Гороскоп Ваги

Люди, що народилися під цим знаком, скромні, привабливі і доброзичливі. Вони не ображаються на дрібниці і намагаються не заподіювати біль близьким, прагнення і бажання яких здатні вгадувати завдяки надзвичайно розвиненою інтуїції. Здатність Ваг передбачати майбутнє вражаюча, особливо в поєднанні з їх легким, не затьмареним містичними передчуттями характером. Вони здаються щасливими і веселими, завжди відкритими для спілкування, однак натура Ваг суперечлива, і в деякі періоди життя вони перетворюються на справжніх чудовиськ.

Темна сторона Ваг настільки ж неприваблива, наскільки приваблива світла частина їх особистості. Стаючи часом примхливими, нервовими і просто злими, люди цього знаку ризикують втратити друзів, які звикли бачити їх зовсім іншими.

Непостійні Ваги і в способі життя: активність і невтомність змінюється періодами повної апатії, коли ніщо не в змозі їх зацікавити або захопити. Виняток становлять, мабуть, книги: читати Терези люблять завжди, причому, завдяки унікальному вміння концентруватися, навіть від знайомства зі складними науковими працями отримують величезне задоволення.

Ваги, знають про непостійність свого характеру, намагаються раціонально підходити до життя і приймати виважені рішення, однак часто, самі того не підозрюючи, потрапляють під вплив оточуючих, і здійснюють вчинки, яких від них чекають інші. Чого Терезам не вистачає — так це вміння довіряти власній інтуїції. Навчившись цьому, вони зможуть уникати багатьох важливих помилок.

Ваги-чоловіки дуже щедрі як на гроші, так і на поради, яким далеко не всі можуть послідувати: спираючись на логіку і холодний розрахунок, наші герої нехтують людською психологією як малозначимим фактором. До речі, свої побажання вони часто висловлюють у критичній формі, забуваючи, як важлива для інших дружня підтримка. Бачачи помилки інших, Ваги не помічають власних і часто можуть здатися занадто черствими і без підстав самовдоволеними.

Ваги-жінки, при всьому своєму чарівності, наділені деякими типово чоловічими рисами і чудово про це знають. За чарівністю і легким характером дами-Ваг майже напевно буде ховатися твердий, якщо не суворий норов. Втім, жінки-Терези намагаються не показувати своєї переваги над іншими, тому у спілкуванні вони милі і приємні.


Залишити відгук