Як Завоювати Жінку Лева

Жінка-Лев за розмахом амбіцій і пристрасті до перемоги ні в чому не поступається чоловікам цього знака. Вона захоплена кар’єрним зростанням, обожнює нові знайомства, цікаві події і, звичайно ж, інтерес і увагу до своєї персони. У неї завжди є ревнителі, вона з усіма по-королівськи ввічлива, деяких удостоює спілкуванням. Чоловік, який хоче залучити дівчину-Лева, повинен бути як мінімум забезпеченим, привабливим і харизматичним. Жінки-Леви навіть не помітять тихого романтика, занудного інтелектуала або невоспітанного мужлана, зате красиві і ненав’язливі залицяння, почуття гумору і хороший смак неодмінно її зацікавлять.

Щоб вигідно виділятися з натовпу її залицяльників, ви повинні вміло грати її увагою: дражнити і захоплюватися одночасно, але дуже акуратно, так як найменший натяк на неповагу охолодить її запал. Цікаво, що схильна до влади і домінування, жінка-Лев мріє знайти такого чоловіка, чий авторитет вона змогла б беззастережно визнати. Сильна і незалежна, вона дуже хоче скоритися, довіритися, відчувати турботу і любов. Якщо вам вдасться переконати її в щирості намірів і в тому, що ви заслуговуєте її, то вас чекає дуже приємний сюрприз: гордовита й неприступна красуня стане і вірним другом, і пристрасною коханкою, і відданим партнером. Але пам’ятайте, що відносини з дівчиною-Левом постійно потрібно підтримувати похвалою, подарунками і залицяннями, інакше ви зіткнетеся з байдужістю і холодністю.

Обранець Левиці повинен бути мужній, сильний, повинен бути фінансово незалежним і повинен займати певне положення в суспільстві. Левиця не здатна вступити в легку інтрижку з негідним типом. Кожного свого обранця вона розглядає як кандидата в чоловіки, тому і критерії відбору серйозні. Впевнена в собі жінка – Лев не здатна вийти заміж під натиском почуттів. Вона все в своєму житті прораховує, тим більше такий серйозний крок, як заміжжя.

Левиця воліє сильного і упевненого в собі чоловіка, якому навіть вона захоче підкоритися. Але якщо Левиця йде по стандартному шляху і вибирає керованого чоловіка, зовні він не повинен навіть здаватися таким. У будь-якому випадку, це буде, швидше за все, людина заможна, яким вона зможе пишатися. Іноді навіть Левиця помиляється в розрахунках і стає жертвою шлюбних аферистів або альфонсів. Але в цьому випадку це не мінус Левиці, а скоріше плюс талановитій грі шахраїв.

Левиця любить, коли за нею доглядають ефектно і навіть драматично. Вона любить розкіш і блиск, вище суспільство, тому йому доведеться розстаралися й розщедритися.

Поради чоловікам: як завоювати жінку Лева

Чоловікові, який розмірковує, як завоювати жінку Лева, необхідно бути готовим до того, що в присутності Левиці зазвичай бояться самі розкуті представники сильної половини людства, – настільки по-царськи вона себе веде. Саме тому поруч з нею може бути тільки справжній король. Якщо ви не можете відповідати, краще відступити, поки не пізно. Левиця здатна розтоптати і принизити всякого, хто посміє нею маніпулювати.

Навіть найдорожчі подарунки не стануть гарантією того, що Левиця віддасть вас. Вибір свій вона робить довго, тому необхідно запастися терпінням, наполегливістю і грошима. Тим більше, що конкуренція величезна. Левиці яскраві представниці жіночої статі і завжди оточені масою шанувальників. Для початку непогано, щоб вона взагалі вас виділила із загальної маси.

Збираючись взяти Левицю в дружини, необхідно усвідомлювати серйозність наслідків. Шлюб з королевою – справа відповідальна. Активна і енергійна Левиця не здатна сидіти вдома і виховувати дітей. Велика кількість часу вона буде приділяти кар’єрі, громадської діяльності. На дітей може просто не вистачити часу. Але якщо вже стане матір’ю, то найкращою.

Будь-хто, хто хоче завоювати жінку Лева і взяти її в дружини, повинен розуміти, що її не вдасться приручити і контролювати. Якщо ви згодні на всі ці жертви заради своєї королеви, приготуйтеся любити її всім серцем, бути вірним, захоплюватися і потурати її примхам.


Залишити відгук