Сумісність Жінка Діва Чоловік Водолій в Любові

Між чоловіком Водолієм і жінкою Дівою рідко виникає любовний зв’язок. До того ж чоловік Водолій схильний довго залишатися в холостяках. У сімейні стосунки йде неохоче або вимушено. Обопільна неприязнь спочатку ставить хрест на продовженні роману. Всьому виною непримиренні протилежності, світ кожного чужий для них.

Трапляються винятки і пари Водолій і Діва стають коханцями. Їхні стосунки побудовані на взаємне невдоволення, бажання виправити натуру партнера, цим можуть захопитися, так і забувши про існування ідилії і світу. Їм заважає непоступливість кожного, бажання довести тільки власну правоту і позицію. Незважаючи на терплячість жінки Діви, а також педантичність і розсудливість чоловіка Водолія ці люди ніколи не підуть на компроміси. Обидва вперті, суперечливі, не гарно уживаються. Взагалі-то у пари є позитивні риси, які можна було б застосувати і направити на створення мирних і добрих відносин.

Жінка Діва практична, проста, скромна натура. Вдумлива, самостійна, відповідальна жінка. У ній є склочництва, зайва прискіпливість, лихослів’я, вміння образити партнера словом або зверхньою поведінкою. Вона любить порядок, правила, все підпорядковано логіці, змістом, вигоді. Чоловік Водолій не сприймає розпорядку, в його житті панує веселощі, непередбачуваність, немає чітких цілей і завдань. Живе одним днем, не піклуючись про проблеми насущні. Спокійно руйнує і заважає впорядковувати існування життя жінки Діви. Перш ніж зв’язувати себе шлюбними узами, слід ретельно придивитися до людини, вивчити її звички, цінності, схильності. Занадто форсуючи події, вони страшенно розчаруються у сутності людини, з яким зв’язали свою долю.

Об’єднати пару може тяга до відкриттів, пошуку в собі талантів, це чудовий творчий дует, тут їм світить розуміння і згода. Плідна робота на творчій ниві може породити задатки перспективність майбутніх сімейних відносин. Якщо їх відносини візьмуть свій початок з спільних інтересів і захоплень, тоді, можливо, з’явиться надія на благополучний розвиток. Дорослий чоловік Водолій прагне до стабільності, дбайливо поставиться до почуттів любові і турботи. Йому притаманне бажання комфорту, створення матеріальної бази для існування сім’ї. Суперечки неминучі конфлікти будуть досягати масштабів холодної війни. Але любов здатна подолати всі неясності і примирення неминуче.

По сумісності жінки-Діви і Водолія-чоловіки, в цій парі погано розуміють один одного. У них різний темперамент, спосіб життя, інтереси, і хочуть вони завжди різні. Ці відносини дуже часто закінчуються розривом і розставанням. І жінка-Діва, і чоловік-Водолій можуть зіпсувати життя один одному. Тому, якщо жінка-Діва вирішила зв’язати своє життя з чоловіком-Водолієм, то їй доведеться займатися духовним самовдосконаленням, стає сильною і впевненою в собі. До речі, для духовного розвитку варіант Діва-Водолій є ідеальним для шлюбних відносин.

В ідеальній парі жінки-Діви і чоловіка-Водолія панує мир і взаєморозуміння, тому що обидва партнери перестали переробляти один одного і бачать тільки позитивні риси характеру у партнера протилежної статі. В цьому союзі їм обом є чому повчитися один у одного. Так, жінка-Діва, завдяки чоловікові-Водолію дивиться на світ ширше, знаходить проникливість і чуттєвість. До того ж, у цьому зв’язку вона піднімає свій інтелект до максимуму. А чоловік-Водолій в союзі з жінкою-Дівою набуває здатність поєднувати свої нереальні ідеї з реальністю. Його революційні задуми стають ближче до дійсності і можуть бути реалізовані. Але, для цього йому ще треба відмовитися від свого егоїзму та споживацького ставлення до жінки-Діви.

Налагоджений побут у пари Діви-Водолія сумісності рідкісний – обидва цікавляться речами, які «вище» побутових проблем. Діти для них – не обов’язкова умова щастя, їм добре удвох. В союзі жінка-Діва і чоловік-Водолій часто виникають проблеми. Волелюбна натура чоловіка-Водолія не виносить грубого тиску. А жінка-Діва в силу свого характеру не може не вказувати йому на його недоліки. Творчий, богемний стиль роботи і життя чоловіка-Водолія абсолютно незрозумілий раціональної жінці-Діві, у якій розпорядок стоїть на першому місці.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Діви і Водолія в тому, що в сумісному житті жінка-Діва може сумлінно намагатися переробити чоловіка-Водолія, той постарається піти від тиску, і буде, все рідше і рідше потрапляючи їй на очі. З часом це може привести до розриву. Якщо жінка-Діва і чоловік-Водолій хочуть зробити свій союз міцним, Діві необхідно бути менш вимогливою, а Водолію — навчитися дотримуватися в побуті, хоча б елементарні правила.

Коли жінка-Діва починає спільне життя з чоловіком-Водолієм, її життя вноситься ураган, який змітає на своєму шляху, все те, що жінка-Діва так ретельно відбудовували. Зміни буде підлягати всі. І розпорядок дня, і харчування, побутові звички і плани на найближче майбутнє. Причому, чоловік-Водолій, зруйнувавши звичне життя жінки-Діви, нічого не дає їй взамін.

І єдине, що залишається жінці-Діві – так це змиритися і відбудовувати свій світ заново, але вже так, щоб у центрі всіх її справ був чоловік-Водолій. Варто відзначити, що якщо все буде облаштовано так, як зручно чоловікові-Водолію, коли всі думки, бажання і турботи жінки-Діви стануть крутитися навколо Водолія, то на такі «обмеження» на свою користь, чоловік-Водолій згоден.

За гороскопів сумісності Діви і Водолія, для того, щоб у сім’ї панувала гармонія, Діві потрібно навчитися підтримувати високі устремління свого чоловіка-Водолія і не заохочувати його егоїзм. Жінка-Діва відчуває необхідність про когось, бути потрібною, але якщо вона зведе спілкування з Водолієм до побутових дрібниць, постраждають обидва. Тому, жінці-Діві не можна циклиться на практичних справах і ігнорувати духовні потреби, як свої, так і дружина. Це буде збільшувати егоїзм чоловіка-Водолія.

Постарайтеся менше турбуватися про побут, тоді він і Йому буде не в тягар. І, останнє, щиро цікавтеся справами та ідеями свого чоловіка-Водолія. Це зробить вас більш розкутою в судженнях, а чоловіка-Водолія, ваші поради і розумні зауваження дисциплінують. До того ж таке спілкування вас значно зблизить.


Залишити відгук