Щербатий Місяць

Після повного висвітлення місячного диска поступово знижується. До кінця фази (через тиждень) він вже буде освітлено наполовину. Місяць починає спадати, а з нею і починає убувати активний сплеск енергії, яка накопичилася в організмі. Третя фаза Місяця пов’язана з ім’ям богині Діани і асоціюється зі стихією Повітря.

Час третьої фази Місяця – це період діяльності організму, який має енергію. Людина здатна на багато що. Важливо не упустити цей час, використовувати його для найважливіших справ, тому що після завершення третьої фази Місяця сили організму почнуть спадати.

протягом третьої фази Місяця рекомендовані підвищені фізичні навантаження і силова робота з вживанням калорійною і біологічно цінним їжі, але без переїдання. У цей час добре йде нарощування м’язової маси та біоенергетичного потенціалу.

Але в цей же час потрібно бути обережним при виконанні йогівських асан, в особливості тих поз, коли йде навантаження на органи черевної порожнини, тазові і тазостегнові суглоби. Дані органи схильні до захворювань в цей період.

В період третьої фази активні опорно-рухова система і шкіра. Показані заняття саморегуляцією, психологічною корекцією.

Дні Фази Щербатий Місяць: 17 Місячний День, 18 Місячний День, 19 Місячний День, 20 Місячний День і 21 Місячний День.

Настав час проаналізувати свою діяльність в першій половині місяця. Після повного місяця ви починаєте отримувати результати своїх зусиль. Все інше відходить на задній план, адже важливо тільки те, що зроблено. Спостереження і статистика показують, що в цей місячний період зростає кількість звільнень – люди досягли, чого хотіли, і більше не відчувають в собі сил на щось нове або вважають, що робота не може їм нічого запропонувати. Крім осмислення наслідків ваших справ, вам слід активно застосовувати в життя свої нові вміння або переваги, про придбання яких ви подбали ще після молодика.

Бізнесменам слід бути напоготові. Висока ймовірність того, що їх можуть втягнути в небезпечну авантюру або мережу інтриг. Тому знайомства з підозрілими персонами і спілкування з малознайомими людьми краще обмежити. У перші дні спадною місяця бажано провести генеральне прибирання, повернути борг і пробачити тих, хто вас образив. Уникайте маніпулювання людьми і самі не попадайтеся на гачок” вправних маніпуляторів. Втручання оточуючих у ваш внутрішній світ у другій половині місяця краще обмежити.


Залишити відгук