решта відкинути в сторону. І тоді він зможе вилити на вас всю свою ніжність і турботу.

Жінки-Раку потрібно, насамперед, глибока духовна спільність з партнером. З нею потрібно поводитися делікатно і лагідно, тому що вона не виносить критики, тим більше, якщо ця критика публічна. Не тисніть на неї, силою ви все одно нічого не доб’єтеся. А ось ласкаві вмовляння можуть подіяти з більшим ефектом, ніж силові методи. Це самий чутливий, сентиментальний знак Зодіаку. І якщо ви хочете побудувати з жінкою-Рак спільне життя, необхідно засновувати на взаємній повазі. Цінуєте її, згадуйте знаменні дати, будьте романтичним і чутливим, і вам повернеться все це подвійно. Буде і гармонійна сім’я, і смачні обіди, і каву в ліжко.

А ось якщо ви хочете припинити ставлення з цим представником знаків Зодіаку, то потрібно бути холодним і стриманим, придушувати всілякі прояви індивідуальності вашої коханої і всіляко критикувати її родичів та її здібності. Не завадить і влаштовувати досить галасливі вечірки, якщо ви хочете припинити з чоловіком-Рак відносини. А у відповідь на обурення жартувати над настільки підвищеною чутливістю.

Чоловік-Рак, втім, як і жінка-Рак, потребують всілякої підтримки і опори з боку коханої людини. Якщо ви хочете зберегти на все життя світле почуття романтики і любові, кращого партнера, ніж Рак, вам просто не знайти. Адже він володіє багатою фантазією та уявою, він чутливий, скромний і романтичний. Не нехтуйте ним, інакше, Рак замкнеться в собі, стане похмурим і похмурим. Якщо ж ви цінуєте його, то кращого батька або матері ви не знайдете.

Підвищене почуття відповідальності за своїх близьких проявляється в заступництво й опіку. У колі сторонніх ці представники знаку Зодіаку соромливі і скромні. Але варто їм відчути, що їх оточують близькі, рідні люди, як вони змінюються, розкриваються, як квітка під сонячними променями. Це глибоко сімейні люди, для яких домашнє вогнище завжди буде на першому місці.


Залишити відгук