День Народження 11 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Привабливі, обдаровані багатою уявою Леви, які народилися 11 серпня, володіють високими прагненнями і всіма необхідними якостями, щоб втілити свої плани в реальність. Ви здатні вселити точно такий же ідеалізм і в інших, надихаючи їх слідувати за вами. Пристрасний, твердий, наполегливий і цілеспрямований, почавши якийсь проект, ви не зупиняєтеся ні перед чим. Романтичний і ідеалістичний, ви любите драматизувати і міфологізувати своє життя. Оточуючи себе театральними ефектами і прагнучи відчувати тільки сильні відчуття, ви представляєтеся яскравим і незабутнім.

Завдяки своїй фізичній природі і тяжінню до конфліктів народжені 11 серпня можуть побоюватися різноманітних нещасних випадків і повинні остерігатися заподіяти шкоду як іншим, так і самим собі. Слід обмежити харчування з переважанням «янь», засноване на м’ясо-молочних продуктах, які по можливості повинні бути замінені злаковими. Високо позитивні типи, народжені в цей день, повинні уникати темних сторін життя, так як для них існує небезпека психологічної нестабільності. Надмірно пасивні люди, народжені 11 серпня, повинні будуть рано чи пізно звернутися до своїм бійцівським якостям і працювати з ними; конфлікти, що мають місце в їх життя, можуть бути продуктом подавляемой агресії. Для більшості народжених в цей день краще дотримуватися стриманості і пропорційності у своїх сексуальних і чутливих зв’язках, які тим не менше є важливою частиною зовнішньої сторони існування даних індивідуумів.

Народжені 11 серпня володіють сильним прагненням до пізнання правди. Вони також відчувають інтерес до темних сторін життя і до тем, зазвичай викликає неприйняття у досить делікатних людей. Вони відчувають, що їх завданням є відважно оголювати приховане: тестувати і при необхідності викривати тих, хто видає себе за іншого. Вони можуть бути абсолютно безпорадними в цьому своєму занятті. Докази і документування правди, якою б страшною вона не була, може перетворитися у них в манію і навіть стати справою їх життя. Більш розвинені люди, народжені 11 серпня, можуть вирішувати ці питання позитивним і творчим шляхом, просвіщаючи і навчаючи своїх побратимів. Натури не настільки витончені можуть змиритися з неприємними істинами, що в підсумку призводить до антигромадських діям з їх боку. Тим не менше ці останні можуть підвищити свій духовний рівень, усвідомивши погані діяння, прокоментувавши їх і тим самим поклавши початок просування до більш високої планки свого існування. При такому аспекті у них є шанс пройти через великі еволюційні зміни особистості протягом одного життєвого циклу.

Знак Зодіаку 11 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до вогненним знакам, які відрізняються наступними якостями: самостійність, творчість, покровительственность, шляхетність, відданість.

Планета Управитель: Сонце. Лев отримує від нього цілісність, яскравість особистості. Планета сприятлива для більшості чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за залежність від оцінок оточуючих, а також брак незалежності.

11 серпня народжуються Леви. Кожен з них іде по життю своїм шляхом. Об’єднує представників знаку цілеспрямованість, бажання вдосконалюватися і вдосконалювати світ навколо себе. Кожен Лев любить компліменти і лестощі. Причому останню від щирих слів представники знаку відрізняють без зайвих труднощів. Але лестощі піднімає їм настрій. Народжені 11 серпня Леви від природи талановиті. Вони також горді, егоїстичні, впевнені в собі. Представникам знаку притаманні почуття гумору, позитивний настрій. Вони незалежні, дуже терплячі.

Народжені 11 серпня володіють тонким розумінням людської натури, і їх важко обдурити. Що стосується грошей, то вони вкладають їх з розумом і при цьому не роблять секрету з способів досягнення фінансового успіху. Свою емоційну життя вони воліють приховувати, оскільки не звикли довіряти всім без розбору. Багато хто з народжених в цей день свідомо роблять себе недоступними для усіляких сентиментів, для того щоб йти по обраному ними шляху без всяких перешкод.

Народженим 11 серпня надзвичайно важливо мати аудиторію для викладу своїх викликають, іноді навіть створюють перешкоди поглядів, а також для демонстрації незвичайного поведінки. Все, що їм відомо, має бути виставлено на публічне схвалення. Якщо вони критики, то їх точка зору повинна бути опублікована й розглянута; якщо вони спортсмени, то їх майстерність або сила повинні бути по меншою мірою визнані, якщо вже ними не захоплюються в відкриту. Народжені в цей день шукають поваги, але не живуть заради схвалення інших. Насправді опозиція чи антагонізм, яких їм часто доводиться протистояти, надає на них тільки тонізуючу дію, зміцнює їх життєві сили і прирікає на успіх. Тим не менше вони повинні остерігатися такого великого числа опозиції, щоб її негативний і деструктивне ставлення не переслідувала їх протягом всього життя.

Народжені 11 серпня можуть досягти неабиякого успіху, якщо вони навчаться вчасно і найбільш продуктивно використовувати свою інтуїцію. У сімейних ситуаціях вони повинні остерігатися опинитися в епіцентрі неприємностей. Будучи за своєю природою каталізаторами, народжені в цей день володіють тенденцією порушувати протиріччя в будь-якій соціальній сфері, де вони знаходять собі застосування. Здається, що насильство, суперечки і боротьба просто обплутують їх. Проте найбільш розвиненим людям, народженим 11 серпня, вдається використовувати свою «дику енергію в розмові, роботі творчих проектах так, щоб вона не заважала їм в особистому житті. З віком народжені 11 серпня стають мудрішими і бунтівна сторона їх характеру зазвичай приборкується.

Чоловік Лев — народився 11 Серпня

Чоловіки, які народилися 11 серпня — відрізняються наступними характеристиками: такий чоловік — веселий, лідер, творчий, визнаний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 11 Серпня

Жінки, чия дата народження припадає на 11 серпня, виділяються особливими відзнаками натури: така жінка добра, надійна, творча, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 11 Серпня

Улюбленці долі – так називають народжених 11 серпня. Вони знаходяться під впливом Місяця, Нептуна і Сонця в знаку Лева. Вплив цих планет забезпечує інтелектуальне та соціальне велич над іншими людьми. Ці натури мають сильний інтерес до пізнання всіх сфер життя. Вони творчі, проникливі, романтичні, мають нестандартне мислення, рішучі, їх важко обдурити. Обдаровані багатою уявою Леви, володіють всіма якостями для втілення своїх планів та ідей в реальність. Всі вершини Леви досягають працьовитістю, наполегливістю і винахідливістю. Вони мають особисту думку і свій неординарний погляд на речі.

Леви, народжені 11 серпня знак зодіаку Лев, воліють приховувати емоції, тому що не довіряють всім підряд. Вони потребують поваги, але не шукають схвалення оточуючих. Будь-який вибір у творчій сфері забезпечить успіх, завдяки дипломатичним умінь і тактовності. Ці люди дуже віддані тим, кого люблять. Народжені 11 серпня знак зодіаку Лев, бачать в людях хорошу сторону, чудово відчувають інших, незважаючи на їхні недоліки. У Львів народжених 11 серпня майже немає ворогів, оскільки щедрі й добрі до всіх. Вони мають владним характером, але при цьому є шляхетною натурою. Оточуючим подобається їхня манера спілкування.

Народжені 11 серпня знак зодіаку Лев, потребують аудиторії, готової почути і зрозуміти їхній світогляд, а також для демонстрації своєї незвичайності. Опозиція, якій протистоять Леви, допомагає досягти успіху. Правильне використання своєї інтуїції допоможе досягти успіху у чому. Бунтарство кипить у Левах, вони люблять сперечатися. Дорослішаючи, Леви знаходять спокій і мудрість, а бунтівна сторона зникає. У будь-яких фінансових справах Левам завжди супроводжує удача. Вони отримують гроші з різних джерел, як заробляючи самостійно, так і по спадку. Левам вдається добре заробляти, маючи свої власні таланти і здібності.

Леви, народжені 11 серпня, користуються великою популярністю у протилежної статі. Вони мають багато захоплень і романів, які призводять до турбот і розчарувань. Проявляючи обережність, Леви знайдуть справжнє щастя сімейного життя в зрілому віці. Народилася 11 серпня знак зодіаку Лев, радять контролювати свою інтуїцію. Також необхідно розвивати внутрішні якості, які допоможуть визнати і зрозуміти чужу позицію.

Любов і Сумісність

Щедрий і відданий друг чи коханий, іноді ви здаєтеся повністю відстороненою від навколишнього. Ви можете настільки поринути у справи, спрямовані на допомогу світові, що забудете про потреби власної сім’ї.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

11 серпня народжуються новатори, наділені неймовірною завзятістю. Такі якості в поєднанні з величезною силою волі дозволяють їм реалізовувати великі проекти. Під заступництвом Місяця такі люди творять, розвивають інтуїцію, генерують ідеї. Практичності їм теж не позичати. Народилися 11 серпня вміють приймати ефективні рішення. Причому витрачають на аналіз наявної інформації зовсім небагато часу. З проблемами народилися 11 серпня можуть зіткнутися у разі, якщо надходять як треба«, а не прислухаються до власної інтуїції.

Лев цілеспрямований, раціональний, швидко робить кар’єру. Сфери діяльності представниками знаку вибираються різні. Одні знаходять себе у творчості, інші – у громадській діяльності. Наука і техніка – деякі з сфер, які народженим 11 серпня не близькі. Але винятки з правил зустрічаються, причому нерідко.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку для Львів представляє зайва активність і її антипод. Боротися представникам знака доводиться нерідко з власною агресивністю. Найкращим помічником у цьому є аж ніяк не психоаналітик. Агресію в конструктивне русло дозволить направити спорт. Пасивні особи можуть зіткнутися з депресією. Тут не обійтися без медичної допомоги і підтримки близьких. Остерігатися Левам, народженим 11 серпня, рекомендується нещасних випадків. Ризик травматизму істотно підвищується з віком. Пік його припадає на 35 – 45 років.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким відкриті всі двері до успіху, вони будуть легко та весело йти по життю. Люди, народжені в цей день, володіють творчими здібностями, вони рішучі, вперті, завжди мають свою думку. Їм слід уникати ранніх шлюбів, тому що такі шлюби будуть приречені на розлучення. Створивши сім’ю в більш зрілому віці, вони будуть щасливі і кохані. Діючи рішуче, твердо, вони можуть домогтися високого положення, бути цілком щасливими і успішними. Але їм не треба забувати про те, що кому багато дано, з того й спитається за великим рахунком, якщо дані Всесвіту можливості осіб направить на зло собі або навколишнього світу.

Поради Левам, Народженим 11 Серпня

Для досягнення гармонії Леву, який народився 11 серпня, необхідно запастися терпінням, подолати дратівливість, запальність. Допоможе в цьому заняття улюбленою справою, будь то робота чи хобі. Тримайте ваші інстинкти і імпульси під контролем. Правда може навчити, але вона також може і поранити. Пам’ятайте, що ваш успіх може залежати від ваших дипломатичних здібностей. Розвивайте в собі такі риси, як вдячність і прийняття чужої точки зору, і пам’ятайте про важливість маленьких знаків особистої уваги.


Залишити відгук