День Народження 23 Липня: Знак Зодіаку — Лев

Народжені 23 липня — творчі особистості з багатим уявою, прагнуть робити тільки те, що вважають за потрібне. Товариський і доброзичливий, ви володієте веселим оптимістичним характером, і ваша несамовита жага життя привертає інтерес і захоплення оточуючих. Ідеалістичний і великодушний, ви розглядаєте себе як благородного героя, чия доля — вказувати шлях тим, хто йде за вами. З одного боку, ви гуманіст, відгукується на потреби суспільства і піклується про людей, а з іншого — прагнете залишити в життя власний слід.

Народжені 23 липня можуть зіткнутися з труднощами психосоматичного поведінки і згубними звичками. Допомога в позбавленні від цього можуть надати кваліфіковану пораду і своєчасна лікарська терапія, але в будь-якому випадку кардинальне рішення проблеми лежить на самих індивідуумах. Слід уникати прийому прописаних лікарем засобів, а також алкоголю; якщо ж рекомендовані антидепресанти, ними варто користуватися дуже обережно. Дуже вітається здоровий інтерес до кухонь різних країн; народженим 23 липня корисно розвивати в собі кулінарні навички, тим більше що спілкування за столом корисно для їх душевного комфорту. Особливо важливо для народжених 23 липня — відчувати свою потрібність іншим. У тому, що стосується фізичних вправ, можна порекомендувати піші прогулянки, їзду на велосипеді, теніс і плавання.

Народженим 23 липня так чи інакше доводиться стикатися з невизначеністю свого життя. Найбільш щасливі і освічені з них цілком справляються з вирішенням навалилися на них проблем, однак їх менш розвинені побратими періодично страждають від кризи власної особистості, страждаючи страшними сумнівами щодо самих себе і свого місця в суспільстві. У своїй основі народжені 23 липня — цінителі традицій і устоїв, і, незалежно від того, в якому напрямку спрямовані їхні думки, і самі вони рухаються в традиційному, консервативному руслі. У будь-якій сфері, що представляє для них інтерес, народжені 23 липня намагаються дійти до самої суті, з’ясувати історію предмета, щоб не залишалося неясностей і невизначеності; справді, народжені в цей день вивчають предмет досконало, а це надзвичайно важливо не тільки в поліцейських розслідуваннях, але і в наукових дослідженнях.

Знак Зодіаку 23 Липня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які відрізняються наступними якостями: благородство, покровительственность, безкорисливість, надійність, талановитість.

Планета Управитель: Сонце. Лев отримує від нього яскравість особистості, цілісність. Планета сприятлива для переважної числа чоловічих професій і жінок, професії яких пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за нестачу впевненості, а також залежність від оцінок оточуючих.

Оптимізм, товариськість і дружелюбність – ось три кити, на яких базується характер Лева, народженого 23 липня. Це справжні лідери, які готові повести за собою всіх, кого приваблюють цілеспрямованість і жага життя цього знака Зодіаку. Такі люди зазвичай сприймають себе героями, місія яких – прокладати шлях для інших. Насправді це не дуже-то і потрібно оточуючим, але така благородна мета допомагає народженим 23 липня відчувати себе зобов’язаним допомагати людям і обов’язково залишити свій яскравий слід у цьому житті. Іноді таким людям властиві сумніви і навіть кризи в різному віці, оскільки їм часто потрібно підтвердження своєї потрібності і особливості.

У своєму підході до світу народжені 23 липня у вищій мірі орієнтовані на розум; відповідно, їх емоційне життя може залишатися невираженою. Все це веде до того, що серед народжених 23 липня чимало людей з психічними відхиленнями і згубними пристрастями, що зовсім не дивно, — адже це звичайні наслідки придушення почуттів. Замість того, щоб присвячувати все своє життя вивченню вселенських проблем, народженим 23 липня було б корисніше звернутися до власного внутрішнього світу. Оскільки найчастіше вони орієнтовані на вищу духовність і релігію, розвиток у собі медитативних навичок буде для них аж ніяк не зайвим.

Якщо ж вони все-таки віддадуть перевагу зовнішніх проблем на шкоду внутрішнього життя, нервозність і психологічна неврівноваженість з часом лише посиляться. Ховатися в заготовленої заздалегідь шкаралупі — це не вирішення проблеми. Народжені 23 липня повинні здійснити свідоме намагання поєднати свою громадську діяльність з власної емоційної життям. Найчастіше мостом у світ стають позитивні стосунки з коханим, приятелем, другом. Небезпека впасти в залежність від такої людини, безумовно, існує, однак і народженим 23 липня є що запропонувати своєму партнерові: здатність до вирішення проблем, сострадательность, розуміння, людяність.

Незалежно від ступеня самосвідомості, народжені 23 липня періодично переживають період сумнівів. Кожен раз, коли вони все-таки вирішують непрості для себе питання, вони стають ще сильнішими. Найбільш щасливі ті з них, хто може поділитися своїм багатим внутрішнім життям з іншими; їх зусилля в цьому плані не залишаться без уваги і винагороди. З них виходять блискучі психологи, соціальні працівники, юристи, лікарі. Ті з них, хто пройшов через випробування серйозними емоційними проблемами, можуть надати неоціненну допомогу потребують психологічної підтримки. Духовне багатство народжених 23 липня незмінно привертає до них симпатії оточуючих і робить спілкування з ними значущим.

Чоловік Лев — народився 23 Липня

Чоловіки, c датою народження 23 липня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — лояльний, сильний, організований, благородний. Лев – чоловічий знак, оскільки його акцент зміщується в бік лідерських якостей та енергії влади. Чоловіки цього знака – типові сильні і яскраві альфа-самці і мачо, готові кинути до ніг своєї обраниці всі скарби світу, розраховуючи при цьому на захоплення і підкреслення їх переваги.

Жінка Лев — народилася 23 Липня

Жінки, народжені 24 липня, наділені такими рисами: така дама правдива, добра, тепла, яскрава. Вміння ставити себе вище інших і величні манери жінки-Лева гіпнотизують багатьох чоловіків. При цьому найчастіше Левиці – це яскраві, сильні, харизматичні жінки в яскравих нарядах, яких чоловіки боязкого десятка просто побоюються. Закохуючись, ця жінка втрачає голову і віддає себе без залишку.

День Народження 23 Липня

23 липня — як впливає на вашу долю дата народження? Життя часто підкидає важкі задачки людям, народженим 23 липня знак зодіаку Лев. Іноді їм складно знайти вірне рішення до раптово сталося неприємностей. Вони можуть допустити помилку, вибравши неправильний варіант. Деякі з них постійно відчувають стрес, сумніваючись у правильності свого місця в житті і обраного ними напряму. Національні традиції і звичаї мають велике значення для людей, народжених 23 липня знак зодіаку Лев, і навіть якщо в душі вони прагнуть до чогось нового, звички і сформовані уявлення про життя утримують їх в рамках старої, уторованого шляху. У своїй роботі, незалежно від тієї області, в якій вона лежить, вони докопується до самих витоків розпочатої ними справи, і вникають у всі подробиці, супутні йому. Така скрупульозність, уважність допомагають їм досягти певних успіхів на службі в поліції або до наукової діяльності.

У всіх своїх вчинках ті, хто народилися 23 липня знак зодіаку Лев, керуються логікою і здоровим глуздом, намагаючись підвести навколишні події під свою схему бачення світу. Свої емоції і почуття вони намагаються придушити, оскільки це заважає їм прийняти правильне рішення. Від цього може страждати їхня психіка, що в деяких випадках призводить до непоправних наслідків. Їм варто було б не так сильно піклуватися про глобальні проблеми, і звернути свою увагу на внутрішній стан своєї душі. Народжені 23 липня, досить релігійні і питання до існуючого будові світу не залишають їх байдужими. Досягти внутрішньої гармонії і спокою їм допоможе звернення до нестандартних методів духовного розвитку. Але превалювання суто матеріальних проблем над їхніми внутрішніми відчуттями неминуче призведе до трагічного фіналу.

Не варто ховатися у своїй раковині, щоб піти від проблем, що існують у реальному світі. Потрібно спробувати налагодити контакти з власним світовідчуттям і обставинами, присутніми в дійсного життя. Подібним провідником у суспільних відносинах може стати близька для них і рідна душа, впливу якої вони можуть повністю підкоритися. Це допоможе людям, народженим 23 липня знак зодіаку Лев, розкрити свої духовні якості, замкнені у них всередині, дати їм проявитися, що покаже їх особу з несподіваного боку.

Безперервно виникають в їх житті проблеми лише загартовують їх дух і збільшують їх стійкість до майбутніх неприємностей. Якщо люди з датою народження 23 липня зроблять над собою зусилля і відкриють частину своєї душі для самих близьких людей, це допоможе оточуючим зрозуміти мотиви їх вчинків і поглянути на них в іншому світлі. Великих успіхів вони можуть досягти на психологічному терені, соціальному, юридичному, медичному. Багатство їх натури притягує до них оточуючих і викликає у них мимовільну симпатію.

Поради людям з датою народження 23 липня знак зодіаку Лев. Звертайте більше уваги на стан своєї душі і не зациклюйтеся на неминучих неприємностей. Якщо ви не в силах змінити існуючий стан справ, у вас є два виходи: змиритися з цим і прийняти його, або взяти на себе сміливість повністю змінити своє життя, і використовувати негативні обставини у своїх інтересах.

Любов і Сумісність

Володіючи незалежним духом, ви не зможете бути щасливі у відносинах, обмежених емоційно або інтелектуально. Знайшовши супутника життя, ви стаєте відданим і люблячим партнером, тільки якщо у вас залишається певна свобода дій.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Особливість тих, хто народився 23 липня, полягає в тому, що в будь-якому ділі ці люди прагнуть дійти до суті, зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки. І це якість важко переоцінити в таких професіях, як учений або, наприклад, слідчий. При виборі професії треба обов’язково враховувати також дисциплінованість, відповідальність та пунктуальність цих людей.

Правильний вибір роду діяльності допоможе Левам, які народилися 23 липня, застосувати всі свої найкращі якості на благо суспільства, а адже це так важливо для них. Якщо професія буде обрана неправильно, то можливі постійні кризи, втрата інтересу до своєї роботи, депресивні стани і багато іншого, що властиво будь-якій, не має можливості реалізувати себе людині.

Здоров’я і Хвороби

найголовніше, що може загрожувати Леву, народженому 23 липня, це зловживання антидепресантами на фоні вживання алкоголю. Взагалі практично всі проблеми, які виникають у таких людей зі здоров’ям, пов’язані зі стресами та їх подоланням. Навіть непомірність у прийнятті їжі – це просто необхідність «заїдати» стрес.

Якщо людина, що народилася 23 липня, навчиться справлятися з депресивними станами і стресами за допомогою йоги, дихальних практик або завдяки дотримання спеціальної дієти, то він позбавить себе від численних труднощів, пов’язаних з ходінням по лікарях, обстеженням і лікуванням недуг.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, рішучі натури, переможці. Вони активні, цілеспрямовані, йдуть до своїх цілей гідно, не підуть по головах. Їм необхідно навчитися бути більш м’якими, дипломатичними, і тоді для них не буде перешкод ніде і ніколи. В житті вони щасливі, інтереси у них різні. У сімейному житті будуть щасливі, якщо знайдуть споріднену душу, розуміє їх. Можуть проявити себе у спорті, адміністративної роботи, з них виходять прекрасні керівники, які зі знанням справи ставляться до того, чим займаються. У фінансовій сфері у них все прекрасно, вони вміють заробляти гроші.

Поради Левам, Народженим 23 Липня

Знайдіть баланс у всьому: в емоціях і раціоналізмі, власному внутрішньому світі і навколишньої дійсності, духовності і практичності. І тоді ви позбудетеся від «внутрішніх демонів», які можуть звести з розуму. Не намагайтеся вирішити всі проблеми за всіх відразу. Приділяйте достатньо уваги вирішенню власних. Навчіться пускати справи на самоплив; не варто звалювати на себе зайвий вантаж. Давайте періодичний відпочинок власної критичності і повчальності.


Залишити відгук