Сумісність Жінка Діва Чоловік Козеріг в Любові

Між чоловіком-Козерогом і жінкою-Дівою довірчі відносини виникають з першого погляду. Їх об’єднують такі спільні риси характеру як консерватизм, суворість і витриманість. Парі необхідно задуматися про власний бізнес, обопільний проект буде успішним.

Чоловік – Козеріг і жінка – Діва володіють відмінною сумісністю, ділової інтуїцією, душевною рівновагою, адекватним мисленням. Їх плани і цілі реальні, побудована послідовність. Між чоловіком Козерогом і жінкою Дівою можливі ідеальні любовні стосунки, вони будуть абсолютно безхмарні, спокійні й ясні, між ними також цілком здійсненні і всі плани сімейного життя. Як правило, вони розписані і позначені конкретними часовими рамками.

Чоловік – Козеріг ранимий, його душа зберігає безліч емоцій, які зовні непомітні. Бурхлива любовна пристрасть, буде ховатися за холодним і безпристрасним виразом. Звичайно, прояви романтики, ніжності, мають місце, але не в тій мірі, в якій це бажано партнеру. Жінка – Діва схожа у цьому на свого партнера, вона також не схильна виявляти пристрасті та гарячі визнання. Чоловік – Козеріг надійний, вірний, вперта людина. Його сім’я стане для нього опорою, в якій народяться нові традиції, будуть заведені правила.

Жінка – Діва вміє тримати під контролем справи, події. Вона відповідальна, самостійна, її важко провести, завжди відчуває підступ, фальш, обман. Не довіряє практично нікому, її пильність дуже допоможе у шлюбі, так як Козеріг, навпаки, дуже довірливий. Обидва досить розважливі, вибирають партнера виходячи з його можливостей, доходів і подібного. У стосунках завжди є ясність, розподілені обов’язки, розписані ролі.

Так їм легше і комфортніше. Люблять конкретику, завжди визначають межі і рамки своїх можливостей, обидва люди реалістичного складу. У союзі притаманна обов’язковість, вміють нести відповідальність, обидва старанні і працьовиті. Занадто обтяжені почуттям боргу, якщо необхідно пожертвувати своїми інтересами, готові на все, лише б виправдати надії і не підвести людей.

Для оточуючих їх відносини сірки і малоцікаві. Рідко коли про них пліткують. Деколи іншим їх любов здається занадто нудотно і ідеальною. Але, на щастя, чоловік – Козеріг і жінка – Діва чітко знають, чого хочуть від сімейних відносин, від життя. Тим більше знають, як цього досягти. Обожнюють відпочивати, подорожувати, вміють розділяти час праці і відпочинку, радіти успіхам, оптимістично дивляться на свої плани і майбутнє життя. Чого потрібно уникати парі, так це паніки і суєти. Саме ці причини здатні вибити грунт з під ніг. Тому при дотриманні рівноваги і твердості духу, все буде складатися щасливо і вдало для пари.

По сумісності жінки-Діви і Козерога-чоловіки, цей союз, як правило, дуже міцний. Правда, ощадлива жінка-Діва і практичний чоловік-Козеріг зазвичай не готові без оглядки поринути у вир пристрасного кохання, кидатися грошима на мільйон яскраво-червоних троянд і витрачати час на зітхання на лавці. Те, що їх об’єднує, набагато більше — це і грунтовність, і взаєморозуміння, і довіру.

Це дуже спокійний союз, але, у якому немає місця нудьзі. Чоловік-Козеріг ставить нові цілі, і разом з жінкою-Дівою вони їх реалізують. Досягнення в матеріальній сфері у цих партнерів можуть бути дуже вагомими. Чоловік-Козеріг може спокійно працювати і досягати кар’єрних висот, знаючи, що у нього за спиною «надійний тил»: турботлива і вірна дружина, затишний будинок, чудово виховані діти. Один в одному Козеріг і Діва здатні знайти не тільки любов, але і надійну підтримку і турботу, і дружбу, і все це — на довгі роки, які вони мають всі шанси пройти рука об руку удвох.

Шлюбний союз жінки-Діви і чоловіка-Козерога є одним їх тих, що не знає ні прикростей, ні розчарувань, ні розлучень і ні розлук. Навіть більше – він ніколи не дає ані найменших тріщин. Цей шлюбний союз, за статистичними даними багатьох країн світу, є і тривалим, і щасливим. У них не тільки сильне фізичне тяжіння, вони відчувають один одного споріднену душу. Навіть більше, їм здається, що вони немов дві половинки одного цілого, що саме вони народжені одне для одного. Це і є головним фундаментом міцності і стійкості даного союзу. Жінка-Діва і Козеріг, не дивлячись на свою практично ідеальну сумісність, менше проводять часу один з одним, так як весь час зайняті. Вже з самого початку сімейного життя вони виробляють спільну мету, план досягнення матеріальних і соціальних благ для забезпечення нормальної старості.

Обидва реалісти, і їхні досягнення в матеріальному світі можуть бути дуже значними. В парі Діва-Козеріг сумісності – мало душевності, проте це компенсується вірністю і відповідальністю партнерів: вони завжди можуть покластися один на одного. У компанії пара жінки-Діви і чоловіка-Козерога виглядає сухувато, в своєму будинку вони не дуже гостинні. Справа в тому, що обидва партнери можуть розкритися тільки перед близькими друзями, і тоді вони стають дуже цікавими і розумними співрозмовниками.

В союзі з жінкою-Дівою, чоловік-Козеріг розвиває свої найкращі якості. Так, наприклад, в даному варіанті він пізнає, що таке справжня відповідальність. Його дружина Діва має дуже тривожний характер і йому доводиться бути сильним, щоб вона відчувала себе захищеною. А жінка-Діва вміє дати моральне задоволення від всіх досягнень і рухів чоловіка-Козерога. До того ж, вона вдячна і цінує свого чоловіка.

Для жінки-Діви, її чоловік-Козеріг, не тільки кохана людина, але і надійний друг, цікавий співрозмовник. До їх союзу вона підходить як до угоди, та її радує, що чоловік-Козеріг ретельно дотримується кожного пункту. У них налагоджений побут, але більше не стільки багатства, скільки зв’язків, знань, кар’єрних можливостей, хорошого функціонування всього в побуті. Дітей у сім’ї жінки-Діви і чоловіка-Козерога мало. Вони дуже відповідально і вимогливо підходять до їх виховання. Зате онукам вони потурають і балують.

В парі жінка-Діва і Козеріг взагалі не було б ніяких проблем, якщо б вони жили поза соціуму, наприклад, на безлюдному острові. Але, з плином часу в обох може прокинутися жага тепла і любові. Проблема сумісності знаків Зодіаку Діви і Козерога в тому, що обидва сухуваті у відносинах, не вміють бути романтичними і рідко виявляють один одному свої почуття. Для них найкращий доказ кохання – справа. Але, обидва бачать в кіно, книжках, на прикладах друзів, що бувають і інші прояви почуттів.

Так, у жінці-Діві несподівано може прокинутися глибоко захована романтичність, а у чоловіка-Козерога – розкутість. І тут можлива ситуація «красива і смілива дорогу перейшла». Одним словом, в якийсь момент пара відчує, що їм не вистачає любові. Поки вони будуть метатися, знайдеться той, кого зацікавить перебуває в пошуках любові Козеріг або Діва. Зазвичай обидва стримані й обережні, їх не приваблюють романи на стороні. Але в період, коли їм не вистачає тепла від партнера, вони здатні до різних несподіванок.

За гороскопів сумісності Діви, Козерога, гармонія і спокій в цьому союзі знаходиться в руках жінки-Діви. Їй необхідно витягнути свою романтичність, чуттєвість і ніжність з-під надійним маски скепсису, критики і раціоналізму. Про те, яка жінка-Діва в душі романтична, знає тільки вона сама. В одну мить складно стати чуйною і ніжною. Вчіться цього постійно, день за днем, відкрито проявляйте свої почуття. Не замінюйте вираження своєї любові наданням послуг, і даруванням подарунків. Не бійтеся довіритися своєму чоловікові-Козерогові. Він надійний, не образить вас і буде захоплений вашою поведінкою. Це внесе у відносини з чоловіком-Козерогом багато ніжності і тепла, і йому не захочеться шукати їх на стороні.


Залишити відгук