Сумісність Жінка Стрілець Чоловік Рак в Любові

Союз чоловіка Раку і жінки Стрільця дуже нестійкий, так як у них абсолютно різні погляди на життя та її прояви. Точок дотику між ними практично не існує. Рак це стриманий, часто боязкий, але завжди пасивний чоловік. Однак під цією маскою ховаються великі амбіції і впертість. Жінка Стрілець навпаки дуже активна і волелюбна. І незважаючи ні на що їх шалено тягне один до одного. Не дарма астрологи кажуть, що любов Раку і це Стрільця «фатальна зв’язок»,тобто вони і разом бути не можуть розійтися не в змозі.

На відносини чоловіка Раку і жінки Стрільця великий вплив надає поєднання супутніх Сонячних знаків, саме тому їх нестримно тягне один до одного, і чоловік Рак, як би не намагався цього уникнути, все одно потрапить вод чарівність жінки Стрільця. Ця жінка завжди йому здається загадковою і надзвичайно сексуальною, і він намагається з усіх сил утримати її біля себе.

Жінка Стрілець розуміє, що вона не мріяла про такого чоловіка, але загадковість Раку, його вміння приховувати свої почуття і емоції притягує її, а коли вона розуміє, що він ще і в змозі повністю забезпечити всі її матеріальні запити, то можна сказати, що ця жінка потрапила в лапи до Раку назавжди. Єдине що її бентежить, так це його обережність і скритність, вона не в змозі точно визначити його ставлення до неї, чи любить він її.

У той же час саме ця скритність і притягує її, їй навіть починає подобатися, коли він, завдяки своїй обережності, стримує її безпечність. Незважаючи на взаємне тяжіння, союз між Раком і Стрільцем неможливий без постійних сварок і скандалів, які відбуваються найчастіше саме через особливості Раку завжди приховувати свої емоції. Жінка Стрілець, хоча і володіє великим терпінням, зрештою, не витримує його скритності і починає лаятися, говорити різкі образливі слова, здатні сильно зачепити такого чутливого людини як Рак. В результаті цього Рак просто замикається в собі і перестає взагалі на неї реагувати.

Але в підсумку верховодити в цьому союзі буде все одно Рак, оскільки він Кардинальний знак, а вона Рухливий. На фізичному плані ця пара буде ідеально поєднуватися, так як хоча вона і являє собою вогонь і пристрасть, але його потаємна стихія Води покаже їй, що з цією людиною поспішати не можна, він поведе її туди, де любов являє собою диво. З часом Рак стане цінувати її чесність, щирість, він зрозуміє, що з цією жінкою не треба очікувати ніяких каверз. Вона ж буде йому вдячна, що він своїй витримці втримав її від багатьох помилок, які вона могла б зробити завдяки своєму невгамовному характеру. І хоча вони такі різні, але навчившись довіряти одному, проживуть щасливе життя.

По сумісності жінки-Стрільця і чоловіки-Рак, у цієї пари в спільному житті виникає багато труднощів і протиріч. Але, якщо ці двоє по-справжньому полюбили один одного, то вони можуть не тільки добре жити, але і разом досягти успіхів. У жінки-Стрільця невичерпне джерело енергії і життєво сили, які так і притягує чоловіка-Рака і фізично і духовно. Часто в цій парі є суперечливість і несхожість поглядів і думок, переконань і світоглядів. Зате, вони ідеальні друзі і партнери.

Сімейне життя Стрілець-Рак пари ніколи не буде тихою, надто вже різні характери у цих людей. Через емоційності жінки-Стрільця обидва, як правило, відчувають в цьому союзі весь діапазон складних почуттів, від пекучої ревнощів, сліз і образ до любові і пристрасті. Стрілець чарівна, але занадто легковажна. А своєю незалежністю вона частенько боляче ранить чутливого чоловіка-Рака. А чоловік-Рак веде надмірно «домашній» спосіб життя, і тим самим викликає невдоволення жінки-Стрільця, люблячу подорожі та походи.

В ідеальній парі жінка-Стрілець і чоловік-Рак є взаємна повага і родинні почуття. І вже цього, цим двом цілком вистачає для щастя. Можна сміливо сказати, що не ідеальних пар жінка-Стрілець і чоловік-Рак взагалі не існує. Вони дуже швидко розпадаються. Якщо подивитися на них з боку, то чоловік-Рак виглядає замкнутим і мовчазним, а жінка-Стрілець товариською і дотепною, правда, кілька нетактовною. Варто зазначити, що жінка-Стрілець і чоловік-Рак більше люблять приймати гостей у себе вдома, ніж самі ходити в гості. Їм подобається хвалитися своїм будинком, і там дійсно є на що подивитися! Найчастіше, їх будинок багатий, гарний і зі смаком обставлений, а саме головне, в ньому живе душа. Також, крім будинку, гордістю цієї сім’ї є діти. По сумісності Стрільця і Раку, ця пара дуже любить дітей і відповідально підходить до їх виховання.

Чоловік-Рак віддає верховенство в будинку своєї дружини, а чоловічі якості реалізує в іншому місці. Незважаючи на те, що жінка-Стрілець темпераменту і любить активне життя, а чоловік-Рак відноситься до «домашнім» чоловікам, вони все ж знаходять точки дотику один з одним. Якщо подивитися уважніше, то чоловік-Рак не такий вже і домосід, а жінка-Стрілець при всій своїй тязі до подорожей, цінує традиції і потребує надійного будинку. А це чоловік-Рак може забезпечити їй сповна.

З боку здається, що чоловікові-Раку і жінці-Стрільцеві складно домовитися про спільне проведення дозвілля. Жінка-Стрілець активна і постійно у пошуку нових вражень. Рак, навпаки, може повністю розслабитися і відпочити тільки вдома в колі близьких людей. Але, насправді, ця проблема досить-таки легко вирішується. Чоловік-Рак і жінка-Стрілець у цьому питанні легко знаходять компроміс. Труднощі в сумісності знаків Зодіаку Стрільця і Раку починаються тільки тоді, коли зачіпаються почуття чоловіка-Рака. Незважаючи на те, що це тендітний і вразливий чоловік, якщо його розсердити – це видовище не для слабкодухих. По агресивності він не ступає, і навіть перевершує Овна.

А жінка-Стрілець, не дивлячись на те, що вона відноситься до вогняної стихії, ніяковіє, губиться перед агресивним натиском того, хто значно перевершує її за силою. Стрілець – знак рухомого хреста. Цим людям властиво пристосовуватися під різні ситуації, але вони з легкістю відмовляються від задуманого і змінюють свої плани у випадку перешкод. Тому, в конфлікті, жінкою-Стрільцем легко маніпулювати, так як вона гостро реагує на образливі слова чоловіка-Рака. А той, у свою чергу, в запалі почуттів теж не вміє керувати діалогом. В результаті замість з’ясування причини та прийняття рішення з якого-небудь питання у пари виникає даремний і погіршує стосунки скандал.

За гороскопом сумісності Стрільця і Раку – головним засобом збереження гармонійних відносин у родині є почуття гумору. Жінка-Стрілець добродушна і дотепна, тому їй не складе праці перевести сварку в жарт. До того ж, чоловік-Рак не відрізняється сильним дотепністю, і дуже боїться скандалів, тому він з радістю вхопиться за будь-яку можливість уникнути сварки і з’ясування відносин. Якщо ви відчуваєте, що назріває скандал, то терміново згадуйте про своє почуття гумору. Головне, запам’ятайте, не можна потішається самого чоловіка-Рака. Він дуже ранимий і цим ви тільки осложните ситуацію. Краще посмійтеся над собою або над чимось нейтральним.

Якщо ж сварка вже почалася, то, чоловік-Рак не заспокоїться, поки не виплесне все, що діється у нього в душі. В даному випадку краще всього допомогла б виверт наших прабабусь – падіння в непритомність. Тоді гнів чоловіка випаровується і він відчуває провину за свою жорстокість. Але, якщо ви не вмієте падати в непритомність за власним бажанням, то щирі сльози теж цілком підійдуть. Якщо чоловік-Рак зрозуміє, що ви переживаєте, засмучені через події, то його гнів також вичерпається.

На жаль, жінка-Стрілець дуже прямолінійна і частенько доводить сварку до кінця, в якій програють обоє. Тут на допомогу може прийти «важка артилерія». Звичайно ж, це мама чоловіка-Рака.


Залишити відгук