Любовний Гороскоп Овен

Овен виділяється на тлі інших знаків своєю палкістю почуттів, які демонструються партнерці в найромантичніших проявах. Однак це не означає, що сумісність знаків Зодіаку з Овном завжди йде зі знаком «плюс».

Овни, по своїй натурі, темпераментні й пристрасні люди. Так говорить про цей знак Зодіаку любовний гороскоп. Овен в любові імпульсивний і вибухонебезпечний, але, разом з тим, він готовий на багато що в ім’я свого предмета пристрасті. Овнів можна порівняти з багаттям — він горить і палає від пристрасті до предмета любові. Але вогонь цей треба постійно підтримувати, залишати шматочок таємниці в своєму образі. Інакше ви швидко наскучите цьому знаку Зодіаку. Якщо ви все-таки змогли завоювати увагу і любов Овна, то він багато на що буде здатний заради вас, навіть піти на смерть.

Для чоловіка-Овна романтичні стосунки прийнятні в ежесекундном прояві цілої феєрії почуттів та емоцій. Вони хочуть все і відразу, але для того, щоб почуття зміцнилися і стали більш глибокими, необхідно час. Не бажаючи витрачати свої дорогоцінні хвилини на перевірку почуттів, Овни відразу ж бажають стати улюбленими і як, що негативно може позначитися згодом. Часто романтичні стосунки дуже швидко розбиваються об холодний побут, буденну бік відносин.

Щоб Овни змогли знайти саме ту половинку, яка стане тією єдиною і неповторною, і не втратити її, необхідно розвивати й виховувати особистісні якості та характеристики, які спрямовані не на угамування своїх особистих бажань. Овни повинні постаратися дізнатися якомога більше про духовну складову відносин, про те, як проявляють свою емоційність люди інших типів знаків. Стати більш терпимим до слабостей і бажанням інших людей. Для цього знаку Зодіаку типово прояв дитячості в любовних зв’язках, але це відноситься тільки до емоційній стороні відносин.

У фізичному плані ці представники знаку сексуальні, гарячі і пристрасні. Немає більш палкого коханця, ніж Овен-чоловік. І якщо ви готові до постійного вибуху емоцій і бажань, то чоловік-Овен — це саме той знак Зодіаку, який ідеально вам підходить. Представники цього знака дуже енергійні, що провокує їх постійно шукати щось нове в любові з завидним ентузіазмом і енергією. А якщо у партнера ще є почуття гумору, то Овен буде просто в захваті від своєї другої половинки.

Про що треба забути, так це про свою незалежність. Чоловік-Овен підсвідомо намагається підпорядкувати свого партнерку. Він сам є незалежною людиною зі своїм особистою думкою і переконаннями. Переконати в чому-то Овна практично неможливо. Він стоятиме на своєму до кінця. Демонстрація незалежності партнера лише підштовхне цей знак до протидії. Будьте поблажливі до Овна, якщо він вам небайдужий.

Овни чутливо ставляться до критики з будь-якого боку. А якщо критикують його в тому, що стосується інтимного і особистого, так ще і його ж партнер, то Овни можуть просто розвернутися і піти. Назавжди. Це дуже ранимий і інфантильний чоловік, який обожнює бути для своєї коханої лицарем, підкоряючи її.

Всі ці риси притаманні і прекрасним представницям цього знаку. Овен-жінка також норовлива і вперта. Вона любить бути головною і верховодити. Але в той же час вона не любить відносин, в яких їй все дозволено. Жінка-Овен не стане продовжувати стосунки з чоловіком, який одночасно виконує її капризи. А ось якщо партнер жодним чином не звертає уваги на неї, вона стане його домагатися з усією притаманною їй енергією.

Ідеал партнера, яким, напевно, буде захоплюватися представниця цього знаку, — талановитий чоловік без вад і в зовнішності, і характеру. Але такі високі вимоги задовольнити досить складно в нашій недосконалій життя. Овнам-жінкам слід бути поблажливими і менш вимогливим при виборі партнерів.

Цим палким і пристрасним натурам ідеально підійдуть по складу характеру представники знаку Зодіаку Стрілець, які задовольнять тягу Овнів до романтики. Лев стане вірним, відданим і вірним партнером. А ось представники знаків водної стихії просто притягують жінок-Овнів. Скорпіон, Рак і Риби відразу ж привертають до себе увагу цих романтичних, але гарячих представниць знаку Овен.

Взагалі, Овни завжди прагнуть виконати поставлену мету. Овен просто обожнює полювати, він зробить все можливе і неможливе, буде надходити іноді імпульсивно і несвідомо, але доб’ється мети в кінці кінців. Овен цілком щиро вважає, що всі його дії приносять чималу користь оточуючим і вкрай важливими для них. Тому ви легко зможете стати близькою людиною для Овнів, якщо будете всіляко його підтримувати. Підтримка дуже важлива і високо оцінюється людьми цього знака.

Штурмуйте разом з Овном висоти до поставленої мети, але обов’язково під його керівництвом. Або ж максимально прикривати тили, забезпечуючи домашній затишок і можливість повноцінного відпочинку між підкоренням чергових цілей в роботі. Тоді ви зможете стати тим єдиним партнером для представника цього знака, який проживе з ним довго і щасливо все життя. Але якщо ви хочете бути лише стороннім спостерігачем, любо намагаєтеся нав’язати Овну свій стиль життя, стосунки перестануть для нього мати сенс. Сумісність знаків зодіаку з Овном може дати абсолютно різні шляхи розвитку відносин. Адже у кожного знака свій характер, свій світогляд і манера відчуття.


Залишити відгук