Жінка Близнюки Коханка

Не дивлячись на те що, Жінка-Близнюки пристрасна, ніжна і чутлива натура, багато хто помилково вважають холодною. Справа в тому, що вона більше покладається на інтелект, а не на емоції. Тому Жінка-Близнюки сумісність в любові отримає тільки з тим, хто зможе її зрозуміти і зможе відповідати її інтелектуальному рівню.

Її партнеру не вийде зв’язати її, вона вільна особистість і їй не прийнятна клітина, навіть якщо вона буде золотою. Можливість для неї перебувати саме в тому місці, де вона хоче або навпаки – ось що зможе підняти їй настрій. Те ж саме характерне для неї і у відносинах з протилежною статтю і якщо її партнер зрозуміє це, то Жінка-Близнюки сумісність в любові отримає з ним.

Жінка, народжена під знаком Близнюків, здатна привернути увагу будь-якого чоловіка, оскільки вона є дотепним і чарівним співрозмовником. Крім того, вона уважний слухач, який з цікавістю поставиться до проблем іншого. Близнюки люблять аналізувати ситуацію, шукати мотиви і пропонувати свої поради.

Вона легко заводить друзів, але, як правило, не буває зацікавлена у більш тривалу дружбу. Їй хочеться всім подобатися, хоча сама вона не обов’язково прив’язана до всіх. Зазвичай вона відчуває невдоволення, якщо хтось забирає в неї надто багато часу або звалює на неї проблеми, які вона вже вирішила до свого повного задоволенню.

Їй досить складно довго займатися одним і тим же ділом, оскільки вона швидко захоплюється чимось новим. Не що інше, як новизна, не захоплює її так сильно. Будучи емоційною, вона може програти цілу гаму почуттів, коли інші встигнуть взяти лише три ноти. Однак їй самій важко підпорядкувати себе однієї емоції, як і обмежити себе одним коханцем.

Вона любить розкіш і щосили намагається її отримати. Нерідко для цього вона використовує свою сексуальну привабливість. Оскільки вона емоційно незалежна, їй легко використовувати секс як зброю. І вона володіє необхідним шармом і уявою, щоб воно спрацювало.

У відносинах з чоловіками вона нерідко грає в безсердечні гри. Багато чоловіків вважають її холоднокровною. Ймовірно, це пояснюється її схильністю покладатися на розум, а не на емоції. Доведеться розраховувати на її високий інтелектуальний рівень, спілкуючись з нею, оскільки Близнюками керує Меркурій, планета розуму.

Їй необхідна розумова сумісність із сексуальним партнером, вона не погодиться на нерівне становище. Вона скоріше буде діловою жінкою, ніж домашньою господаркою. Правда, яку б з цих доріг вона не обрала, вона чудово впорається зі своїми обов’язками. Однак якщо вона буде діяти проти власного бажання, то швидко зазнає фіаско.

В юності особливо у неї буде багато чоловіків. Зазвичай вона не задовольняється тим, щоб переробити характер і кар’єру тільки одного чоловіка. Їй необхідно постійно змінювати — оздоблення квартири, місце проживання, — пробувати нові розваги — вона ніколи не задоволена тим, що є. Якщо вона не зайнята вдосконаленням себе самої і безпосереднього оточення, вона зверне свою енергію на коханця. Можливо, це пояснює, чому так багато привабливих жінок Близнюків не виходить заміж. Змінитися вона не в змозі, тому чоловік повинен навчитися миритися з нею. Зміни — частина її способу життя, це як раз те, що вона не може змінити.

З Близнюками все відбувається легко і не нудно, хоча іноді надто раціонально. Деяким так подобається, а декому – ні. Справа смаку. Незважаючи на удавану легковажність і некажущееся непостійність Близнюки досить розважливі. Нерідко вони вводять партнера в оману підвищеним інтересом до його персони. У Близнюків такий інтерес може означати просто притаманну їм допитливість, а не наявність якихось далекосяжних планів. Під цим знаком часто зустрічаються голосисті партнерки, люблячі виразно висловити своє ставлення до подій різноманітними словами і звуками. Велике задоволення можна отримати від спільного перегляду еротичних картинок, розучування нових сексуальних поз і обговорення спільних знайомих.

Основна її вимога — коханець повинен бути досвідчений і знаючий, здатний не поспішати. Чоловік, який хоче зберегти інтерес цієї жінки довше, повинен знати, що, крім задоволення сексуальних потреб, Близнюки шукають ідеал. Зв’язок для неї передбачає і духовну і фізичну близькість, романтику і практичну життя. Її настрій займатися любов’ю може різко змінитися, особливо, якщо чоловік надто швидко збуджується. Вона хоче встановити власний темп, і горе тому коханцю, який постарається квапити події. Вона в змозі охолодити його запал дуже вміло.

Вона легко запалюється. Так само, як і у чоловіків, народжених під цим знаком, мотивацією для цього служить не потреба в сексі або пов’язаних з ним приємних відчуттях. Просто вона дуже цікава. Вона ніколи не бентежиться своєю поведінкою, оскільки вона твердо дотримується тільки власних правил. Близнюки завжди люблять одночасно займатися двома справами. У неї гарна інтуїція на заняття любов’ю, і з нею можливі численні чудові варіанти. Вона отримує задоволення від всіх ласк — від найскромніших до самих відвертих. Під впливом своєї уяви і нескінченного цікавості вона займається любов’ю частіше, ніж жінки, народжені під іншими знаками, і готова на будь-які далекосяжні експерименти в цій області.


Залишити відгук