День Народження 24 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Вроджене дружелюбність і тепла, привітна природа Львів, відзначають 24 липня день народження, завойовують їм повагу і популярність, де б вони не виявилися. Природна агресивність розлюченого Лева багато в чому пом’якшується чарівною дипломатичністю числа народження. Ви хочете бути лідером, але при цьому готові працювати в команді. Коли ви берете на себе відповідальність, то все робите так, щоб нікого не образити. З ентузіазмом зустрічаючи життєві проблеми і виклики долі, в новій обстановці ви рідко дієте без ретельного аналізу і плану.

Будучи людьми невтомними, народжені 24 липня схильні до травматизму. Потяг до нестабільності і хвилюючим емоціям може завести їх в такі сфери, де небезпека для здоров’я дуже велика. Експериментування з наркотиками, дивними ситуаціями, спілкування з цікавими людьми — все це може призвести до неприємностей. Народжені в цей день схильні до переїдання і зловживання алкоголем, ось чому їх харчування повинне бути максимально різноманітним, щоб виключити нездорові звички. Для дієти можна порекомендувати більший акцент на зернові та овочі, скорочення споживання білка, м’яса та цукру. Фізичні вправи для народжених 24 липня не настільки актуальні, оскільки вони і так надто активні в житті.

Народжені 24 липня магнетичним чином прив’язані до всякого роду хвилюючим і нестабільним ситуацій, людей і місць; ідея динамічних змін здається їм надзвичайно привабливою. Відповідно, повсякденна рутина швидко стомлює їх. Народжені 24 липня в більшості своїй напрочуд гнучкі натури, що легко ті, що пристосовуються до змін обставин. На жаль, колеги та улюблені можуть опинитися за бортом, коли народжені 24 липня раптом змінюють курс. Менш освічені особистості тих, хто народився 24 липня, бувають самі по собі нестабільними. Більш прогресивним їх побратимам вдається переломити в собі це якість, переробивши його в творчу енергію. Однак підвищений інтерес до екстраординарних натурам і подій не залишає їх ніколи.

Знак Зодіаку 24 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які відрізняються наступними якостями: благородство, покровительственность, надійність, талановитість, безкорисливість.

Планета Управитель: Сонце. Лев отримує від нього яскравість особистості, цілісність. Планета сприятлива для переважної числа чоловічих професій і жінок, професії яких пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за нестачу впевненості, а також залежність від оцінок оточуючих.

Дипломатичність, обумовлена народженням 24 липня, допомагає такому знаку Зодіаку, як Лев, завойовувати повагу практично в будь-якій компанії. Це дуже приємні в спілкуванні люди, лідери по натурі, які завжди беруть на себе відповідальність за те, що відбувається навколо, але при цьому примудряються нікого не образити. Вони прекрасно уживаються в будь-якому колективі, так як вміють пристосовуватися і підлаштовуватися в самому гарному сенсі цього слова. Вони просто генерують творчу енергію, яка допомагає їм досягати успіхів на будь-якому терені. Але іноді ця енергія може бути спрямована не в те русло, і тоді робота просто зупиниться.

Як правило, народжені 24 липня мають чітке уявлення про те, яке враження вони справляють. Абсолютно неприйнятним для них є відчуття нудьги, так що вони неодмінно намагаються внести якийсь авангардизм у власний імідж. Якщо від природи вони ексцентричні, вони навіть не намагаються приховати свою схильність до зовнішнього епатажу, за що інші називають їх эксгибиционистами. Як би те ні було, найбільше народжені 24 липня бояться загрузнути в трясовині повсякденності і буденності. Особливо жінки, що народилися в цей день, несуть в собі наряд нервової енергії, яку обов’язково потрібно приборкати або хоча б контролювати, інакше можливі неприємні наслідки у формі стресів; чоловіки, народжені в цей день, часто стикаються з проблемами власного «я», також вимагають дозволу. І ті і інші повинні навчитися не привертати надто багато уваги до самих себе.

Народженим в цей день слід звільнитися від думки про те, що їм потрібно неодмінно довести свою значимість оточуючим. Важливо прогресувати повільно, крок за кроком і приймати будь-яку подію таким, яке воно є. Зрозуміло, драматичний наліт особистості народжених 24 липня неминуче спливе на поверхню. Основна небезпека полягає в тому, що емоційні спалахи періодично створюють проблеми як для їх рідних, так і ділових партнерів і неминуче ведуть до деякого відчуження. Така ситуація надзвичайно несприятлива, оскільки для народжених 24 липня стабільна особисте життя, як правило, означає стабільність кар’єри, і навпаки. Народилася 24 липня слід навчитися бути самодостатніми і менше залежати від думки оточуючих. У зв’язку з цим необхідно з’ясувати власні пріоритети, зрозуміти, чого вони очікують від життя. Тим не менш обставини часто диктують їм необхідність розриву існуючих взаємин. Знайти найбільш безболісний спосіб здійснення цього — завдання не з легких, але вирішити її потрібно у що б то не стало.

Чоловік Лев — народився 24 Липня

Чоловіки, c датою народження 24 липня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — лояльний, сильний, організований, благородний. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 24 Липня

Жінки, народжені 24 липня, наділені такими рисами: така дама правдива, добра, тепла, яскрава. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 24 Липня

Всіх, хто народився 24 липня, тягне до незвичайних пригод, місць і людям. Їм подобаються нестабільні ситуації. Цим людям легко пристосовуватися до нових місць і людям. Вони люблять зміни в житті. Це гнучкі по натурі особистості, вони стрімкі і невгамовні. Одноманітність їх стомлює. Якщо вони звернули з шляху, життя їх колег і членів сім’ї різко змінюється. Більшість людей, народжених в цей день особи непостійні. Але деяким з них вдається знайти внутрішню гармонію. Однак інтерес до незвичайних людей і подій не залишає їх все життя. 24 липня народжуються люди, які не люблять нудьгувати. Багато часу вони приділяють своїй зовнішності, часто змінюють імідж. Ці Леви завжди намагаються виглядати бездоганно. Для них важливо знати, що думають про них оточуючі. Це ексцентричні натури, які мають неординарною зовнішністю. Люди, що знаходяться поруч з ними, вважають їх эксгибиционистами. У них здорові амбіції.

Народжені 24 липня знак зодіаку Лев, намагаються досягти багато чого у своєму житті. Їх цікавить просування по кар’єрних сходах. Вони працюють над собою, займаються самоосвітою. Це досить ерудовані люди, але вони вважають за краще не хвалитися своїми знаннями. Народилися в цей день Львів лякає буденність і рутина. Жінки цього дня нервові, їм обов’язково потрібно дати вихід своїй енергії, навчитися контролювати свої бажання та емоції. Якщо цього не зробити, їм загрожує нервовий зрив. Чоловіки намагаються знайти в собі власне «я». Люди, народжені 24 липня знак зодіаку Лев, повинні розуміти, що не треба вимагати до себе підвищеної уваги. Не обов’язково доводити всім, що вони незамінні і без них оточуючі не обійдуться. Їм не можна поспішати. Успіх і визнання неодмінно буде в їх житті, тільки не відразу, а поступово. Ситуації, які відбуваються в житті не варто приймати близько до серця.

Люди, що з’явилися на світ 24 липня знак зодіаку Лев, дуже емоційні. Вони не можуть спокійно переживати те, що відбувається. Їх неконтрольовані емоції можуть стати причиною неприємностей в житті. Також з-за цього можуть бути проблеми у їх родичів, від них можуть віддалитися близькі та колеги. Якщо їх особисте життя стабільна, то і в професійній діяльності все гладко. При неприємності на роботі, на любовному фронті теж з’являються проблеми. Народжені 24 липня знак зодіаку Лев, залежні від людей. Їм слід розвивати впевненість у собі. Перш за все, потрібно розставити життєві пріоритети, навчитися спокійно реагувати на життєві негаразди. Досягти цього нелегко, але можливо.

Оточуючі люблять людей, які відзначають День народження в цей день. Вони легко йдуть на контакт, товариські і ласкаві. Леви цього дня вміють підтримати будь-яку тему розмови завдяки своїй ерудиції. Вони дуже відкриті, не знають в цьому заходи, тому можуть стати жертвами шахраїв. Їм краще не розкривати свої секрети людям, з якими мало знайомі. Народилася 24 липня знак зодіаку Лев, потрібно іноді залишатися на самоті, щоб зібратися з думками. Також їм потрібно більше цікавитися проблемами інших, а не думати тільки про себе.

Любов і Сумісність

Такий романтик, як ви, багато чекає від любовного союзу. Чуттєвий і пристрасний, ви хочете близькості і прагнете відчути себе частиною сім’ї. Ви бажаєте бути з людиною, яка розділить з вами все життя, але висока потреба у визнанні, любові та уваги може виявитися для вашого партнера серйозним випробуванням.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

При виборі професії потрібно обов’язково звернути увагу на ті сфери, які вимагають активності та динаміки. Це може бути роз’їзна робота або та, що пов’язана з помірними фізичними навантаженнями. Головне, щоб ті, хто святкує день народження 24 липня, почували себе комфортно і при цьому отримували достатні навантаження для того, щоб не занудьгувати.

У будь-якому колективі завжди будуть вносити неабияку частку динаміки, яка може сподобатися не всім. Але якщо спрямувати активність цього знака в потрібне русло, то можна з упевненістю сказати, що така група може «звернути гори».

Здоров’я і Хвороби

Важливо пам’ятати, що ті, хто народився 24 липня, дуже активні і динамічні, тому часто схильні до різних травм. Тому їм часто рекомендують завжди тримати під рукою засоби першої допомоги при порізах, ударах і інших подібних неприємностей. Людям цього знака категорично не рекомендується експериментувати з алкоголем і наркотиками, так як це приведе їх на саме дно суспільства. Їм не дуже підходять різні дієти, так як відсутність різноманітності їх стомлює.

При цьому їм настільки вистачає руху в житті, що це один з небагатьох знаків, кому не рекомендовані фізичні вправи. Для них скоріше підходить необхідність розслаблення і обов’язкових періодів відпочинку після щоденної активності. Чоловікам і жінкам потрібно обов’язково позбавлятися від накопичуваної дратівливості, інакше вона загрожує спалахами гніву або зайвою емоційністю.

Доля і Удача

В цей день народжуються добродушні, честолюбні натури. Вони чарівні, привітні і життєрадісні. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті риси характеру, які особливо виражені. Життя буде йти в тому напрямку, який обере людина. Якщо він піде шляхом еволюції, наповнюючи навколишній світ гармонією і любов’ю, то і життя його буде благополучною, без хмар і ускладнень. Перший шлюб може бути невдалим, якщо буде ранньою. З цих людей виходять прекрасні вчителі, актори, письменники. В матеріальній сфері будуть злети і падіння, але, подолавши всі невдачі, ці люди зможуть створити собі благополучні умови життя.

Поради Левам, Народженим 24 Липня

В той чи інший період вашого життя неодмінно постане проблема, пов’язана з регулюванням енергії. Прорахуйте її витрата; можливо, ваші бажання не варті такої великої напруги. Навчіться перебувати на самоті і полюбите цей стан. Будьте більш участливыми по відношенню до оточуючих.

Оберіть собі професію до душі, яка буде допомагати вам доводити свою значущість оточуючим, а також посприяє тому, щоб витратити накопичилася у вас енергію. Бажано, щоб ця енергія була спрямована на творення, і тоді у вас все обов’язково вийде.


Залишити відгук