Стара Місяць

Місяць продовжує убувати, і з нею зменшується енергія. З кожним днем серп Місяця стає все тоншим і тоншим, поки не зійде нанівець. Людина втрачає активність, життєздатність організму поступово знижується. Четверта фаза Місяця носить ім’я богині помсти Горгони і асоціюється зі стихією Вогню.

В період четвертої фази Місяця (приблизно місячні дні з 22/23-го по 29/30-й) емоції людини зрілі, явно показано, бурхливі, з’являються спалахи і сплески підсвідомої активності. В той же час дає про себе знати емоційна пригніченість, так як Сонце набирає сили, пригнічуючи Місячні прояви. У цей час добре впливати на людей важких, замкнутих, виводячи їх з цього стану. Саме час працювати над хронічними хворобами зі стертими симптомами, раком, хворобами імунної системи, кармічними хворобами. Добре приймати трави.

Енергетика організму виснажується. Це час емоційної пригніченості, можливих зривів і депресивних станів. Дуже важливо підійти до цього періоду з відчуттям того, що зроблено все можливе і час не пройшло даремно. Четверта фаза Місяця – час завершення найбільш важливих і значущих справ. Сили продовжують скорочуватись, і витрачати їх треба тільки на найголовніше.

У четверту фазу активні лімфа, кісткова система, серцево-судинна система. Ефективні очисні процедури, а також боротьба із зайвою вагою. Сприятлива робота над кармічними і хронічними хворобами.

Дні Фази Стара Місяць: 23 Місячний День, 24 Місячний День, 25 Місячний День, 26 Місячний День, 27 Місячний День, 28 Місячний День і 29 Місячний День.

В кінці місячного циклу ви будете схильні до перепадів настрою. Візьміть себе в руки, не піддавайтеся гніву і не провокуйте сварки. Вас будуть оточувати багато спокус, від яких варто утриматися. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, не зробити необачних вчинків, краще обмежити своє коло спілкування і відкласти поїздки і подорожі. Бізнесменам також не рекомендується укладати в ці дні фінансових угод, а ось пожертвування на благодійні цілі згодом обернеться не тільки матеріальної, але й духовної вигодою. У закоханих і подружніх пар може навіть прірву сексуальне бажання, на основі чого нерідко виникають сварки.

Духовна практика виявиться як не можна до речі в останні дні місячного циклу. Вона допоможе впоратися з перепадами настрою і підготуватися до майбутнього молодого місяця. Ви можете просто медитувати, або шукати духовного вчителя, або просто віддаватися філософським роздумам, спрямованих на пошуки сенсу існування. Сни в період бальзамічної місяця так чи інакше пов’язані з любов’ю, з чуттєвою і емоційною стороною людини. Образи, які ви бачите в своїх снах, можуть бути пов’язані з вашими серцевими прихильностями.


Залишити відгук