Жінка Ваги в Шлюбі

Знак зодіаку Терези допомагає своїм представницям не бути самотніми. Дійсно, дуже рідко можна зустріти стару діву, що народилася під цим знаком. Якщо ж подібна ситуація і виникає, то причини його лежать не в жіночих якостях Ваг, а у сфері знову-таки психології. Скажімо, несложившиеся з дитинства стосунки з батьком можуть призвести до її замкнутості, заглибленості в себе і відгородженості від світу чоловіків.

Жінка-Терези завжди прагне до гармонійних і навіть ідеальним стосунків зі своїм партнером. Тому пов’язує життя тільки з тим, хто повністю відповідає сформованому у неї переліком вимог до чоловіка. Втім, вона, звичайно ж, не застрахована від помилок, але невдалий шлюб може виникнути виключно в ранній молодості, коли її світогляд по відношенню до чоловічій половині людства ще не сформовано досконально, і образ ідеального чоловіка, так би мовити, не розкладений по поличках.

Жінка-Терези – досить пасивний сексуальний партнер. Чоловікові не варто очікувати від неї бурхливих зізнань або захоплення. Але вона сентиментальна і може проявити ніжність і обсипати свого обранця поцілунками, що називається, на рівному місці, в припливі відповідного настрою. Чоловікам не варто чекати від своїх партнерок-Ваг чіткої логіки у вчинках і прояві емоцій. Ваги-жінка здатна стати берегинею домашнього вогнища, але для цього її чоловікові слід захистити її від грубих і неестетичних побутових негараздів. Матеріальні блага і комфорт для неї принципові.

Жінка Ваги буде пленяться красивими, епатажними кавалерами, майстрами залицяння і флірту. Галантний чоловік навчить мистецтву високої любові – але як довго він збереже вірність своїй подрузі – ось питання! Часто ці жінки під впливом чоловіка багато чого домагаються на професійному терені. Жінка-терези – красива і приваблива. І вона любить красу у всіх її проявах. Для цієї жінки дуже важливо особистий простір, тому вона не стане порпатися в особистих речах і шукати якісь докази.

Для ваг не існує чужої думки і її власного, вона завжди буде рахуватися з рішеннями інших, особливо коханого чоловіка. Вона любить гроші, але не з-за їх привабливого хрускоту, а з-за того, які можливості вони відкривають перед нею. У сексі жінка-терези насолоджується кожною миттю і не бажає займатися ним у випадкових місцях. Так як для неї важлива краса, то і чоловіка поруч із собою вона бачить представницького, щоб інші жінки кидали на нього пожирають свої погляди. Крім зовнішності, він також має володіти високим соціальним статусом.

Жінки цього знаку Зодіаку не поспішають заміж. По натурі вони досить непостійні, їх прихильності часто бувають поверхневими і недовгими. Ці представниці прекрасної статі люблять здобувати перемоги над чоловіками. Характер Ваг-жінки такий, що для довгого спільного життя їм потрібна людина, яка могла б стати для них справжньою опорою, допоміг розділити обов’язки, тягар вирішення життєвих питань.

Головною фігурою в їх життя стає саме коханий чоловік, навіть діти і батьки відходять на другий план. Це делікатна, терпляча, благородна, доброзичлива партнерка, яка стане для чоловіка справжньою окрасою і доброю подругою. Як вже зазначалося, жінки-Терези люблять задоволення, комфортне життя, але це не означає, що всього цього вони будуть досягати за рахунок паразитування на дружині.

Жінка Терези – Господиня

Для представників такого знака надзвичайно важливий порядок, його відсутність у цих гармонійних натури викликає дискомфорт. Жінка-Терези облаштовує житло з прекрасним смаком, дуже любить, щоб навколо все було красиво і витончено. Активно користується декором, жінці-Терезам подобається, коли в будинку є свічки, квіти, картини, коли в ньому приємно пахне. У її будинку можна чудово розслабитися, відпочити душею і тілом.

Жінка Терези – Мати

Ваги не прагнуть мати дітей у що б то не стало, для них головною людиною завжди буде залишатися чоловік, а його інтереси опиняться на першому місці. Дітям ця жінка не дозволить пустувати, щоб не порушувати татів спокій, всіляко підтримує його авторитет в їх очах. Ваги відносяться до дітей справедливо, не застосовують незаслужених покарань. Вони досить суворі, але в той же час ніжні і дбайливі, завжди знаходять спільну мову і потрібний підхід, дають гарне виховання, навчать гарних манер.


Залишити відгук