Як Завоювати Жінку Риби

Жінки, народжені під знаком Риб, що відрізняються винятковою жіночністю у всьому: у зовнішності, характері, манерах і інтересах. Вони ніколи не будуть прагнути до лідерства у відносинах, їм абсолютно нецікаво командувати чоловіком або в чомусь з ним змагатися. Жінки-Риби мрійливі і романтичні, нерідко їх думки витають в ілюзорному світі, вони зовсім непристосовані до агресивного зовнішнього світу і рідко прагнуть до керівної роботи. Жінки-Риби не вміють економити гроші, відкладати щось або відмовляти собі в дорогих і приємних дрібницях.

Вони завжди доглянуті, ніжні, сентиментальні, ранимі, люблять світське і дружнє спілкування. Вони стають чудовими мамами, оточують своє чадо ласкою і увагою. Що стосується відносин, то жінок-Риб в першу чергу цікавить емоційний аспект, навіть в сексі їм необхідні млосні погляди, довгі поцілую, обійми і ніжність. Від чоловіка вони чекають турботи, опіки, сили і надійності.

Щоб завоювати дівчину-Рибу, станьте для неї тим самим «принцом на білому коні»: даруйте квіти, приємну дрібницю в красивій упаковці, гуляйте з нею за руку, цілуйтеся на заході. Вона оцінити зворушливі листи і повідомлення, романтичні нерозсудливості, подвиги в її честь. Відштовхнути жінку цього знаку може грубість, хамство, відсутність манер. Також вона не потерпить тиск і критику, образи і докори. Не квапте її, «подплывайте» не поспішаючи, адже жінка-Риба повинна бути впевнена, що ви не видаєте себе за когось іншого і не обдурите її очікування. Дайте їй відчути, що вона значима, бажана і необхідна як повітря.

Найчастіше ідеал для неї – це той, хто зможе захистити її від будь-якої небезпеки, буде слухати її розповіді і обдаровувати романтичними подарунками. Ці жінки довірливі, вразливі та сентиментальні і більше всього на світі вони хочуть любити, і щоб любили їх.

Жінки-Риби дуже привабливі, тому немає нічого дивного в тому, що ви хочете підкорити її серце. Однак необхідно брати до уваги, що ці чарівні створіння мінливі, немов весняна погода: в один день вони можуть бути ласкавими, а в іншій – перетвориться еталон холодності.

Без певної стратегії тут обійтися навряд чи вдасться, тому чоловікам, які зважаться завойовувати представниць знака Риби, доведеться набратися терпіння і мудрості. Але про Ваших зусиллях в подальшому ви навряд чи коли-небудь пошкодуєте.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Риби

Якщо ви опинилися в одній компанії, спробуйте поспілкуватися з Рибою і обов’язково надайте їй можливість висловитися. Як правило, вона захоплено приєднується до цікавих бесід. І якщо ви будете проявляти щиру зацікавленість у тому, що вона розповідає – Риба почне придивлятися до вас більш уважно. Проявляйте ініціативу, ведіть себе активно, щоб завоювати жінку Риби, але не допускайте ніякої агресії. Ніколи не забувайте, що Риби – миролюбні і м’які люди.

Досить імовірно, що ваша обраниця спробує грати в неприступність і байдужість, відчуваючи силу впливу на вас її чар – піддайтеся і не відступайте. Процес зваблювання доставляє жінкам Рибам невимовне задоволення, тому не відмовляйте їй у цьому насолоду.

Риби обожнюють містику і різні таємниці. Якщо ви хочете завоювати жінку Рибу, спробуйте наступний прийом: почніть розповідати щось захоплююче, а потім на самому цікавому місці зупиніться. Без уваги після такого ви точно, що не залишитеся – у спробах з’ясувати, чим же все закінчилося, Риба буде ходити за вами по п’ятах.

Якщо ви запросили свою Рибу на побачення, ніколи не забувайте, що головне для них – це романтична атмосфера. У той час як дорогі подарунки і частування, як правило, є для них другорядними.

зверніть увагу, що жінки Риби нещадні до тих, хто їх надає і ніколи цього не прощають. І не сподівайтеся, що ви зможете спокутувати провину – Риби не можуть забути образу. Тому будьте вкрай обережні і постарайтеся не давати своєї обраниці приводу для того, щоб засумніватися у вас.


Залишити відгук