Жінка Водолій Коханка

Жінку-Водолія сильно ображає, коли на неї дивляться як на об’єкт для утіх. Вона вельми вимоглива натура і Жінка-Водолій сумісність в любові отримає тільки з тим коханцем, який буде ставитися з повагою до неї. Крім цього, вона не любить квапливість, тому на першому побачення з нею навіть не сподівайтеся одразу ж опинитися з нею в ліжку.

Тому з Жінкою-Водолій сумісність в любові вийде тільки в тому випадку, якщо ви дасте їй зрозуміти, що ви не ставтеся до неї як до партнера тільки на одну ніч. Одночасно з тим, що вона чарівна, приваблива і цікава, вона також може бути і надмірно впертою.

Жінка, народжена під знаком Водолія, що володіє дуже сильним інтелектом. Вона живе переважно розумом. Їй не подобається, щоб на неї дивилися як на сексуальний об’єкт. У неї високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб чоловік ставився до неї з належною повагою.

Вона любить друзів і вечірки, прекрасно почуває себе в суспільстві і завжди готова прийняти запрошення в останню хвилину від того, хто їй подобається. В основному чесна і відкрита, вона не вміє брехати, оскільки не хоче бути неправдивою. Якщо вона любить кого-небудь, то зазвичай розкриває перед ним душу, часто не дуже доречно. Жінки Водолії люблять брати участь в чужому житті. Іноді дають нікому не потрібні поради, які ніхто і не збирається вислуховувати.

Їй подобається домагатися чого-небудь. Вона йде назустріч будь-якої нової можливості, приймає на себе відповідальність за нові справи, тому що відчуває, що вона доб’ється будь-якої мети, виконає будь-яку доручену їй справу. Вона справжній гуманіст, її дуже хвилюють світові проблеми. Вона чутлива до страждань оточуючих. Однак вона не вимагає любові й розуміння натомість її зусиль. Вона настільки захоплюється самою роботою, що втрачає з виду самих людей, заради яких вона прагне. Навіть коли вона виявляє до них досить великий інтерес, вона тримається нейтрально й відчужено.

З-за того, що вона вкрай потребує любові та суспільстві, її приваблює протилежну стать. Але вона шукає ідеального супутника і з працею робить вибір. Тому не дивно, що зазвичай вона досить пізно виходить заміж, а коли це, нарешті, відбувається, багато друзі дивуються її вибору. Їй потрібен чоловік, який міг би змусити її відчути себе жінкою, при цьому не має значення, хто він.

Вона може бути вперта і наполеглива, нервна і, якщо розчарована чимось, сварлива. Інший її недолік — схильність до великих витрат і екстравагантним особистим зручностей. Зрозуміло, вона не погодиться з тим, що це недолік. Вона не любить людей, які зайняті тільки грошовими проблемами, вважаючи їх дрібними і трохи ненормальними. Єдиний, на її думку, сенс в грошах — це те, що на них можна купити. І вона піде на все, щоб отримати те, що хоче.

Тут мало бути тільки фізіологічним чоловіком. Спочатку треба стати Другом і Однодумцем. Є і ще одна необхідна умова – бути самостійним і виділятися із загальної маси своєрідними індивідуальними особливостями. Під знаком Водолія народжуються не найбільш чуттєві, але самі цікаві і непередбачувані партнерки. Вони екстравагантні, волелюбні і не ревниві по дурницях. Виявляють ненав’язливу схильність до фемінізму і нетрадиційних форм сексу. Любов відбувається на тлі загальних друзів, а іноді і прямо в їх квартирах. Ви регулярно будете відкривати для себе нові грані її невловимого характеру. Улюблені кольори Водоліїв – з холодної палітри зимового пейзажу. Яскраво-червоні троянди тут можуть виявитися не до місця.

Жінки, народженої під знаком Водолія, тваринні пристрасті незрозумілі. Швидко вона не порушується. Вона воліє ніжність і ідеалізує любов. Не розраховуйте на її безконтрольне сексуальну поведінку. Після інтимної близькості вона може спокійно встати і почати відправляти постіль. Але якщо вам вдається її завести — все буде по-іншому. Вона дуже винахідлива і з живим інтересом ставиться до нових розваг. Нічого немає такого в посібниках для занять сексом, чого вона не спробує і, можливо, вдосконалює їх деякі ідеї.

Вона вважає, що заслуговує на увагу все, що здатне збільшити задоволення її коханця. Варто лише запропонувати що-небудь нове, і вона радісно вхопиться за вашу ідею. Фактично одна з труднощів Водоліїв полягає в їх бажанні приносити задоволення, і нерідко інтереси інших вони ставлять попереду власних.

Її дуже легко залучити кожному, хто грає на її співчутті, для неї по-справжньому любити чоловіка означає однаково любити його тіло і душу. На щастя, вона знає, що чоловічий розум — самий еротичний орган. Їй досить нашептати йому на вухо те, що вона збирається з ним зробити, щоб він збудився не менше, ніж, розглядаючи оголену модель «Плэйбое». У неї завжди повно власних ідей. Ніщо не представляється їй надмірним або забороненим. Її потреба догоджати змушує її робити все, що забажає коханець.


Залишити відгук