Молодий Місяць

Перша фаза починається з молодика, коли Місяць практично неможливо розрізнити, так як звернена до Землі своєї неосвітленій стороною. Але з часом вночі починає прозирати вузенький тонкий серп і молода зростаюча Місяць поступово збільшується до половини.

Перша фаза Місяця асоціюється зі стихією Землі. На початку циклу, Сонце дає Місяці насіння нового. Це дні символічного “зачаття” місячного циклу. Місяць “вагітніє” і росте, прибуває у світі. Найкращий час для складання планів на майбутнє. В цей час людині даються великі потенційні можливості, які необхідно пробудити і використовувати у подальшому. Людський організм налаштований на отримання енергії ззовні і її накопичення.

В період першої фази Місяць слабка і організм перебуває на спаді своєї життєвої активності, на точці її мінімуму. Імунітет ослаблений, людина може відчувати страхи, пригніченість, депресія, нервозність, тому велика небезпека бути інфікованим.

В цей час у людей, з одного боку, підвищується схильність до конфліктів, а з іншого – загострюється стан незадоволеності. І, тим не менш, плани, задумані відразу після молодика, успішно виконуються, а розпочаті в цей час справи просуваються швидко.

На місяць сильніше реагують чоловіки. В цей час вони напружені, нервові, агресивні, сексуально збудливі. Жінки ж сильніше реагують на повний місяць. З іншого боку, готовність тіла до очищення і звільнення від шлаків в ці дні найбільша. Тому, якщо Ви посидьте на дієті або влаштуєте собі розвантажувальний день, то попередьте розвиток багатьох хвороб. Також перші дні після молодика дуже сприятливі для позбавлення від поганих звичок.

Добре доглядати за шкірою обличчя. Вдалий час зводити бородавки. Не слід перенапружуватися нервову систему, поберегти очі, взагалі органи почуттів (наприклад, не нюхати нічого різкого, подразнюючої). Корисно проводити заспокійливі оздоровчі процедури та масажі, приймати лікувальні ванни. Рекомендується очищати шкіру, підживлювати її мікроелементами.

На зростаючому Місяці від молодого до повного місяця активні корисні мікроорганізми. Це вдалий час для приготування домашнього квасу, пива, вина, кисломолочних продуктів. Добре вдаються і пироги, дуже активно піднімається тісто. Це найкращий час для квашення і соління овочів і фруктів, але не для консервування. На зростаючому Місяці йдуть на користь всі продукти, ось чому це час сприятливий для бенкетів, свят, свят, крім, звичайно, 2 і 9 місячного днів. На молодика більше страждають гіпотоніки. У цей період для них характерні слабкість, млявість, низька температура пальців. В період першої фази активні периферична та центральна нервова система.

протягом всієї першої фази важливо повноцінно харчуватися, оскільки йде інтенсивне засвоєння енергії ззовні. Добре проводити заспокійливі та оздоровчі процедури. В першу фазу Місяця можна швидко набрати зайві кілограми, якщо не обмежувати себе в їжі. Дієти в цей період дозволяють лише стабілізувати вагу. Організм потребує помірних фізичних навантаженнях.

Дні Фази Молодий Місяць: 2 Місячний День, 3 Місячний День, 4 Місячний День, 5 Місячний День і 6 Місячний День.

Період молодого місяця несе в собі величезну енергію, і якщо ним розпорядитися неправильно, наслідки можуть бути страшними. Тому стежте за тим, щоб усі ваші починання несли в собі позитив і були спрямовані на творення, а не на руйнування. Оточуючі люди можуть здаватися вам агресивними. Втім, чому здаватися – ті, хто не знає про сильну енергетику місячного періоду, будуть переживати спалахи гніву, можливо, йти на обман, вдаватись до маніпуляції. Якщо ваші близькі ведуть себе агресивно, допоможіть їм взяти себе в руки. Залишайтеся миролюбними і чуйними.

Дні після молодика можуть бути затьмарені тиском минулого. Все, що залишилося в минулому недороблений або неприємного треба подолати, нейтралізувати або забути. Приділяйте більше уваги захоплюючим хобі і приємного проведення часу. Всі час від нового місяця до першої чверті – а це три з половиною доби – людині супроводжує удача в реалізації його планів. Саме час, як кажуть, “включити” мозок, активізувати раціональний розум. Можна зайнятися організацією своїх ідей. Творчих людей відвідує натхнення. Не втрачайте жодної вдалої думки в цей місячний період, збирайте інформацію, яка може знадобитися вам у майбутньому.


Залишити відгук