День Народження 17 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Ніщо не здатне затримати динамічних Овнів, які відзначають свій день народження 17 квітня. Ви володієте упевненістю, гнучкістю і великими амбіціями, не бажаючи виходити з гри, навіть якщо вас збивають з ніг. До того ж ви вмієте швидко відновлюватися після поразок, відмінно знаєте, на що здатний ваш розум, і чітко розумієте, куди рухатися і як туди потрапити. Прагнучи до власного успіху, ви знаходите можливість і для реалізації здібностей інших людей.

Народженим 17 квітня слід побоюватися надмірності в будь-яких його проявах – будь то секс, наркотики, їжі або алкоголь. Почуття самотності або образа на нерозуміння з боку оточуючих можуть виявити дрімаючу доти прихильність до згубних звичок. Для контролю ваги (надмірність якого іноді перевищує всі допустимі норми) народженим 17 квітня слід відмовитися від насичених жирів, надмірного вживання м’яса, соусів і солодкого. Якщо народженим 17 квітня вдасться знайти своє покликання, оточити себе нечисленними, але вірними друзями, вибрати супутником життя люблячого людини, це обов’язково допоможе їм стабілізувати свій душевний стан. В якості способу релаксації підійде йога. Подорожі – особливо з авантюрним відтінком – підтримають їх у тонусі і надовго забезпечать гарний настрій.

Народжені 17 квітня сповнені усвідомленням власної сили, і це в поєднанні з духом авантюризму і лідерськими замашками. Вони безумовно належать до тим, хто розраховує бути почутим. Такі люди дуже болісно переживають відсутність уваги до власної персони і навіть відчувають розгубленість у подібних ситуаціях. Вони знають, чого варті, а тому чекають від оточуючих цілком заслуженої поваги і готовності слідувати за ними хоч на край землі. Спочатку вони можуть справляти враження тихих і непомітних, але навіть крізь зовнішню скромність проступає глибинна сила. До деяких з них усвідомлення власного потенціалу приходить з часом, і цьому нерідко сприяє якесь кардинальне подія в їхньому житті.

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: активність, завзятість, відкритість.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює активне життя, а також честолюбство. Планета сприятлива для медичних працівників, викладачів, політиків, артистів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за різкість і відсутність витонченості.

17 квітня народжуються дуже активні і діяльні натури. Народилися 17 квітня Овни дуже амбітні, б’ються навіть незважаючи на перешкоди і невдачі, вони дуже самовпевнені і розумні. Ці люди чудово знають, чого хочуть, і впевнено рухаються до мети. Вони борються за успіх і свій і своєї команди. Провали не лякають цих людей, вони встають і продовжують боротися.

Народжені в цей день можуть проявляти глибокий інтерес до філософії чи релігії, оскільки сильні ідеї зазвичай привертають саме сильних особистостей. Вони можуть також шукати союзу з вольовими індивідуумами або могутніми організаціями. В їх розумінні все, що має в своїй основі міцну організацію, потребує захисту і примноження. Вони зневажають хвальків і завжди намагаються позбутися тих, хто зловживає своєю владою або службовим становищем.

Народжені 17 квітня, вийшли з бідних верств, навіть злетівши на вершину слави, ніколи не забувають про своє коріння. Понад усе вони цінують в собі силу волі і гострий розважливий розум. Їм вистачає спритності і хитрості, щоб видертися з самих, здавалося б, безнадійних ситуацій. У цьому сенсі вони не завжди дотримуються моральні принципи, так що їм слід виявляти особливу обережність і не витрачати свою енергію на неблаговидні діяння, які рано чи пізно обов’язково нагадають про себе. Найбільш яскраві особистості з тих, хто народився в цей день, спрямовують свою енергію на служіння іншим – як правило, самим слабким і вразливим, хто не в змозі захистити себе. Їх менш освічені побратими ризикують потрапити в тенета власного егоїзму й жадібності. Для деяких самоціллю стає неприборкане куштування задоволень, зазвичай супроводжується пустощами розуму і тіла. Таким людям будуть корисні уроки щедрості і відмова, хоча й тимчасовий, від усіх матеріальних благ.

Народженим 17 квітня слід побоюватися егоїстичності, особливо коли вона прикривається гаслом турботи про сім’ю або батьківськими обов’язками. В результаті з’явилися на світло в цей день можуть прийти до усвідомлення того, що сім’я для них – все людство. У цьому випадку їм слід знайти собі гідне місце в ній, з тим щоб не покладаючи рук працювати вже на загальне благо. Народжені 17 квітня, як правило, відносяться до себе дуже серйозно, іноді навіть занадто. Їм потрібно пам’ятати, що час від часу корисно посміятися над собою, поглянути на світ з сонячної сторони. Варто спробувати урізноманітнити своє дозвілля. І ще їм не завадило б відмовитися від надмірної повчальності – чим швидше, тим краще. Потрібно жити самим і не заважати жити іншим.

Чоловік Овен – народився 17 Квітня

Чоловіки, які народилися 17 квітня, володіють наступними рисами: амбітністю, конкурентоспроможністю, невразливістю, пристрасністю. Овен завжди знаходиться в русі, створюючи навколо себе і своєї жінки особливу реальність азарту, яскравих емоцій, динаміки і перемог. Йому комфортно тільки в стані боротьби і гонки за перше місце, а тому він завжди буде домагатися коханої жінки в суперництві з сильними конкурентами.

Жінка Овен – народилася 17 Квітня

Жінки, що народилися 17 квітня, характеризуються такими якостями: благородством, самостійністю, розумом. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

Люди, що з’явилися на світ 17 квітня, відносяться до Овна за знаком зодіаку. Володіють надзвичайною силою волі, стійким характером і начальницькими задатками. Все навколо відбувається піддається ними ретельної організації. Іншим можна лише заздрити наполегливості та волі людей, народжених 17 квітня знак зодіаку-Овен. Всі виникаючі перешкоди і життєві труднощі не можуть перешкодити їх руху. Не питаючи рад, вони рухаються напролом, знаючи, що і як треба вирішити. Зібраність, цілеспрямованість і чужість сентиментів дає їм фору при будь-яких обставин.

Відмінною рисою, народжених 17 квітня знак зодіаку Овен, є здатність дуже швидко спалахувати з будь-якого приводу. Вивести з себе може будь-яка дрібниця або проступок, реакція на які буде більше схожа на ураган. Шквал емоцій, обурення і гніву обрушиться на посмів порушити їх внутрішню рівновагу. У нападах люті вони стають некерованими, що може спричинити за собою і рукоприкладство. З самого молодшого віку, які народилися 17 квітня знак зодіаку Овен, переводять своє оточення впертістю і непокорою. З віком ці якості тільки погіршуються. Близькі та друзі часто страждають від різких перепадів настрою.

Овни, що народилися 17 квітня, постійно намагаються оточити себе увагою оточуючих і чекають від них вихваляння будь-яких своїх дій. У разі якщо цього не відбувається, вони впадають в тугу і депресію. Такі сильні зовні, в душі вони, як правило, дуже вразливі особистості. Оцінки своїх талантів вони чекають не марно. Народжені 17 квітня знак зодіаку Овен, володіють відмінними якостями організаторів, талантом керувати і підкоряти собі людей, крім цього їх відрізняє допитливий розум і працьовитість у будь-якому виді діяльності.

Народилися 17 квітня знак зодіаку Овен, ніколи не випинають свої принади напоказ і не терплять подібної поведінки від оточуючих. Вони з легкістю можуть осадити і поставити хвалька на місце. Сила в будь-якому прояві дуже приваблива для них. Самі наділені їй, вони прагнуть бути в оточенні сильних людей. Властива їм і частка здорового егоїзму. Допомагаючи іншим або виконуючи будь-яке завдання, вони всюди закладають свій інтерес. Мало коли вони з людського альтруїзму кидаються на допомогу іншим. Надаючи допомогу, вони отримують і очікувану вигоду і завойовують симпатію з боку оточуючих, не догадывающихся про справжню причину їх благородства.

Поради для Овнів, які народилися 17 січня: Навчитеся контролювати свої емоції, і ретельно підбирайте слова. Своєю поведінкою ви весь час тримаєте оточуючих у нервовому напруженні. Крім цього вам варто хоч трохи послабити контроль. Бажанням охопити всі сфери свого життя, ви не даєте можливість іншим людям проявляти ініціативу. Не прагніть повсюдно отримувати вигоду. Іноді добрі справи і вчинки потрібно робити просто так, заради поваги та симпатії до іншої людини. В іншому випадку оточуючі почнуть ставитися до вас в тому ж ключі. Навряд чи вас порадує такий хід подій.

Любов і Сумісність

Ви не властивий відвертий романтизм, який спостерігається у більшості Овнів, однак за відстороненим зовнішнім виглядом ховається пристрасна, чутлива, що потребує любові і дружбі натура. Коли ви трохи заспокоїтеся і відволіктися від роботи, то перетворюєтеся в турботливого і ніжного партнера.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

17 квітня народжуються справжні лідери. Вони люблять пригоди і справедливо справляють враження сильних людей. Їм дуже важко усвідомлювати, що їх ігнорують, увагу натовпу і суспільства необхідно їм як повітря. Якщо їх не чують, вони не знають, як себе вести і що робити, щоб змінити ситуацію. В цілому такий стан справ дуже сильно їх демотивує. Ці люди досить об’єктивно оцінюють себе і цілком справедливо чекають і уваги, і поваги, і великої кількості послідовників. Іноді з першого погляду народжені 17 квітня здаються досить скромними і тихими людьми, але такий імідж тільки вигідно відтіняє всю силу їх натури. Далеко не всі з цих людей відразу усвідомлюють свої сильні сторони.

Іноді вони пізнають їх тільки переживши важкі життєві халепи. Релігія і філософія зазвичай приваблює цих людей. Їм взагалі цікаві теорії, які сильно впливають на натовп і уми. Далеко не завжди ці люди діють поодинці, вони цілком можуть приєднатися до якоїсь сильної організації або яскравої особистості. Їх інстинкти велять захищати всі сильні конгломерації з чіткою і ясною організацією. Ці люди ніколи не будуть використовувати отриману владу в своїх особистих цілях і не дозволять так чинити іншим. Хвастощі вони теж зневажають.

Якщо їх юність пройшла у злиднях, народжені 17 квітня ніколи цього не забудуть. Сила волі і розум цінні ними вкрай дорого. Вони розумні і спритні настільки, що виберуться з найбільш програшних ситуацій. Буває, що на цьому складному шляху їм доводиться нехтувати мораллю, і в цьому питанні народився 17 квітня потрібно бути особливо обережними, адже найлегший шлях рідко самий правильний, а діяння минулого так чи інакше нагадають про себе. Серед цих людей достатньо і мудреців, які присвячують своє життя іншим людям, слабким або скривдженим і пригнобленим і стають їх захисниками, і, на жаль, жадібних егоїстів, стурбованих тільки власним благополуччям. Буває, що в цей день народжуються нестримані гедоністи, для яких на світі не існує нічого, крім нескінченних власних задоволень. Цим людям була б корисна аскеза, утримання, а також щедрість.

Здоров’я і Хвороби

Основна біда народилися 17 квітня – це зневага мірою в задоволеннях, їжі, вживанні алкоголю і шкідливих звичок. Ці люди, якщо переживуть розставання з коханою людиною або ж просто ображаються на те, що їх хтось не розуміє, можуть, що називається, пуститися у всі тяжкі. Їм потрібно обов’язково стежити за своєю вагою, так як вони дуже схильні до повноти. З раціону слід виключити солодке, жири, м’яса, соуси.

Ключ до щастя для цих людей – це успішна професійна самореалізація, вірні друзі поряд, шлюб з коханою людиною. Їм рекомендовані медитації і заняття йогою. Подорожі та пригоди подарують їм хороше самопочуття і настрій на багато днів вперед.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, стійкі й вольові натури. Вони не пасують при небезпеки, невдачі, не панікують, а сміливо долають труднощі і здобувають перемогу над обставинами. Працьовиті і щасливі в справах, але їм не вистачає інколи терпіння і спокою. Якщо вони стануть трохи м’якше, ніжніше, то будуть щасливі у шлюбі. У дитинстві і юності можливі труднощі, проблеми, нерозуміння з боку родичів. У народжених в цей день запальний характер, під час подразнення вони здатні на необдумані вчинки, що приносить багато неприємностей в особистому житті і справах. Їм необхідно стати трохи розсудливий і спокійніше, тоді вони зможуть знайти радість і щастя.

Тим, хто народився 17 квітня, потрібно як вогню боятися егоїзму, особливо ховається за благородними гаслами. Часто егоїзм прикривається удаваною турботою про інших. Найрозвиненіші з народжених в цей день людей зазвичай присвячують себе служінню всьому людству. До себе самим вони ставляться з усією можливою серйозністю, тому цим людям не завадить навчитися самоіронії і вміння сміятися над собою і своїми недоліками.

Пам’ятайте про те, що в інші моменти це може роззброїти своїх ворогів. Також цим людям потрібно навчитися поменше читати іншим мораль або нав’язувати їм який-небудь спосіб життя. Замість цього їм краще зайнятися своїм життям, вільним від роботи, і знайти собі зайве хобі, адже з заняттями поза роботи у цих людей часто проблеми, вони не знають, куди себе подіти. Замість того, щоб навчати інших, зробіть яскравою і сонячної свою власну життя.


Залишити відгук