Жінка Рак Коханка

Жінка-Рак любить свій будинок, вона може годинами прикрашати його за своїм бажанням і смаком. Вона володіє рідкісним даром декоратора, нехай і дуже старомодним. Для неї немає нічого краще, ніж батьківський дім, який їй же власноруч і був прикрашений. Жінка-Рак сумісність в любові отримає тільки з тим, хто буде розділяти з неї її погляди.

Жінка-Рак скромна, чарівна і дуже приваблива, вона здатна переживати і розуміти. Вона сором’язлива і міла. Для того щоб Жінка-Рак сумісність в любові отримала саме з вами, то ви повинні завоювати її, так і не забудьте при цьому про любовні сонетах, шампанському, трояндах і про свічках.

Жінки, народженої під сузір’ям Рака, важко повністю віддатися любові, хоча вона дуже приваблива для чоловіків завдяки своїй скромності, чарівності і здатності співчувати їх проблем. Вона та сама сором’язлива, мила дівчина з букетом білих квітів у руках, чий образ зберігається в найпотаємніших куточках душі будь-якого чоловіка. Якщо ви хочете завоювати її, не забудьте про троянди, свічки, шампанське і ліричних віршах. Перемога не буде швидкою. Розвиток цих відносин піде так, що життя або смерть, все або нічого, шлюб або прощання навіки. Ретельно зважте свої наміри. Якщо ви втратите її, вона назавжди невідступно збережеться у вашій пам’яті.

Жінка Рак віддана чоловікові, обраному нею собі у партнери. Іноді її відданість буває надмірно нав’язливою. У свою чергу, вона чекає безроздільної прихильності від свого коханця. Їй потрібно, щоб навколо неї метушилися, хвилювалися, обожнювали її. За нею потрібно доглядати з м’якою турботою і терплячим увагою, оскільки вона уникає надто наполегливих чоловіків.

У цієї жінки любов завжди повинна супроводжуватися надійністю. Вона шукає в любові щось більшого, ніж секс, — дім, дітей і стабільних відносин. Вона не впустить вас у спальню, перш ніж не переконається в тяглості ваших намірів. Вона жіночна, але не підпорядковується беззастережно чоловікові.

Знайшовши справжню любов, вона зробить все для свого партнера, вона здатна стати найвдалішим партнером в сексі серед усіх знаків зодіаку. Її щирість у занятті любов’ю робить її найменш підходящим партнером для будь-яких розваг за гроші» — будь то продажна жінка або просто шлюб з меркантильних міркувань. Вона не в змозі імітувати сексуальну реакцію.

Проте у відповідних обставин вона може стати відданою коханкою, якщо вона знає, що чоловік справді не може на ній одружитися або щиро не надає шлюбу ніякого значення. Вона пристрасно віддана, якщо вона вирішила присвятити себе чоловікові.

Жінка Рак ніколи не зробить перший крок, але при цьому схильна відповідати взаємністю. Вона дуже сором’язлива і побоюється піддатися критиці, якщо буде надто відверта. Вона потребує м’якому заохочення до тих пір, поки її еротична уява не звільниться від впливу забобонів. Їй потрібно показати, що вона може вести себе в любові так, як їй хочеться, відповідати так, щоб сильно порушити чоловіка, і не побоюватися проявів власного потягу. Її чуттєва натура знаходиться під сильним впливом партнера. Якщо він проявляє увагу, співчуття, доброту і турботу, вона розкриється перед ним, як квітка перед теплими променями сонця. Але її дуже легко налякати — різким словом, або невірним жестом, або виразом, змусити її замкнутись. Її впевненість у собі вкрай нестабільна.

Властива жінкам цього знака природна чіпкість розвинена так сильно, що немає ніякої надії на легке розлучення. Вони м’яко вхоплюють чоловіків своїми витонченими “клешнями”, а за погану поведінку боляче обмежують у якому-небудь ніжному місці. За хорошу поведінку вам буде забезпечений сімейний затишок і смачна домашня їжа. Якщо ви поет – отримаєте можливість щодня насолоджуватися вивченням таємниці життя і смерті, схованими в сірій імлі очей своєї подруги. Однак слід пам’ятати, що жінки-Раки не дуже-то шанують тих поетів, у яких немає грошей. Їх більше приваблює солідність партнера і його здатність створити повноцінну сім’ю. Вони проявляють особливу чутливість до ритуальних дрібниць, дуже ревниві, бувають вампиристы і підступні.

Всілякі ласки, секрети, вивірений на вухо, ніжні слова вона цінує значно більше, ніж саму інтимну близькість. Для неї немає нічого важливішого ласкавого погляду, легкого дотику, скороминущого поцілунку — все це створює необхідну для неї ауру. Тому ні під яким виглядом не можна давати їй зрозуміти, що для вас важливий передусім секс, інакше вона подумає, що є всього лише інструментом для отримання насолоди. Вона може бути чудовою коханкою, оскільки їй властива підвищена чуттєвість. Радість, яку вона відчуває, звільнившись від стримували її обмежень, ощасливить будь-якого чоловіка. Вона відповість на пристрасть настільки бурхливо, що позбавить його розуму і допоможе йому зробити все, що в його силах. Вона може навіть стати рабом задоволень, якщо їй вдасться отримати їх.

На початку любовної гри намагайтеся апелювати до її материнським почуттям і сентиментальності, оскільки це посилить і поглибить міць подальшого сексуального єдності. Пам’ятайте, однак, що з цією жінкою потрібно вибирати відповідний час і обставини. Не розраховуйте на успіх на задньому сидінні машини. Їй треба переконатися у вашій турботі, і ви повинні бути там, де їй по-справжньому комфортно. Її власне гніздечко — ідеальне місце, оскільки краще за все вона відчуває себе вдома. Ваша квартира підійде, тільки якщо вона бувала в ній досить часто, щоб не відчувати себе чужою. У самому справі, коли наблизиться вирішальна ніч, вона, швидше за все, запросить вас повечеряти у себе вдома. Не будьте, однак, надмірно агресивні, або ви ніколи не потрапите з їдальні в спальню.

Вперше знімаючи одяг, вона хоче почути від вас, як вона чарівна. Жінки Раки надають велике значення замилування. Компліменти просто необхідні, і, як ви знаєте, вона не любить, щоб її квапили. В любові, на відміну від бігової доріжки, гонка — не кращий спосіб прийти до фінішу. Добре діє також обстановка нічного пляжу, особливо якщо він освітлений сріблястим світлом місяця. Її хвилюють магнетичні промені керуючого нею світила, шум прибою звучить для неї прекрасною мелодією. Вона готова відкинути всі обмеження і відкрити невідому вам сторону своєї природи — бурхливу, неприборкану і прекрасну.


Залишити відгук