День Народження 24 Квітня: Знак Зодіаку — Телець

Товариські Тельці, які народилися 24 квітня, цінують хорошу життя і з готовністю поділяють її задоволення з іншими. Прагнення до краси і розкоші спонукає вас шукати тільки найкраще. Ви постійно працюєте над тим, що вас оточує, вносячи в обстановку все більше привабливості і гармонії. Незважаючи на свою терпимість, ви не дозволяєте оточуючим користуватися вашою добротою. Під блиском і шармом ховаються рішучість і твердість, так що ви рідко погоджуєтесь робити те, чого не хочете.

Народжені 24 квітня багатьом жертвують заради любові, часто наражаючи себе неймовірного стресу. Оскільки вони всіма силами прагнуть підтримати гармонію у стосунках з коханими, будь-який несприятливий розвиток подій може викликати у них тривогу і депресію, що часом прирікає на пристрасть до наркотиків, алкоголю і переїдання. Емоційні проблеми можуть спричинити за собою гормональні порушення — зокрема, спровокувати недолік естрогену і прогестерону у жінок. Надмірна турботливість про ближніх, властива народженим 24 квітня, знаходить собі прекрасне застосування на кухні. Прагнення нагодувати інших, часто приправивши їжу любов’ю, може обернутися проблемою для їх дітей. Народилася 24 квітня слід стримати свій запал і намагатися не перевантажувати дієту як свою, так і оточуючих, віддавши перевагу свіжим фруктам і овочам і особливо уникаючи жирних страв.

Люди, народжені 24 квітня, прагнуть відобразити свої враження в будь-якій доступній формі — в листі, або навіть на власному прикладі, оскільки для них надзвичайно важливо донести до оточуючих свою точку зору на події. У цьому сенсі вони найвищою мірою залежні від уважної аудиторії. Навіть виступаючи в ролі лідерів, вони насамперед використовують своє становище не для здійснення влади чи контролю, а для того, щоб захистити або направити в потрібне русло життя близьких їм людей.

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Земних знаків, які володіють творчою силою, добротою, душевністю, емоційністю, спокоєм.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за вміння готувати, а також почуття краси. Венера сприятлива для представників богеми, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння думати стратегічно і бути щедрим.

В цей день народжуються справжні цінителі гармонії і задоволень, які несе з собою життя, – сибарита Тельці. Вони люблять красиві і дорогі речі і бажають кращого для себе. Ці люди із задоволенням займаються дизайном інтер’єру, бажаючи зробити навколишню обстановку ще краще і приємніше оку. Це дуже терплячі люди, як і належить Тельцям. Але зловживати своїм терпінням вони не дозволять нікому. Під їх зовнішньої елегантністю і розкішшю одягу і манер ховається твердість, тому вони рідко вступають наперекір своїм бажанням.

Народжені 24 квітня надзвичайно дбайливі щодо тих, хто їм дорогий. Якщо ж їх наставництво і опіка не вітаються, вони засмучуються і навіть можуть впасти в глибоку депресію. Ще будучи дітьми, народжені 24 квітня з любов’ю і повагою ставляться до своїх батьків. Хіба тільки під натиском жорстокості і несправедливості вони можуть проявити свій протест. У випадках розлучення батьків їх протест буде спрямований проти винуватця розбрату, а до потерпілого вони, навпаки, стануть испвд-вувати загострене почуття любові.

Народжені 24 квітня всіма силами прагнуть зберегти стабільність у сім’ї і особистих стосунках. На жаль, їм не вдається уникнути глибоких розчарувань у любові — нещасливі романи і невдалі шлюби нерідкі на їх життєвому шляху. З іншого боку, вони не надто переймаються умовностями, прийнятими в суспільстві, їх головна мета — успішно виховати близьких їм людей і реалізувати себе в кар’єрі. Самотні батьки, що зневірилися знайти вірного супутника життя, цілком присвячують себе дітям. Чоловіки, які народилися в цей день, стають прекрасними батьками і ніжно пестують своїх дітей, підтримуючи і надихаючи їх. 24 квітня — день кар’єри. Тому конфлікти між кар’єрою і сімейним життям неминучі.

Вимушені робити вибір народжені 24 квітня довго мучаться в роздумах, чесно намагаючись знайти здоровий баланс. Іноді вони вирішують поставити хрест на сім’ї і цілком присвячують себе служінню групі людей — однодумців, клієнтам, публіці, діловим партнерам, підлеглим, які замінюють їм сім’ю. Таким чином, з’являється можливість робити кар’єру і водночас проявляти себе в ролі вихователів та опікунів. Вони цілком можуть обрати для себе роль союзника могутнього боса, чиїм повноправним представником в кінцевому рахунку і стають. Скажімо, в ролі відповідального секретаря боса вони можуть реалізувати свою потребу оберігати когось. Народжені 24 квітня швидко звикають жити інтересами інших і рідко відвертаються від своїх колег з егоїстичних міркувань, їм також не до вподоби курс, що суперечить суспільному благу.

Чоловік Телець – народився 24 Квітня

Чоловіки, c датою народження 24 квітня, володіють наступними властивостями: лояльністю, чуттєвістю, практичністю. В чоловікові-Тільце немає потужної енергії, він не фонтанує ідеями, дещо ледачий і пасивний, однак він здатний забезпечити матеріальний комфорт, взяти на себе всі турботи про сім’ю і коханій жінці, стати надійним тилом і партнером.

Жінка Телець – народилася 24 Квітня

Жінки, народжені 24 квітня, володіють наступними якостями: природністю, лояльністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

Тельці, які святкують народження 24 квітня, безсумнівно володіють певними лідерськими якостями. Таким людям дуже важливо, щоб їх точка зору була сприйнята навколишніми, і вони намагаються донести свою думку в будь-якій доступній формі – вербальної та невербальної. Тельцям властива свого роду гіперопіка. Досягаючи певних кар’єрних висот і матеріального благополуччя, вони направляють всі доступні ресурси на благоустрій життя своїх близьких. Людям, які безпосередньо контактують з такими Тілами, не варто різко відкидати таку турботу, так як це може викликати у людей, народжених саме в цей день, прояви депресії та нудьгу.

Маленькі Тельці в дитинстві дуже шанобливо і з повагою ставляться до батьків. Інститут шлюбу і надалі для них буде непорушний, і тільки виняткові обставини змусять їх порушити свої принципи. Але, навіть і в такому разі, ці люди приймуть сторону слабкого і пригнобленого, виявляючи таким чином почуття справедливості. Таке трепетне ставлення до шлюбу, тим не менш, не завжди оберігає людей, народжених 24 квітня знак зодіаку Телець, від гірких розчарувань у любові. В житті у них трапляється всяке, але, які б удари долі не обрушувалися на Тельців, вони продовжують бути турботливими батьками.

На другій сходинці, після сім’ї і дітей, для Тельців стоїть професійна діяльність. Народилася 24 квітня знак зодіаку Телець, дуже важливо досягти успіху на вибраному поприщі, і іноді перед людьми цього дня стає нелегкий вибір, коли потрібно пожертвувати сім’єю на догоду професії. Такі рішення Тельцям даються непросто, і ніхто не в змозі передбачити, на користь чого схилитися чаша ваг. Таким чином, людям, народженим 24 квітня, вкрай важливо навчитися йти на компроміси з оточуючими людьми і з собою, і, завдяки цьому, в рівній мірі приділяти увагу і улюбленої сім’ї, і на роботі.

Особи, народжені 24 квітня знак зодіаку Телець, стають незамінними помічниками. Вони з успіхом реалізують себе як секретарі, довірені виконавці і т. д. Тельці рідко коли йдуть на угоду з совістю – суспільне благо, для них важливіше особистих мотивів.

Для того, щоб у оточуючих не складалося про Тільцях, народжених 24 квітня, хибне думка – їм потрібно навчитися контролювати свої висловлювання. Цим особистостям потрібно навчитися бути дипломатами і стратегами, які передбачають реакцію оточуючих людей. Також, для того, щоб не загубитися у всьому різноманітті життя, таким Тельцям необхідно якомога раніше визначитися зі сферою діяльності, і всі свої зусилля докладати в одному конкретному напрямку. Зірки дали цим людям статечність і розсудливість, і якщо вони зуміють тримати у вузді свої негативні емоції і прояви характеру, то успіх їм забезпечений. Тельці нерідко стають опорою і тихою гаванню для своїх других половинок. Вони ставлять інтереси улюблених людей вище своїх власних, і таке самопожертва не може не підкуповувати.

Любов і Сумісність

Більше всього на світі ви жадаєте кохання і можете так і не випробувати щастя, якщо будете самотні. У близьких стосунках ви пристрасні і романтичні, але при цьому виявляєте вимогливість і прискіпливість. Ви розглядаєте любов як нескінченний ритуал, і якщо закохані, то бурхливо висловлюєте свої емоції, очікуючи від партнера взаємності.

Кращі спілки у Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народженим 24 квітня дуже важливий відгук і увагу оточуючих. Їх ідеал – це лектора в аудиторії, якого настільки уважно слухають, що чутно тільки шелест ручок на папері. Вони прагнуть ділитися своїми почуттями і переживаннями з оточуючими людьми, і зворотній зв’язок дуже важлива для них. Народилися 24 квітня рвуться до крісла начальника.

Але це не з любові до влади самої по собі, а щоб мати можливість змусити інших робити те, що вони вважають потрібним і правильним, так, як вони вважають за потрібне і правильне. Також перебільшено дбайливо вони ведуть себе по відношенню до своїх близьких. Спроби протистояння цій гіперопіки вони сприймають з великою вразливістю і навіть можуть впасти в депресію.

Частково очікування послуху з боку дітей і молодших в родині пов’язане з тим, що самі народжені 24 квітня завжди слухалися і глибоко поважали своїх батьків, не сміючи й слова поперек їм сказати. Виростаючи, вони чекають такої ж поведінки і від своїх власних дітей. Ці люди – противники розлучень, особливо якщо їм довелося пережити розлучення батьків у дитинстві. Завжди в таких випадках вони на стороні того, хто був кинутий, і проти того з батьків, хто став ініціатором розлучення.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 24 квітня дуже залежать від любові і від теплих стосунків зі своїм партнером. Будь-яка сварка або сварка може позбавити їх душевного спокою і навіть привести до нервового зриву або депресії. Якщо їх кине кохана людина, вони можуть навіть підсісти на наркотики і спиртне, намагаючись позбутися від душевного болю. Також ці люди страждають від частих гормональних порушень, особливо жінки. Їм слід більше берегти свої нерви.

Прагнення піклуватися про близьких і дорогих людей часто виражається в господарності у народжених 24 квітня. Частенько вони стають відмінними кухарями, щоб тільки радувати своїх близьких. Але їм не слід в буквальному сенсі загодовувати тих, хто їм дорогий, щоб не спровокувати надмірна вага і супутні йому хвороби, наприклад, у своїх дітей. В готуванні народився 24 квітня потрібно намагатися більше уваги приділяти свіжим овочам і фруктам і рідше готувати жирні страви, це буде корисно і їм та членам їх сімей.

Доля і Удача

В цей день народжуються роботящі, вперті натури з запальним характером. Їм необхідно навчитися керувати своїми почуттями і приборкувати пристрасті. Надмірна балакучість і марнотратство, які властиві цим людям, можуть створити їм великі проблеми в матеріальному плані і в спілкуванні з людьми. Але якщо вони зможуть зробити правильні висновки з уроків і спрямують свою енергію та здібності на те, щоб створити сприятливі умови, то зможуть досягти успіху. Удача буде їм супроводжувати всюди.

найголовніше для народжених 24 квітня – це світ вдома, в сім’ї. На жаль, їм не завжди щастить в цій сфері життя. Часто їхнє подружнє життя сповнене страждань, зрад, і в любові їм не вдається знайти взаємності. Причому зовнішні пристойності і традиції не особливо хвилюють цих людей, вони здатні йти на будь-які компроміси. Головне для них – виховувати своїх дітей в любові і гармонії і вдало реалізувати свої амбіції на роботі. Дуже часто дітей їм доводиться виховувати в самоті, навіть чоловікам. Можливі деякі конфлікти між побудовою кар’єри і сім’єю, адже до обох сфер життя цих людей тягне однаково сильно. Якщо ці люди роблять вибір на користь роботи, то колектив і клієнти можуть замінювати їм родину, вони будуть опікуватися їх і навіть іноді виховувати. Також вони можуть стати правою рукою і найближчим помічником суворого боса, чию волю будуть вірою і правдою проводити в життя.

Оберігати і піклуватися в такому випадку вони будуть про шефа. Народилися 24 квітня воліють жити заради когось, а не заради себе, інтересами інших людей або групи людей. Для них майже неможливо знехтувати інтересами товаришів по службі з міркувань особистої вигоди. Також вони не можуть працювати у сферах, які не приносять очевидної користі людям. Це, звичайно, дуже хороші риси характеру, але все ж робота і колеги ні за яких обставин сім’ю не замінять, так само, як і шеф – до тих пір, поки з кимось з колег або з шефом Вас не зв’яжуть узи шлюбу, звичайно ж. Тому народженим 24 квітня потрібно вчитися приділяти час і роботу, і сім’ю.


Залишити відгук