День Народження 26 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Впевнені, динамічні, Леви, народжені 26 липня, вимагають поваги до себе і прагнуть високих посад і відповідальності. Ви любите ефектність і драматизм, що тягнуть вас на перший план, де можна насолоджуватися захопленням і оплесками аудиторії. Товариськість і чарівність маскують під собою горду, амбітну натуру, яка прагне до вищих досягнень. Ви хочете бути першим у всьому, що робите, і працюєте заради набуття цього високого статусу. Неймовірна впевненість у собі, непохитна віра в долю і вміння залишатися зосередженим на поставлених цілях практично гарантують успіх у будь-якій професійній області.

Будучи людьми динамічними, народжені 26 липня повинні знаходитися в хорошій фізичній формі, інакше вони просто не витримають напруги активності. Регулярний сон і повноцінне харчування навряд чи можливі при їх великому життєвому розпорядку. Регулярні заняття любов’ю сприятливі як для чоловіків, так і для жінок цього дня; їх недолік може спровокувати дратівливість і незначні фізичні нездужання. Народжені 26 липня тяжіють до вегетаріанської дієти. Помірні фізичні вправи — наприклад, піші прогулянки і плавання — чудово поєднуються саме з таким видом дієти. Для збереження психологічного здоров’я надзвичайно важливо тепле спілкування з близькими, друзями.

Народжені 26 липня — у вищій ступеня домінуючі особистості. Однак їх авторитет ґрунтується не стільки на фінансовій або фізичної міці, скільки на розуміння правди життя, суті подій та персональний участі в них. Коли народжені 26 липня коментують, вони знають, про що говорять, оскільки ґрунтуються на власному досвіді, а часто також і на глибокому знанні самого предмета. Найбільш виняткові люди, що народилися в цей день, стають свого роду месіями, за якими слухняно йдуть їхні шанувальники. Замикаючись на поглибленому вивченні якого-небудь одного предмета або зосереджуючи свої зусилля на певному напрямі діяльності, народжені 26 липня можуть здатися надто прямолінійними людьми. В цю спеціалізовану область свого інтересу вони несуть всі знання про життя, здобуті ними з роками.

Знак Зодіаку 26 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Вогню, які відрізняються наступними якостями: вміння прощати, різнобічний розвиток, впевненість, щедрість, порядність.

Планета Управитель: Сонце. Відповідає за самореалізація, яскравість особистості. Сонце — покровитель для більшості чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Можете бути вдячні їй за залежність від оцінок оточуючих, а також брак незалежності.

Люди, народжені в цей день, мають задатки лідера. Кожен розвиває їх по-своєму. Основними рисами характеру народжених 26 липня є сила волі і відповідальність. Багато людей стають відомими завдяки дотепності. В цілому, народжені 26 липня чарівні, темпераментні, оригінальні. З такими людьми завжди цікаво. В їх компанії не доводиться нудьгувати. Негативними рисами народжених 26 липня є образливість, зайва вимогливість. Причому остання поширюється виключно на оточуючих.

26 липня народжуються не зовсім звичайні Леви. Вони традиційно царственны, егоїстичні (в міру), не страждають зайвою недовірливістю. Представники знака воліють продуктивне спілкування і не зазнають несправедливості. З останньою вони готові боротися у кожній зручній ситуації. Народжений 26 липня Лев – свого роду Робін Гуд. Його загострене почуття відповідальності у багатьох ситуаціях керує поведінкою. Характерними позитивними рисами Львів є уміння швидко і конструктивно вирішувати проблеми, виходити з конфліктних ситуацій, здатність організовувати людей. Представники знаку дбайливі, щедрі. Вони завжди випромінюють позитив.

Багато хто з народжених в цей день сильно впливають на своє оточення, сім’ю і суспільство в цілому. Відбувається це тому, що вони мають здатність висловити те, що відчувають інші, навіть стають живими символами підсвідомих відчуттів інших. Однак це таїть серйозну небезпеку для розвитку власної особистості. Одного разу народженим 26 липня доведеться прийняти тверде рішення зійти з п’єдесталу, на який їх звели не завжди об’єктивні шанувальники, і вже більше ніколи не повертатися туди.

Народжених 26 липня ніяк не можна назвати консерваторами в їх підході до життя. Нерідко вони висловлюють такі сміливі судження, що можливий антагонізм з боку оточуючих. На щастя для народжених 26 липня, вони настільки впевнені в собі, що ніяка реакція опонента не похитне цієї самовпевненості. Не дивно, що народжені у цей день — гравці по натурі. Дуже часто вони фатально заражені складними і навіть небезпечними ситуаціями, не маючи звички відступати, поки не знайдуть розв’язку. Величезна сила в поєднанні з витривалістю допомагають їм у цьому.

Народжені 26 липня не прагнуть прикрасити правду. Вони підносять її такою, яка вона є, причому роблять це без зайвих коливань, турбуючись насамперед про її чистоту, але аж ніяк не про почуття, які вона може викликати в іншій людині. І все ж ті індивідууми, яким вдається краще пізнати себе, відчути свою приналежність до людського роду, розвинути в собі співчуття і приборкати агресивність, краще озброєні для того, щоб повністю розкритися світу.

Чоловік Лев — народився 26 Липня

Чоловіки, народжені 26 липня — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер -впевнений, визнаний, веселий, лідер. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 26 Липня

Жінки, які відзначають день народження 26 липня, наділені такими рисами: така дама впевнена, відкрита, дисциплінована, екстравагантна. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 26 Липня

Яка буде доля у людей, які народилися 26 липня, залежить від них самих. Якщо вони несуть у світ добро, то доля ставиться до них прихильно. Вибравши правильний шлях, приносячи людям радість, їх чекає щасливе життя. Якщо керуватися тільки власними інтересами, нехтувати іншими людьми, шкодити оточуючим, то їх чекають суцільні розчарування. 26 липня народжуються амбітні особистості. Вони примхливі і честолюбні. Леви, народжені в цей день, прагнуть до саморозвитку. Якщо їм цікава робота, то всі сили підуть на досягнення успіху в професійній діяльності. Цим людям не страшні випробування і невдачі. Володіючи відмінною витривалістю, вони вперто йдуть до досягнення поставленої мети. Якщо вони стикаються з проблемами, то будь-яким способом знаходять її рішення.

Народжені 26 липня знак зодіаку Лев, з дитинства допитливі. Вони задають багато складних питань. Якщо їх щось зацікавить, то вони будуть прагнути знайти цьому пояснення. Подорослішавши, вони також намагаються знайти причинно-наслідкові зв’язки. Більшість людей, які народилися 26 липня знак зодіаку Лев, розумні і начитані. Вони багато часу приділяють освіті, отримання знань. Їх ерудиція дозволяє їм вільно спілкуватися на різні теми. Це приємні співрозмовники, які можуть підтримати будь-яку розмову. Вони товариські, з задоволенням заводять нові знайомства. Ці люди цінують друзів, завжди цікавляться їх життям і підтримують зв’язок. Вони готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Друзі цінують вірність.

Вибираючи супутника життя, велике значення для тих, хто народився 26 липня, має відданість і надійність. Їм важливо не тільки любити один одного, вести спільне господарство, але і бути впевненими в партнері, знати, що він допоможе у скрутну хвилину. При спілкуванні Леви відчувають, якою людина перед ними, і що від нього чекати. Ті, хто народився 26 липня знак зодіаку Лев, рано йдуть з батьківського дому і обзаводиться сім’єю. До появи дітей ставляться дуже відповідально: вивчають спеціальну літературу, відвідують тематичні курси. Сім’я для них вкрай важлива. Багато часу вони проводять зі своїми домочадцями. Їм подобається разом гуляти і подорожувати. У секс – консервативні, але ніжні і чутливі.

Люди, які святкують День народження 26 липня, рано починають дорослішати. Зі шкільної лави їм хочеться бути самостійними, не просити гроші на власні потреби у батьків. З ранніх років їм хочеться бути вільними і незалежними. Вони знають ціну грошам, не люблять давати гроші в борг. Якщо вони не переконаються, що людині дійсно потрібна допомога, фінансами не допоможуть. У професійній діяльності вони займають керівні пости. З них виходять відмінні директора та керівники. З ними легко працювати, кожен підлеглий розкривається і показує всі здібності, якими володіє. Їх любить і поважає колектив співробітників. Вони чесні і відкриті.

Людей, народжених 26 липня знак зодіаку Лев, привертає небезпека. Вони дуже азартні. Потрапивши в складну ситуацію, вони не губляться, розуміють, що безвихідних ситуацій не буває. Для тих, хто народився 26 липня, дуже корисні заняття спортом, так як у них слабкий опорно-руховий апарат.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви романтичні, віддані і надійні. Спочатку ви можете демонструвати вимогливість і навіть образливість, але, уклавши тривалий союз, стаєте щедрим і турботливим партнером.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народжені 26 липня мають виняткові організаторські здібності. Їх управлінська кар’єра часто починається ще задовго до трудової діяльності. Якщо в класі або університетській групі є Лев, народжений 26 липня, він, швидше за все, візьме на себе обов’язки старости.

Здоров’я і Хвороби

Леви – переважно здорові люди. Одним здоров’я дароване природою, інші ретельно дбають про себе, завдяки чому у хвороб не залишається жодного шансу. Що стосується психологічних проблем, такі у народжених 26 липня не рідкість. Більшість з них пов’язана із завищеною самооцінкою, патологічної гордістю. На фізіологічному рівні Леви можуть стикатися із захворюваннями ЛОР-групи. Природжені оратори страждають від хрипоти, запалення голосових зв’язок. Досвідченим атлетам доводиться боротися із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Доля і Удача

В цей день народжуються двоїсті натури. Вібрації цього дня такі, що люди, народжені в цей день, відпрацьовують кармічні борги. А це означає, що умови життя будуть зави мережу від їх вибору, ставлення до навколишнього світу. Якщо вони підуть шляхом еволюції, випромінюючи в цей світ любов і радість, то зможуть створити для себе прекрасні умови життя, знайдуть щастя, любов, багатство. Але якщо вони будуть розвивати і посилювати негативні властивості натури, йдучи до своєї мети по головах, нехтуючи людьми, сіючи зло, то приречуть себе на безрадісне життя.

Поради Левам, Народженим 26 Липня

У Лева завжди багато ідей. Але лише мала їх частина втілюється в життя. Придивіться до своїх ідей. Реалізуйте кожен план, і тоді успіху в житті буде набагато більше. Крім того, кожен проект – це час, енергія, робота. А поки Лев зайнятий втіленням оригінальної ідеї в життя, на самокопання заради підтвердження власної винятковості просто не залишається вільних хвилин. Відповідно, ризик виникнення психологічних проблем істотно знижується.


Залишити відгук