День Народження 25 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Люди, народжені 25 липня, втілюють у собі якості екстраверта й інтроверта одночасно. Товариськість і комунікабельність Лева активно підштовхують вас до пошуку уваги і співробітництва, хоча споглядальна внутрішня природа прагне самоти і тиші. Ви володієте розвиненою уявою та інтуїцією, артистичним темпераментом і хорошим розумінням людей. Вміючи слухати і співпереживати, ви легко відгукуєтеся на проблеми і біди оточуючих. Щедра натура робить вас м’яким, тому будьте уважні, оскільки деякі захочуть отримати особисту вигоду з вашої доброти.

Донкихотская особистість народжених 25 липня вимагає наполегливості, необхідного для підтримання фізичного, так і душевного здоров’я. Регулярний відпочинок у поєднанні з добре організованим харчуванням допоможуть зберегти спокій. Стабілізуюча дієта з упором на зернові і «земну» їжу сприяє більш реалістичного відношенню до життя. Народженим 25 липня категорично протипоказані всі стимулятори психічної активності. Активні заняття фізкультурою, навпаки, допоможуть позбавитися від надлишкової енергії і виведуть зайві токсини з організму. Для деяких командні види спорту замінять тягу до героїчних подорожей.

Народжені 25 липня виконані романтичним прагненням побачити далекі країни і зробити уявне геройство. На жаль, їх мрії найчастіше важко реалізувати. Незалежно від ступеня своєї практичності, більшість народжених 25 липня діють, ґрунтуючись лише на бажаннях, і досягають або дивного успіху, або більш передбачуваного змішаного результату. Їхній ідеалізм, як правило, випереджає фактор реальності. Навіть коли народжених 25 липня осягає невдача, вони можуть відчувати внутрішнє задоволення, оскільки зробили спробу реалізувати себе. Для більшості з них найважливішим виявляється не результат, а сам процес участі в грі, причому в аспекті дотримання чесних правил. Таким чином, можна сказати, що народжених 25 липня насамперед цікавлять мотиви різних вчинків, а не те, наскільки щасливий той чи інший людина. Крім того, вони завжди прагнуть оцінити чистоту помислів гравців. Справедливості заради треба відзначити, що настільки ж високі стандарти вони застосовують і по відношенню до себе.

Знак Зодіаку 25 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогняної стихії, які виділяються наступними якостями: аристократизм, натхнення, благородство, незлобивість, талановитість.

Планета Управитель: Сонце. Лев отримує від нього яскравість особистості, цілісність. Вплив Сонця ідеально для всіх чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Несе відповідальність за брак свободи мислення, а також надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі.

Народжені 25 липня – люди виключно сильні, дуже емоційні і чутливі. Їх характер визначає правляча в зазначений день планета Нептун. Народжені 25 липня мають розвинену уяву. Причому їх творчі помисли і пориви часто інноваційні, оригінальні. 25 липня зазвичай народжуються щедрі, харизматичні, горді люди. Їм властиві амбіційність, сміливість, тяга до знань. Такі природні характеристики сприяють розвитку гармонійної особистості. Що стосується характерологічних особливостей народжених 25 липня, вони схильні суперечити власним думкам і поглядам, люблять помріяти.

Батьки з числа тих, хто народився 25 липня, наприклад, не надто переймаються якістю відміток, які діти отримують у школі, куди більше їх цікавлять зусилля, витрачені на виконання домашнього завдання, і старанність, з яким дитина ставиться до навчання. Небезпека теж може залучати народжених 25 липня, і, зустрічаючись з нею, вони рідко відступають. Відкрита конфронтація — ситуація, цілком звична для них; вони воліють вислуховувати пряму відверту критику, а не закулісні розмови. Якщо народжені 25 липня твердо усвідомлюють власну правоту, вони можуть витримати будь-який натиск і навіть тортури. Хоча народжені 25 липня мають власний суворий кодекс честі, вони, як правило, не вимагають від оточуючих неухильного слідування йому. Вони вважають, що в кожному вчинку і слові повинна бути особиста філософія людини. Честь — суддя і Бог для народжених 25 липня; вони вважатимуть за краще страждати, ніж відступлять від даної обіцянки. Це гідне захоплення якість тим не менше ставить їх в завідомо програшне становище. У цьому сенсі їм потрібно навчитися прощати і приймати інших такими, які вони є.

Народжені в цей день схильні до частих змін настрою, але завдяки величезної внутрішньої сили вони, як правило, контролюють свої емоції. Справді, розвиток у собі самоконтролю зрештою може стати своєрідним ідефіксом для народжених 25 липня. Тільки найбільш освіченим особам з тих, хто народився в цей день, притаманне розуміння моменту, тільки вони можуть оцінити важливість кожної миті життя. Народженим 25 липня можуть знадобитися довгі роки, щоб від боротьби з вітряками перейти до холодного і об’єктивного осмислення того, що відбувається навколо. Навіть якщо це відбудеться, дух донкихотства і романтизму не покине їх ніколи; в цьому сенсі вони є натхненним прикладом для рідних, близьких і друзів.

Чоловік Лев — народився 25 Липня

Чоловіки, які відзначають день народження 25 липня — володіють наступними особливостями: такий кавалер -добросердечний, грайливий, сильний, організований. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — яка народилася 25 Липня

Жінки, які народилися 25 липня, володіють наступними відмінностями натури: така шикарна дама, творча, правдива, добра. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 25 Липня

Народжені 25 липня знак зодіаку Лев — невиправні романтики. З дитинства їх ваблять далекі країни, пригоди і геройські подвиги. Але найчастіше ці мрії важко реалізувати. Люди, що з’явилися на світ у цей день, відрізняються практичністю. Втілюючи в життя свої бажання, їм або супроводжує успіх, результат їх дій є непередбачуваним. Народжені 25 липня знак зодіаку Лев — дуже емоційні люди. Коли їм не вистачає слів, вони починають використовувати жести і міміку. Від природи вони наділені багатою уявою і артистизмом. У них є письменницька жилка. Ці люди володіють високим творчим потенціалом.

Леви болісно переживають свої невдачі, завжди аналізують помилки. Їх інтуїція добре розвинена, тому вдається уникнути багатьох проблем. Але їм заважає зайва емоційність. Леви, які відзначають свій День народження 25 липня, великі ідеалісти. Зіткнувшись з невдачею, вони не займаються самоїдством. Для них головне спробувати реалізувати намічені плани. На шляху реалізації своїх бажань, дотримуються певних правил, чинять по совісті. У чесній грі оцінюють чисті помисли, які беруть у них участь. Для них важливі мотиви вчинків, які здійснюють люди. Їх успішність для них не має значення. Народжені 25 липня знак зодіаку Лев, пред’являють високі вимоги до себе.

Ставши батьків, не домагаються, щоб діти отримували тільки відмінні оцінки. Їх більше хвилює, щоб вони доклали зусиль до отримання. Народжені 25 липня, вчать своїх дочок і синів відповідально ставитися до шкільних завдань, бути старанними учнями. А якість оцінок відходить на другий план. Тих, хто народився 25 липня, привертає небезпека. Зустрівшись з нею, вони не йдуть до переможного кінця. Це відкриті особистості, адекватно сприймають критику. Вони не люблять розмови за очі. Їм краще вислухати у відкритій формі все, що думають про них оточуючі. Якщо вони впевнені у своїй правоті, вони до кінця будуть доводити її, навіть якщо над ними знущатися й катувати їх.

Чесність – головна риса характеру людей, які народилися 25 липня знак зодіаку Лев. Це люди свого слова. Якщо вони дали обіцянку, то обов’язково його виконають, навіть якщо це суперечитиме їх інтересам. Вчинки інших людей не засуджують, враховують особистий фактор. Всі, хто народився 25 липня, зустрічаються з частою зміною настрою. Але вони можуть контролювати і стримувати свої емоції. Довгі роки життя Львів, народжених 25 липня, пов’язана з романтизмом. Часто їх вчинки надихають оточуючих. Тільки через деякий час, вони можуть тверезо оцінити все, що з ними відбувається.

Львів, народжених 25 липня, цінують і поважають на роботі. Вони відповідально виконують свої доручення, завжди готові допомогти колегам, не терплять брехні і зради. З них виходять хороші журналісти, кінологи, ветеринари. Вони зможуть досягти висот у творчій професії.

Любов і Сумісність

В любові і дружбі ви — пристрасний, відданий і щирий партнер, але хочете, щоб все було по-вашому. Хоча ви цінуєте свою незалежність, вам може бути складно надати ту ж свободу свого друга чи партнера.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Цілеспрямовані Леви, як правило, успішні в житті. Народжені 25 липня можуть вибрати для себе будь-яку професію. Їм відмінно дається музика, мистецтво. Успішними Леви можуть бути і в управлінській сфері. Єдине, що може перешкодити розвитку кар’єри, – недовірливість. Чутливий Лев, народжений 25 липня, легко вливається в будь-який колектив. Для нього не проблема стати лідером. Але представник знака гостро реагує на критику. Конструктивність останнього значення не має.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 25 липня схильні до змін настрою. Практично завжди Левам вдається контролювати емоції. Але іноді обставини виявляються сильнішими. У таких випадках є ризик розвитку депресії. Можливі психологічні проблеми і перевантаження – не єдина небезпека для Львова. У народжених 25 липня вищий ризик розвитку легеневих захворювань, ніж у інших представників знаку зодіаку. Крім того, у Львів нерідко трапляються травми. Виною всьому-любов до екстремального спорту і переоцінка власних можливостей.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті люди, що володіють багатою уявою. Вони можуть проявити себе у театральній, літературній сферах. Це емоційні натури, фантазери, їм необхідно навчитися стримувати свої емоції, бути більш спокійними і цілеспрямованими. Це допоможе їм у здійсненні задуманого. Особисте життя може бути щасливою, якщо вони зможуть знайти споріднену душу. У фінансовому відношенні будуть злети і падіння, багато чого буде залежати від їх вміння заощаджувати і розпоряджатися грошима.

Поради Левам, Народженим 25 Липня

Леви, народжені 25 липня, доброзичливі і харизматичні, легко сходяться з людьми. Цим природним даром необхідно користуватися. Зв’язки – важливий інструмент у досягненні цілей і відкритті нових шляхів для саморозвитку. Для швидкого досягнення цілей Леву доведеться позбутися від деяких якостей. Аж ніяк не на руку харизматичної особистості відіграють егоїзм, образливість, помисливість.


Залишити відгук