Сумісність Жінка Скорпіон Чоловік Рак в Любові

Чоловіка Раку тягне до таким екстравагантним і непростим жінкам, які народилися під знаком Скорпіон. Їх авторитарність, дозволяє Раку відчувати шукану материнську владу, де можна виявляти свої слабкості. Створивши сім’ю, Рак і Скорпіон забезпечать собі надійний тил, насичену інтимну сторону.

Приводом для конфліктів може стати запальність жінки Скорпіона. Блискавки гніву Скорпіона, небезпечні для вразливої Раку. Він здатний надовго відгородитися «глухою стіною мовчання. На щастя, жінка-Скорпіон не злопам’ятною, перша поспішає на примирення. Втім, у безлічі випадків Рак, міг би втихомирити кохану до початку конфлікту. Зокрема, використовуючи для цього своє прекрасне почуття гумору, вміння по-доброму посміятися над проблемою, під час обійняти і заспокоїти жінку.

Жінка-Скорпіон розкута, неординарна, енергійна натура. В її голові постійно будуються плани на майбутнє, ідеї у творчості, досягнення у сфері її інтересів. Відносини в парі можуть стати ідеальними, якщо вони навчаться контролювати свої емоції, зможуть відмовитися від довгих виснажливих сварок і молчанок.

Між чоловіком Раком і жінкою Скорпіоном можлива нерозділене сліпа любов, особливо з боку чоловіка. Не готова до серйозних стосунків, яка шукає лише короткочасного розваги жінка Скорпіон здатна повалити Раку в залежність. Вона спокійно може зруйнувати сім’ю, розбити м’яким і податливим Раку серце.

Така фатальна особливість у жінок Скорпіонів зустрічається, на щастя, не часто, але чоловікові Раку слід бути обережним, так як він найбільш схильний до психічних розладів. Чоловік-Рак і жінка-Скорпіон, великі власники, і по відношенню до партнера відчувають підозрілість, ревнощі, чіпляються до поведінки і вчинків і з приводу і без. Глибоко ховаючи своє ущемлене самолюбство, образу вони здатні кинути один одного без пояснень, не витримавши інтенсивного нервового напруження.

Підійшовши до питання створення сім’ї, обидва повинні відчувати готовність, відповідальність, серйозність своїх намірів, так як тиск або примушення до шлюбу, призведе до швидкого розриву, истрепав нерви обом. У шлюбі, їх будинок нагадує фортецю, в побуті взаємодопомога і рівноправне ведення господарства. Виховання дітей лягає на плечі суворої жінки Скорпіона, вона прищепить їм дисципліну, самостійність і організованість. Чоловік-Рак, люблячий батько, ніжний, завжди потурає дитячим примхам, така його сутність.

Судячи за гороскопом сумісності, ці благополучні, зрілі та впевнені люди, вступивши в нове життя, знайдуть віддану любов, взаємне розуміння і атмосферу миру і добра в сім’ї.

По сумісності жінки-Скорпіона і Раку-чоловіки цю пару можна по праву назвати ідеальною. У них є все, щоб зробити цей сімейний союз довгим і щасливим: щира й глибока любов, вірність і відданість спільним ідеалам, загальним цілям.

Доля з’єднує ці дві душі разом, для того, щоб вони могли дарувати один одному справжні почуття і бути один для одного підтримкою і захистом. А також для того, щоб показати всім нам, як виглядає щасливий союз, заснований на взаємній любові.

Гармонія в Скорпіон-Рак сумісності, найчастіше, створюється, підтримується і залежить від чоловіка-Рак. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку більше «думають» серцем, ніж головою і з великою майстерністю створюють ту атмосферу будинку, яка так потрібна жінці-Скорпіону. Крім того, обох партнерів об’єднують полум’яні почуття і гарячі серця.

Роль лідера в цій парі займає жінка-Скорпіон. При виникненні у чоловіків-Рак нападів депресії, вона негайно бере його під свій захист, не шкодує ні сил, ні своїх жіночих і материнських почуттів, щоб вивести його з цього стану. А чоловік-Рак, в подяку, буде її пестити й обслуговувати, вносячи в будинок всю свою душевну теплоту, прагнення до сімейної гармонії і спокою, які так необхідні обом.

Величезна енергія і сила жінки-Скорпіон здатна надихнути обачного чоловіка-Рака на сміливі вчинки, змусити його повірити в себе, знайти хорошу роботу і взагалі змінити своє життя в кращу сторону. У пари Скорпіон-Рак прекрасна сексуальна сумісність — вони обидва чуттєві натури, і в ліжку також чудово підходять один одному.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Рак просто створені один для одного. Згідно астрології, це саме ідеальне поєднання. Чоловік-Рак завжди прагне до спілкування з жінками материнського типу. І саме Скорпіон здатна замінити йому матір, проявляючи свої кращі материнські якості і турботу в періоди депресії чоловіка-Рака. Лідером в цій парі завжди виступає жінка-Скорпіон, але вона прекрасно розуміє, що не будь поруч чоловіки-Рак, у неї не було б такого надійного тилу. Вступаючи в стосунки з чоловіком-Рак, жінка-Скорпіон з сексапільною і пристрасної фатальної жінки перетворюється на дружину і матір, готову захищати своїх улюблених від усіх труднощів на світі. А Рак, дарує їй теплоту і ніжність – саме той чоловік, в якому вона знаходить потрібного їй супутника життя.

Пара Скорпіон-Рак ніколи не буває разом просто за звичкою чи з-за вигоди. У їх відносинах панує приголомшливе взаєморозуміння ніжні і щирі почуття. Причому своє душевне тепло вони не поширюють оточуючим, а дарують його лише самим близьким родичам і вірним друзям. Обидва партнери віддають перевагу тихі вечори, а не гучні багатолюдні компанії. А якщо вони і потрапили в таку, то ведуть себе тихо, мовчазно і замкнуто.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Рака в тому, що чоловік-Рак, незважаючи на те, що дуже прив’язаний до сім’ї і дітям, він, згідно зі статистичними даними, входить у число тих, хто найчастіше змінює. А жінка-Скорпіон володіє дуже сильним власницьким характером і неймовірно ревнивий. Вони може цілодобово займатися самоїдством і придумувати навіть те, чого не було насправді. Її може турбувати все: від простої посмішки сусідки по сходовому майданчику і букет квітів, подарованих начальниці на корпоративі з приводу її шістдесятиріччя. А що говорити про те, у разі, коли привід для ревнощів дійсно є?

Заради збереження сім’ї, а тим більше з чоловіком-Рак, жінка-Скорпіон готова на все. Вона буде запекло боротися за свою сім’ю, але невідомо, чи зможе вона пробачити зраду своєму коханому. Справа в тому, що жінка-Скорпіон, втім, як і чоловік-Рак дуже обидчива і злопамятна, і до того ж мстива. Тому важко собі навіть уявити, у що може перетворитися цей когдо міцний і повний любові союз, якщо у партнерів з’явиться причина для образ один на одного.

За гороскопів сумісності Скорпіона і Раку, головне, що може принести розлад у сім’ю (як вже писалося вище) – це зрада чоловіка-Рака. Але, на жаль, від зрад ніхто не застрахований. Звичайно, жінка-Скорпіон має невисокі шанси зіткнутися із зрадою чоловіка-Рака, але що робити, якщо таке все ж сталося? У цьому випадку важливо вирішити проблему та пробачити один одного, не допускаючи подальших взаємних образ, претензій і помсти.

Якщо Рак хоче залишитися з родиною, і ви хочете його пробачити, то зробіть це і раз і назавжди закрийте цю тему. Пообіцяйте собі більше ніколи не повертатися до старого. Можна влаштувати ще один медовий місяць, поїхати на море, де нові враження і обстановка, і свіжий погляд один на одного допоможуть забути образи і зберегти любов. Почніть спільне життя з чистого аркуша. Попереду у вас щасливе спільне життя і не варто затьмарювати її примарами минулого.


Залишити відгук